|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
ja mam bony do sprzedania. Kontakt na priv alobo maila marian44@vp.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
sprzedam bon100 kasa zainteresowani na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
sprzedam bon100 kasa zainteresowani na priv NA oferty czekam do jutro do godziny 15:00. Kto szybszy ten lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
a ja mam problem z wplata srodkow ,czy wplacal ktos dzisiaj ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
mam pytanie , bo mamy w robice spor, czy bonus jai otrzymalismy 100 zlotych, trzeba obrocic 3 razy, ale: trzy raz po 100 zlotych zagrac, niezaleznie jaki kurs, czy 3 ktortnosc czyli 400 zeta na koncie trzeba miec do wyplaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Powtórka z rozrywki: Raz to malo! Odzew na wczorajsza oferte byl nadspodziewanie duzy wiec juz w srode kontynuujemy zabawe!
Potrzeba dodatkowej zachety gdy naprzeciw siebie staja Chelsea i Barcelona ? Wszyscy futbolowi kibice ostrza sobie juz zeby na wspanialy spektakl na Stamford Bridge w srodowy wieczor. Niewazne co bylo przed rokiem - pora tworzyc nowa historie. Pojedynek mistrza Anglii i Hiszpanii zelektryzuje pilkarska publike na calym swiecie a Bet24 dolozy do tego tortu swoja wisienke.
Postaw 50 PLN lub 15 EUR (jesli masz konto prowadzone w EUR) na dokladny wynik meczu badz strzelca pierwszej bramki a jesli przegrasz - zwrocimy Ci 100% kasy.
Przepraszamy ale nie da rady przegrac - tu mozesz tylko zarobic !!!
Tutaj znajdziecie nasza oferte na mecz Chelsea - Barcelona
Jak zagrac? Zawrzyj wybrany zaklad o wartosci dokladnie 50PLN / 15EUR i jesli go przegrasz na adres support@bet24.com wyslij email zawierajacy w linii tematu Twoj login , ID kuponu oraz walute (EUR/PLN)
Kasa wroci na konto w ciagu 24 godzin
Uwaga : oferta free beta wazna jest jedynie dla tych dwoch typow zakladow. Pamietaj ze na jednego uzytkownika przysluguje tylko jeden free bet !
Nie ma znaczenia czy wykorzystales wtorkowego free beta - oferta przeznaczona jest dla absolutnie kazdego klienta Bet24 !
Zyczymy wielkich emocji i dobrej zabawy, pamietajcie ze Bet24 w najblizszy weekend obchodzi swoje 5-te urodziny - fantastycznych ofert z pewnoscia nie zabraknie...
Team Bet24
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Raz to malo! Odzew na wczorajsza oferte byl nadspodziewanie duzy wiec juz w srode kontynuujemy zabawe! ----
Wczorajszą ?! Dostałeś to w mailu?
Bet24 mi się podoba z tym freebetami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jutro first goal - Terry, kurs 28 - i jak tu się nie skusić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a dzisiaj Carlos (18) - już raz był blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
mam pytanie , bo mamy w robice spor, czy bonus jai otrzymalismy 100 zlotych, trzeba obrocic 3 razy, ale: trzy raz po 100 zlotych zagrac, niezaleznie jaki kurs, czy 3 ktortnosc czyli 400 zeta na koncie trzeba miec do wyplaty W.g mnie 3 razy po 100 bez względu na kurs.Ja już zlecilem wyplate tej stowki jak dojdzie to skrobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
chyba takiego wyniku nikt sie nie spodziewał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
No,brawo dla bet24 za takie promocje. Ja się dzisiaj na Realu przejechałem,na dokładnym wyniku tym bardziej!Teraz rozkminiam mecz Chelsea-Barcelona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A tak poza tym,to tego maila o zwrot kasy to trzeba napisać wg.takiego szablonu: LOGIN: xxxx ID: xxxxxxx WALUTA: PLN ,czy po prostu podać te dane po przecinku? Pzdr.i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18 |
ja wpisalem tylko z przecinkami, mam nadzieje e sie zorientuja:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
No w szoku jestem.Przed kilkoma minutami wysłałem maila i już mam hajsik z powrotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To mi się podoba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13 |
ja nawet nie wysyłałem zadnego maila,byłem dzis na meczu u kumpla, wracam na chate a tu rozliczony kupon po kursie 1 i 50PLN z powrotem na koncie! respect dla bet24!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Raz to malo! Odzew na wczorajsza oferte byl nadspodziewanie duzy wiec juz w srode kontynuujemy zabawe! ----
Wczorajszą ?! Dostałeś to w mailu?
Bet24 mi się podoba z tym freebetami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jutro first goal - Terry, kurs 28 - i jak tu się nie skusić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a dzisiaj Carlos (18) - już raz był blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ja tez na terrego postawilem:) ale beda jaja jak strzeli:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Raz to malo! Odzew na wczorajsza oferte byl nadspodziewanie duzy wiec juz w srode kontynuujemy zabawe! ----
Wczorajszą ?! Dostałeś to w mailu?
Bet24 mi się podoba z tym freebetami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jutro first goal - Terry, kurs 28 - i jak tu się nie skusić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a dzisiaj Carlos (18) - już raz był blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Tak, z newslettera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
sprzedam bon100 kasa zainteresowani na priv ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Czy korzystał ktoś z promocji w Bet24 150 zł = 300 zł? Pierwszy raz zaglądłem na stronę tego buka i chciałbym wiedzieć czy jest w miarę wiarygodny, bo tak całkowicie to żaden nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. I jeszcze jedno: czy jest jakiś specjalny link do tego, czy poprostu normalnie się rejestruję, wpłacam 150 zł i mam drugie 150 zł od razu dopisywane? Z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jeżeli korzystam z bona 100 PLN to muszę wykonać jakiś obrót?
Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
moja oferta nieaktualana, do Korver musisz 3 razy obrocic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Czy korzystał ktoś z promocji w Bet24 150 zł = 300 zł? Pierwszy raz zaglądłem na stronę tego buka i chciałbym wiedzieć czy jest w miarę wiarygodny, bo tak całkowicie to żaden nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. I jeszcze jedno: czy jest jakiś specjalny link do tego, czy poprostu normalnie się rejestruję, wpłacam 150 zł i mam drugie 150 zł od razu dopisywane? Z góry dzięki za odpowiedź. Ja korzystałem z tej promocji. Musisz sie normalnie zajerestrować i wpłacić 150zł.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|