|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
Wchodzę do zakłądki wpłata środków i wyskakuje mi coś takiego miał ktoś taki problem błąd An unexpected error has occured. tak jest już u mnie od 30 minut Proszę o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
WŁAŚNIE KASA PRZYSZŁA NA KONTO .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469 |
no ok zalozyles i wplaciles wczoraj 150. Ale ja bym TERAZ zalozyl. Czy ktos dzis zalozyl i wplacil >250PLN i dostal dwa bonusy za 1 depozyt? zalozylem dzis konto i wplacilem o 13:55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> via neteller 150pln z zamiarem doplacenia po paru godzinach kasy na bonusa dzisiejszego. na maile nie odpisuja, a kasy za rejestracje nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> poczekam jeszcze z godzinke i wplace kolejne 150, najwyzej przyznaja tylko 1 bonusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 96 |
dostalem oficjalna wiadomosc z supportu po paru godzinach z odpowiedzia w stylu "mozna skorzystac tylko z jednoego bonusu" czyli albo z bonusu dla nowych klientow albo z bonusu 100% Polska = 100% bonus ,chyba wszystkie watpliwosci sa rozwiane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
eee no to dupa. Jesli daja juz bonusy za 100=200 to chyba jakbym wplacil im 250 i dali dwa to chyba lepiej dla nich ze 250 a nie 100... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ale mały zonk chyba...
zrobiłem właśnie przelew z mBanku...
piszą, żeby wysłać im skana jak kasa będzie zaksięgowana, żeby dostać bonus podwojenia...
a teraz patrze, a tam nigdzie w mBanku nie ma godziny... jest tylko data operacji...
i co wyślę im zrzut, a tam godziny nie ma i będą sapać... czy ktoś też wpłaca z mBanku przelewem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18 |
witam, mam pytanie takie, ile razy trzeba obrocic bonusa w bet24?? na poczatku wplacilem 150, dostalem 150 bonusa, ile w takim razie mam kasy obrocic?? nastepnie wplacilem 100 zl voucherem, rozegralem 10 partii w pokera i dostalem 40 zl bonusa za gre w poker! - ile kasy musze obrocic za to?? i jeszcze jedno pytanko, pisalem juzw tej sprawie do bet24, ale jeszcze nie odpowiedzieli, na dzisiejsze mecze gdzie ma byc zwrot za przegrane, czy to mozna obstawiac jakiekolwiek zdarzenie z tego meczu?? i jaka jest maksymalna kwota zakladu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18 |
kamasssss : ja tez wyslalem z mbanku, mysle ze najlepiej to zrobic tak, zeby od razu terz m wyslac skana , to bedie dowod ze wplaciles kase przed 20, bo im ten mail wczesniej przyjdzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
witam, mam pytanie takie, ile razy trzeba obrocic bonusa w bet24?? na poczatku wplacilem 150, dostalem 150 bonusa, ile w takim razie mam kasy obrocic?? nastepnie wplacilem 100 zl voucherem, rozegralem 10 partii w pokera i dostalem 40 zl bonusa za gre w poker! - ile kasy musze obrocic za to?? i jeszcze jedno pytanko, pisalem juzw tej sprawie do bet24, ale jeszcze nie odpowiedzieli, na dzisiejsze mecze gdzie ma byc zwrot za przegrane, czy to mozna obstawiac jakiekolwiek zdarzenie z tego meczu?? i jaka jest maksymalna kwota zakladu?? Czy to pytanie padało 2 tys. razy czy 3? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> odp; 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62 |
witam panowie mam problem, a raczej pytanko: dokonalem wplaty przez mbank tzn przelewem i co musze teraz robic? odrazu dopisza mi z bonusem? na mejle nie odp wogole od 2 dni juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> aha i drugie pytanei czy jest mozliwosc wyplaty rowzniez poprzez przelew??
licze ze ktos bedzie tak mily i odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150 |
ja wpłaciłem z mbanku 150 i zobaczyłem na koncie gracza od razu 300. Przelew bankowy trwa 3-4 dni. Jest możliwość wypłaty od razu na konto lub na kartę. Na konto dostajesz nawet 2 razy szybciej niż na kartę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62 |
take5 dzieki za odpowiedz dzownilem do supportu i powiedzial mi koles ze kasa bedzie odrazu z bonusem i ze jest mozliwosci wyplaty, juz jestem spokojny oby tylko kasa byla szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
W koncu dopisali mi ten dzisiajszy bonus, pomogl mail do supportu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62 |
W koncu dopisali mi ten dzisiajszy bonus, pomogl mail do supportu. a do mnie nie odp od wczoraj, pisalemjuz 3 mejle i zero odezwu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
kupie bon 100zl za 50 zl place mBank-iem. PILNE!!!! prosze o priv lub na gg 2927907
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam.Mam pytanie do tych ktorzy wplacaja \wyplacaja do bet24 netellerem!Jak szybko idzie wyplata na netellerka! pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
mi do teraz nie rozliczyli zakładu z godz. 18.00 na livie, dziwne, moze przez te promocje, bo tak to od razu rozliczali livy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Witam.Mam pytanie do tych ktorzy wplacaja \wyplacaja do bet24 netellerem!Jak szybko idzie wyplata na netellerka! pozdrawiam! Zlecilem wyplate wczoraj kolo poludnia, doszla dzis po meczach towarzyskich. Teraz zlecilem kolejna wyplate i licze, ze dojdzie szybciej, bo troche beda mieli teraz spokoju, po zakonczeniu kolejnej promocji:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10 |
Witam Czy macie już zwroty za któryś z wczorajszych nietrafionych przez was meczów? Ja grałem over 2,5 w meczu USA-POL , i do tej pory nic nie mam. Liczę że dostanę zwrot, w końcu tak napisali w ofercie. Wogóle pisałem maile do supportu z WP oraz Tlena, ale niestety na żaden nie odpisali :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
nie bedzie zwrotow Macias76, zle to odebrales..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|