Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 42 1 2 37 38 39 40 41 42
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by priboj
jeszcz Isner mnie korcił ... ale zostawiłem

warto Lopeza zagrać w buku, gdzie krecz = przegrana moim zdaniem wink
no różnie może być dlatego to zostawiłem ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
a Berdych po 1,20? grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Łapcie pewki na dzisiaj,

Lopez
portek o31.5
Ivo +2.5
Clijsters u18.5
Niculescu +6,5
Georges -2,5

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Luulek
a Berdych po 1,20? grin

over 36 gemow w meczu

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by OuLuBack
Łapcie pewki na dzisiaj,

Lopez
portek o31.5
Ivo +2.5
Clijsters u18.5
Niculescu +6,5
Georges -2,5
hmm 50/50

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Z debli widzą mi się Angole i Picznery, z singli Lopezówna, Janka 2-0 i może Kohli (dobry tenis gra ostatnio...).

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Idę z 'Flemingami' ciekawe czy znów zacznę dzień od ostrej kurwicy gdy zobaczę wyniko z AO wink

Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
Kohli
Jankovic
Wawrinka
Fleming/hutchins
Gonzalez/Kas

Taka tasiemka mi sie marzy co myślicie? boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Barthel +7,5 i singlem
Voskoboeva +7,5

Isner
Tomic
Georges

Llagostera/Parra
Lipsky/Ram

boks

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Panowie co doradzacie z pań..Goerges czy benesova:)?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by mazinho
Panowie co doradzacie z pań..Goerges czy benesova:)?

Julka pewniejsza ... Ivet jak zagra taki tenis jak z Peng to wcale latwo miec nie musi wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by mazinho
Panowie co doradzacie z pań..Goerges czy benesova:)?

Julka pewniejsza ... Ivet jak zagra taki tenis jak z Peng to wcale latwo miec nie musi wink

mógłbyś rozwinąć myśl?...

jak grała Benesova?.. i co wogóle gra Braczikova, bo nigdy jej nie widziałem.. ?.. jest przebijaczką jak Peng?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Ivet grala z Peng padline poza dosc nieregularnym przebijaniem pilki przez caly kort kilkoma wygranymi pilkami to glownie punkty zdobywala po bledach Skosnej...

Bratchikova hmm czy ja wiem czy to przebijaczka ... jak na moje to znacznie bardziej off zawodniczka czesto atakujaca i czesto nie trafiajaca ale tutaj juz 5 meczy ma za soba i stracila tylko 1 seta z Pennetta co wskazuje ze jednak i forma i celnosc jest ... serwis duzo mocniejszy i bardzej regularny niz u skosnej ... ( nie widzialem jej zadnego meczu niestety na AO )


Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
Originally Posted by Mauro11
Kohli
Jankovic
Wawrinka
Fleming/hutchins
Gonzalez/Kas

Taka tasiemka mi sie marzy co myślicie? boks


Pozytywnie! wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Uve87
Ivet grala z Peng padline poza dosc nieregularnym przebijaniem pilki przez caly kort kilkoma wygranymi pilkami to glownie punkty zdobywala po bledach Skosnej...

Bratchikova hmm czy ja wiem czy to przebijaczka ... jak na moje to znacznie bardziej off zawodniczka czesto atakujaca i czesto nie trafiajaca ale tutaj juz 5 meczy ma za soba i stracila tylko 1 seta z Pennetta co wskazuje ze jednak i forma i celnosc jest ... serwis duzo mocniejszy i bardzej regularny niz u skosnej ... ( nie widzialem jej zadnego meczu niestety na AO )

dzięki, pomyślę nad nią.. chociaż jak widze jej wyniki z 2011 i dokonania Ivety w AusOpen 2011, to jakoś mi się odechciewa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Lacko - Nadal over 27.5 gema boks
a rano Kim boks

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by OuLuBack
Łapcie pewki na dzisiaj,

Lopez
portek o31.5
Ivo +2.5
Clijsters u18.5
Niculescu +6,5
Georges -2,5
hmm 50/50

Z Cipa gral podobno tragicznie, Jasia ogladalem i na prawde imponował więc pogram jego

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Uve87
Ivet grala z Peng padline poza dosc nieregularnym przebijaniem pilki przez caly kort kilkoma wygranymi pilkami to glownie punkty zdobywala po bledach Skosnej...

nie zgodzę się z tym ... to przebijanie ni było dość nieregularne tylko przemyslane dobrze zbudowane akcje ... po których własnie Peng robiła błedy dobrze rozrzucona ... mało tego widać dobre przygotowanie fizyczne , do wszystkiego dochodziła , serwis również nie naganny ...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Domel
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by OuLuBack
Łapcie pewki na dzisiaj,

Lopez
portek o31.5
Ivo +2.5
Clijsters u18.5
Niculescu +6,5
Georges -2,5
hmm 50/50

Z Cipa gral podobno tragicznie, Jasia ogladalem i na prawde imponował więc pogram jego


Jaś problemy z czworogłowym prawej nogi, także motoryka może nie być na normalnym poziomie. Do tego długi pojedynek z Nalbim. Jak dla mnie Lopezówna poskłada go w max 4 setach.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
no to jeszcze 2 kupony takie

kupon 1

1z2
Karlovic tiebreak NIE
Bratchikova

pewniaki:
Isner
Llodra/Zimonjic
Lipsky/Ram
Hanescu/Rochus
Fyrstenberg/Matkowski
Clijsters -5,5 gema
Wawrinka
Falla over 3,5 seta

boks
kupon 2

2z4

Federer - Karlovic tiebreak: NIE
Bratchikova
Fleming/Hutchins 2-0
Lisicki

pewniaki:
Gonzalez/Kas
Llodra/Zimonjic
Isner
Llodra/Zimonjic
Falla over 3,5 seta
Lu +8,5 gema
Hanescu/Rochus
Clijster -5,5 gema

boks

i oprócz tego z poprzedniego kuponu

Fleming/Hutchins
Wawrinka -4,5 gema
Gonzalez/Kas

boks

Strona 39 z 42 1 2 37 38 39 40 41 42

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1