|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
NBA 23.02.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Detroit - Indiana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Dallas - Memphis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 Lakers - Sacramento
- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU
------------------------------------------------------------
KONTUZJE
Detroit: Kelvin Cato Indiana: Austin Croshere (wystep pod znakiem zapytania) , Jamaal Tinsley, Jonathan Bender, Jermaine O'Neal, Eddie Gill
Dallas: Pavel Podkolzin, Doug Christie Memphis: Damon Stoudamire
Lakers: Slava Medvedenko, Laron Profit Sacramento: Bonzi Wells (wystep pod znakiem zapytania), Corliss Williamson (wystep pod znakiem zapytania)
------------------------------------------------------------
BILANS POSZCZEGOLNYCH DRUZYN:
Detroit:
Ogolnie: 43 zywciestwa - 9 porazek 5100 pkt zdobytych - 4660 pkt straconych U siebie: 24 zwyciestwa - 2 porazki 2661 pkt zdobytych - 2363 pkt straconych
Indiana:
Ogolnie: 27 zwyciestw - 23 porazki 4664 pkt zdobytych - 4504 pkt straconych
Na wyjezdzie: 9 zwyciestw - 15 porazek 2177 pkt zdobytych - 2261 pkt straconych
-------------- Dallas:
Ogolnie: 42 zwyciestwa - 11 porazek 5301 pkt zdobytych - 4922 pkt straconych
U siebie: 23 zwyciestwa - 4 porazki 2729 pkt zdobytych - 2426 pkt straconych
Memphis:
Ogolnie: 30 zwyciestw - 23 porazki 4769 pkt zdobytych - 4649 pkt straconych
Na wyjezdzie: 13 zwyciestw - 15 porazek 2514 pkt zdobytych - 2541 pkt straconych
------------- Lakers:
Ogolnie: 27 zwyciestw - 26 porazek 5210 pkt zdobytych - 5136 pkt straconych
U siebie: 14 zwyciestw - 10 porazek 2436 pkt zdobytych - 2329 pkt straconych
Sacramento:
Ogolnie: 25 zwyciestw - 29 porazek 5334 pkt zdobytych - 5308 pkt straconych
Na wyjezdzie: 7 zwyciestw - 18 porazek 2389 pkt zdobytych - 2503 pkt straconych
------------------------------------------------------------
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18 |
Hmm jak dla mnie to Dallas i Detroit raczej są faworytami w swoich spotkaniach. Obie te druzyny grają u siebie a i obecnie sa jednymi z najlepszych w całym NBA. Poza tym po tygodniowej przerwie odbyli oni bodajże po jednym meczu (który wygrali) i są w zdecydowanie lepszej dyspozycji niż ich przeciwnicy, którzy na wyjazdach nie radzą sobie zbyt dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Detroit - Indiana
Ogolnie
Obie druzyny jak narazie na miejscach, ktore zapewniaja im gre w playoff. Zarowno Detroit jak i Indiana maja po 2 zwyciestwa z rzedu oraz bilans ostatnich 10 spotkan 6-4. Detroit to jak narazie najlepsza druzyna calej ligi oraz najlepsza druzyna wlasnego parkietu. U siebie Pistons nie przegrali juz od 10 spotkan. Ostania porazka przytrafila im sie 8 stycznia kiedy to ulegli Utah Jazz 90-94. Indiana to przede wszystkim druzyna wlasnego parkietu. U siebie odniesli wiekszosc zwyciestw w tym sezonie. Indiane czeka teraz 1 mecz na wyjedzie od 7 spotkan. A na obcych parkietach Pacers nie wygrali juz od 5 spotkan. Ostatnia wygrana 15 stycznia z Chciago Bulls 91-89. --------- Jaka roznica pkt byla w ostatnich 10 spotkaniach Detroit u siebie: - z Atlanta 97-87 (-10 pkt) - z NJ 85-71 (-14 pkt) - z Clippers 97-87 (-10 pkt) - z Minnesota 90-74 (-16 pkt) - z Lakers 102-93 (-9 pkt) - z Memphis 95-89 (-6 pkt) - z Milwaukee 106-102 (-4 pkt) - z Houston 99-97 (-2 pkt) - z Bostonem 94-84 (-10 pkt) - z Charlotte 114-91 (-23 pkt)
Roznica pkt w meczach Detroit u siebie wynosila srednio 10,4 pkt.
