|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
jeszcz Isner mnie korcił ... ale zostawiłem warto Lopeza zagrać w buku, gdzie krecz = przegrana moim zdaniem  no różnie może być dlatego to zostawiłem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914 |
a Berdych po 1,20? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Łapcie pewki na dzisiaj,
Lopez portek o31.5 Ivo +2.5 Clijsters u18.5 Niculescu +6,5 Georges -2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
a Berdych po 1,20?  over 36 gemow w meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Łapcie pewki na dzisiaj,
Lopez portek o31.5 Ivo +2.5 Clijsters u18.5 Niculescu +6,5 Georges -2,5 hmm 50/50
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Z debli widzą mi się Angole i Picznery, z singli Lopezówna, Janka 2-0 i może Kohli (dobry tenis gra ostatnio...).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Idę z 'Flemingami' ciekawe czy znów zacznę dzień od ostrej kurwicy gdy zobaczę wyniko z AO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 283 |
Kohli Jankovic Wawrinka Fleming/hutchins Gonzalez/Kas Taka tasiemka mi sie marzy co myślicie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Barthel +7,5 i singlem Voskoboeva +7,5 Isner Tomic Georges Llagostera/Parra Lipsky/Ram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Panowie co doradzacie z pań..Goerges czy benesova:)?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Panowie co doradzacie z pań..Goerges czy benesova:)? Julka pewniejsza ... Ivet jak zagra taki tenis jak z Peng to wcale latwo miec nie musi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Panowie co doradzacie z pań..Goerges czy benesova:)? Julka pewniejsza ... Ivet jak zagra taki tenis jak z Peng to wcale latwo miec nie musi  mógłbyś rozwinąć myśl?... jak grała Benesova?.. i co wogóle gra Braczikova, bo nigdy jej nie widziałem.. ?.. jest przebijaczką jak Peng?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ivet grala z Peng padline poza dosc nieregularnym przebijaniem pilki przez caly kort kilkoma wygranymi pilkami to glownie punkty zdobywala po bledach Skosnej...
Bratchikova hmm czy ja wiem czy to przebijaczka ... jak na moje to znacznie bardziej off zawodniczka czesto atakujaca i czesto nie trafiajaca ale tutaj juz 5 meczy ma za soba i stracila tylko 1 seta z Pennetta co wskazuje ze jednak i forma i celnosc jest ... serwis duzo mocniejszy i bardzej regularny niz u skosnej ... ( nie widzialem jej zadnego meczu niestety na AO )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Kohli Jankovic Wawrinka Fleming/hutchins Gonzalez/Kas Taka tasiemka mi sie marzy co myślicie?  Pozytywnie! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Ivet grala z Peng padline poza dosc nieregularnym przebijaniem pilki przez caly kort kilkoma wygranymi pilkami to glownie punkty zdobywala po bledach Skosnej...
Bratchikova hmm czy ja wiem czy to przebijaczka ... jak na moje to znacznie bardziej off zawodniczka czesto atakujaca i czesto nie trafiajaca ale tutaj juz 5 meczy ma za soba i stracila tylko 1 seta z Pennetta co wskazuje ze jednak i forma i celnosc jest ... serwis duzo mocniejszy i bardzej regularny niz u skosnej ... ( nie widzialem jej zadnego meczu niestety na AO ) dzięki, pomyślę nad nią.. chociaż jak widze jej wyniki z 2011 i dokonania Ivety w AusOpen 2011, to jakoś mi się odechciewa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Lacko - Nadal over 27.5 gema  a rano Kim 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Łapcie pewki na dzisiaj,
Lopez portek o31.5 Ivo +2.5 Clijsters u18.5 Niculescu +6,5 Georges -2,5 hmm 50/50 Z Cipa gral podobno tragicznie, Jasia ogladalem i na prawde imponował więc pogram jego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Ivet grala z Peng padline poza dosc nieregularnym przebijaniem pilki przez caly kort kilkoma wygranymi pilkami to glownie punkty zdobywala po bledach Skosnej... nie zgodzę się z tym ... to przebijanie ni było dość nieregularne tylko przemyslane dobrze zbudowane akcje ... po których własnie Peng robiła błedy dobrze rozrzucona ... mało tego widać dobre przygotowanie fizyczne , do wszystkiego dochodziła , serwis również nie naganny ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Łapcie pewki na dzisiaj,
Lopez portek o31.5 Ivo +2.5 Clijsters u18.5 Niculescu +6,5 Georges -2,5 hmm 50/50 Z Cipa gral podobno tragicznie, Jasia ogladalem i na prawde imponował więc pogram jego Jaś problemy z czworogłowym prawej nogi, także motoryka może nie być na normalnym poziomie. Do tego długi pojedynek z Nalbim. Jak dla mnie Lopezówna poskłada go w max 4 setach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
no to jeszcze 2 kupony takie kupon 1 1z2 Karlovic tiebreak NIE Bratchikova pewniaki: Isner Llodra/Zimonjic Lipsky/Ram Hanescu/Rochus Fyrstenberg/Matkowski Clijsters -5,5 gema Wawrinka Falla over 3,5 seta  kupon 2 2z4 Federer - Karlovic tiebreak: NIE Bratchikova Fleming/Hutchins 2-0 Lisicki pewniaki: Gonzalez/Kas Llodra/Zimonjic Isner Llodra/Zimonjic Falla over 3,5 seta Lu +8,5 gema Hanescu/Rochus Clijster -5,5 gema  i oprócz tego z poprzedniego kuponu Fleming/Hutchins Wawrinka -4,5 gema Gonzalez/Kas 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|