Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21
#515190 01/03/2006 16:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
Wchodzę do zakłądki wpłata środków i wyskakuje mi coś takiego miał ktoś taki problem
błąd
An unexpected error has occured.
tak jest już u mnie od 30 minut
Proszę o pomoc

Bonus: Unibet
#515191 01/03/2006 16:13
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
WŁAŚNIE KASA PRZYSZŁA NA KONTO .....

#515192 01/03/2006 16:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 469
Quote
no ok zalozyles i wplaciles wczoraj 150. Ale ja bym TERAZ zalozyl. Czy ktos dzis zalozyl i wplacil >250PLN i dostal dwa bonusy za 1 depozyt?
zalozylem dzis konto i wplacilem o 13:55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> via neteller 150pln z zamiarem doplacenia po paru godzinach kasy na bonusa dzisiejszego.
na maile nie odpisuja, a kasy za rejestracje nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
poczekam jeszcze z godzinke i wplace kolejne 150, najwyzej przyznaja tylko 1 bonusa.

#515193 01/03/2006 16:42
Dołączył: Feb 2006
Posty: 96
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 96
dostalem oficjalna wiadomosc z supportu po paru godzinach z odpowiedzia w stylu "mozna skorzystac tylko z jednoego bonusu" czyli albo z bonusu dla nowych klientow albo z bonusu 100% Polska = 100% bonus ,chyba wszystkie watpliwosci sa rozwiane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515194 01/03/2006 16:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
eee no to dupa. Jesli daja juz bonusy za 100=200 to chyba jakbym wplacil im 250 i dali dwa to chyba lepiej dla nich ze 250 a nie 100... :/

#515195 01/03/2006 16:52
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ale mały zonk chyba...

zrobiłem właśnie przelew z mBanku...

piszą, żeby wysłać im skana jak kasa będzie zaksięgowana, żeby dostać bonus podwojenia...

a teraz patrze, a tam nigdzie w mBanku nie ma godziny... jest tylko data operacji...

i co wyślę im zrzut, a tam godziny nie ma i będą sapać...
czy ktoś też wpłaca z mBanku przelewem?

#515196 01/03/2006 16:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
witam, mam pytanie takie, ile razy trzeba obrocic bonusa w bet24??
na poczatku wplacilem 150, dostalem 150 bonusa, ile w takim razie mam kasy obrocic??
nastepnie wplacilem 100 zl voucherem, rozegralem 10 partii w pokera i dostalem 40 zl bonusa za gre w poker! - ile kasy musze obrocic za to??
i jeszcze jedno pytanko, pisalem juzw tej sprawie do bet24, ale jeszcze nie odpowiedzieli, na dzisiejsze mecze gdzie ma byc zwrot za przegrane, czy to mozna obstawiac jakiekolwiek zdarzenie z tego meczu?? i jaka jest maksymalna kwota zakladu??

#515197 01/03/2006 16:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
kamasssss : ja tez wyslalem z mbanku, mysle ze najlepiej to zrobic tak, zeby od razu terz m wyslac skana , to bedie dowod ze wplaciles kase przed 20, bo im ten mail wczesniej przyjdzie!

#515198 01/03/2006 16:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
witam, mam pytanie takie, ile razy trzeba obrocic bonusa w bet24??
na poczatku wplacilem 150, dostalem 150 bonusa, ile w takim razie mam kasy obrocic??
nastepnie wplacilem 100 zl voucherem, rozegralem 10 partii w pokera i dostalem 40 zl bonusa za gre w poker! - ile kasy musze obrocic za to??
i jeszcze jedno pytanko, pisalem juzw tej sprawie do bet24, ale jeszcze nie odpowiedzieli, na dzisiejsze mecze gdzie ma byc zwrot za przegrane, czy to mozna obstawiac jakiekolwiek zdarzenie z tego meczu?? i jaka jest maksymalna kwota zakladu??
Czy to pytanie padało 2 tys. razy czy 3? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
odp; 3

#515199 01/03/2006 17:00
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
witam panowie mam problem, a raczej pytanko:
dokonalem wplaty przez mbank tzn przelewem i co musze teraz robic? odrazu dopisza mi z bonusem? na mejle nie odp wogole od 2 dni juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
aha i drugie pytanei czy jest mozliwosc wyplaty rowzniez poprzez przelew??

licze ze ktos bedzie tak mily i odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z gory dzieki

#515200 01/03/2006 17:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150
ja wpłaciłem z mbanku 150 i zobaczyłem na koncie gracza od razu 300. Przelew bankowy trwa 3-4 dni.
Jest możliwość wypłaty od razu na konto lub na kartę. Na konto dostajesz nawet 2 razy szybciej niż na kartę.

#515201 01/03/2006 17:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
take5 dzieki za odpowiedz dzownilem do supportu i powiedzial mi koles ze kasa bedzie odrazu z bonusem i ze jest mozliwosci wyplaty, juz jestem spokojny oby tylko kasa byla szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#515202 01/03/2006 19:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
W koncu dopisali mi ten dzisiajszy bonus, pomogl mail do supportu.

#515203 01/03/2006 19:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 62
Quote
W koncu dopisali mi ten dzisiajszy bonus, pomogl mail do supportu.

a do mnie nie odp od wczoraj, pisalemjuz 3 mejle i zero odezwu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#515204 01/03/2006 20:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
kupie bon 100zl za 50 zl place mBank-iem. PILNE!!!! prosze o priv lub na gg 2927907

#515205 01/03/2006 20:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam.Mam pytanie do tych ktorzy wplacaja \wyplacaja do bet24 netellerem!Jak szybko idzie wyplata na netellerka!
pozdrawiam!

#515206 01/03/2006 23:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
mi do teraz nie rozliczyli zakładu z godz. 18.00 na livie, dziwne, moze przez te promocje, bo tak to od razu rozliczali livy

#515207 01/03/2006 23:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Witam.Mam pytanie do tych ktorzy wplacaja \wyplacaja do bet24 netellerem!Jak szybko idzie wyplata na netellerka!
pozdrawiam!

Zlecilem wyplate wczoraj kolo poludnia, doszla dzis po meczach towarzyskich. Teraz zlecilem kolejna wyplate i licze, ze dojdzie szybciej, bo troche beda mieli teraz spokoju, po zakonczeniu kolejnej promocji:)

#515208 02/03/2006 06:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10
Witam
Czy macie już zwroty za któryś z wczorajszych nietrafionych przez was meczów?
Ja grałem over 2,5 w meczu USA-POL , i do tej pory nic nie mam. Liczę że dostanę zwrot, w końcu tak napisali w ofercie.
Wogóle pisałem maile do supportu z WP oraz Tlena, ale niestety na żaden nie odpisali :/

#515209 02/03/2006 06:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
nie bedzie zwrotow Macias76, zle to odebrales..

Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1