Jaka roznica pkt byla w 10 ostatnich spotkaniach Indiany na wyjezdzie: - z Washington 79-84 (+5 pkt) - z Cleveland 66-96 (+30 pkt) - z Atlanta 94-104 (+10 pkt) - z Minnesota 94-104 (+10 pkt) - z NJ 92-97 (+5 pkt) - z Chicago 91-89 (-2 pkt) - z Lakers 90-96 (+6 pkt) - z Sacramento 108-83 (-25 pkt) - z GS 99-89 (-10 pkt) - z Denver 86-106 (+20 pkt)
Roznica pkt w meczach Indiany na wyjezdzie wynosila srednio 4,9 pkt -----------------------------------
5 lutego Indiana pokonala Detroit na wlasnym parkiecie 93-85. ---------------------------------- W ostatnim spotkaniu Detroit troche sie meczylo z Atlanta szczegolnie w 1 polowie. Dopiero w 3 kwarcie odskoczyli im na 11 pkt. Indiana natomiast przez caly mecz z NO dominowala. Pacers wygrali kazda kwarte. Najlepiej radzili sobie w 3 kwarcie (26-17). Wydaje mi sie, ze dzisiaj Detroit powinno wygrac, jednak bedzie to dosc wyrownany mecz, wiec roznica pkt powinna byc niewielka. --------------------------------- Typ: Indiana +8,5 (Sportingbet)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dallas - Miśki 2 /2.95/ 2/10
Chłopaki z Memphis po prostu lubią płatać niespodzianki - w szczególności grając z teoretycznie mocniejszymi przeciwnikami - Nowitzki z kolegami ostatnio zbyt dużo wygrywają - czas podrównać bilans - czas na porażkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
1 cwiartki
Memphis-Dallas un 47 Sacramento-Lakers ov50 Detroit-Indiana un45,5 ==============
kilka słow na temat typków..
Mem-Dal -> Memphis zazwyczaj najlepiej sobie radzi w 1q .. ale i tak zdobywa srednio tylko 23 pkt .. za to defensywnie tak samo jak i Dallas radza sobie całkiem nieźle w 1/4 czesci meczu .. linia doscy wysoko jak na Memphis
Sac-LaL -> obie ekipy lokuja sie w pierwszej "10" jesli chodzi o zdobycze pkt w 1 q ... (ponad 25 pkt) ..do tego defensywy pozostawiaja wiele do zyczenia szczegolnie Lakers.. traca powyzej 25 pkt.. no i kolejny kaft ze w ostatnich 5 spotkanich pomiedzy obiema ekipami .. padały wyniki powyzej 200 pkt ..
Det-Ind -> obie ekipy należa do czołowki defensywy jesli chodzi o 1 q .. Ind srednio traci 23p natomiast Det 22 .. a że ostatnio w pojedynkach bezposrednich przewazaja underki to i dzis w 1 cwiartce niepowinno byc inaczej
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Detroit-Indiana +8 (1)
Tłoki w tym sezonie imponują i na swoim parkiecie napewno bedą chcieli pewnie pokonac Indiane.Szczególny to mecz, wiadmomo jak się te ekipy lubią , ponadto ostatnio Pacers u siebie objechali Pistons , więc dziś w Detroit zbiora ostry łomot,braki kadrowe i słaba postawa na wyjazdach da znac o sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Żydki juz byli tylko -8 ,ale chyba przyszedł fax z centrali bukmacherów w Tel Avivie , żeby chłopaki się opamiętali bp pejsiakom sie musi kasa zgadzac na koncie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A tak poważnie to albo Maccabi się podłożyło,albo byli pijani , labo sa kompletnie bez formy( w środku sezonu??). Tacy zawodnicy jak Sharp,Vujcic,Baston dawali sobie pod swoim koszem zbierać Realowi co chciał,kompletnie nie bronili,szczególnie na dystansie,Real sobie pyknoł 13 trójek, połowe z czystych pozycji.Grę ofensywną Maccabi zostawiam bez komentarza,fakt że Real grał bardzo agresywną obrone , ale na takiej ekipie nie powinno to robic wrazenia,jeszcze nigdy nie widziałem Maccabi tak bezradengo w ataku,oddające mase nieprzygotowanych rzutów,matoły nawet wolnych i dunków nie trafiali,żałosne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Żydki juz byli tylko -8 ,ale chyba przyszedł fax z centrali bukmacherów w Tel Avivie , żeby chłopaki się opamiętali bp pejsiakom sie musi kasa zgadzac na koncie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A tak poważnie to albo Maccabi się podłożyło,albo byli pijani , labo sa kompletnie bez formy( w środku sezonu??). Tacy zawodnicy jak Sharp,Vujcic,Baston dawali sobie pod swoim koszem zbierać Realowi co chciał,kompletnie nie bronili,szczególnie na dystansie,Real sobie pyknoł 13 trójek, połowe z czystych pozycji.Grę ofensywną Maccabi zostawiam bez komentarza,fakt że Real grał bardzo agresywną obrone , ale na takiej ekipie nie powinno to robic wrazenia,jeszcze nigdy nie widziałem Maccabi tak bezradengo w ataku,oddające mase nieprzygotowanych rzutów,matoły nawet wolnych i dunków nie trafiali,żałosne... pomyliłes chyba tematy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|