02:00 Detroit - Indiana 02:00 Detroit - Indiana
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#517280 23/02/2006 12:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
NBA 23.02.2006


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Detroit - Indiana
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Dallas - Memphis
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 Lakers - Sacramento


- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU

------------------------------------------------------------


KONTUZJE

Detroit: Kelvin Cato
Indiana: Austin Croshere (wystep pod znakiem zapytania) , Jamaal Tinsley, Jonathan Bender, Jermaine O'Neal, Eddie Gill

Dallas: Pavel Podkolzin, Doug Christie
Memphis: Damon Stoudamire

Lakers: Slava Medvedenko, Laron Profit
Sacramento: Bonzi Wells (wystep pod znakiem zapytania), Corliss Williamson (wystep pod znakiem zapytania)


------------------------------------------------------------

BILANS POSZCZEGOLNYCH DRUZYN:

Detroit:

Ogolnie:
43 zywciestwa - 9 porazek
5100 pkt zdobytych - 4660 pkt straconych

U siebie:
24 zwyciestwa - 2 porazki
2661 pkt zdobytych - 2363 pkt straconych

Indiana:

Ogolnie:
27 zwyciestw - 23 porazki
4664 pkt zdobytych - 4504 pkt straconych

Na wyjezdzie:
9 zwyciestw - 15 porazek
2177 pkt zdobytych - 2261 pkt straconych

--------------
Dallas:

Ogolnie:
42 zwyciestwa - 11 porazek
5301 pkt zdobytych - 4922 pkt straconych

U siebie:
23 zwyciestwa - 4 porazki
2729 pkt zdobytych - 2426 pkt straconych

Memphis:

Ogolnie:
30 zwyciestw - 23 porazki
4769 pkt zdobytych - 4649 pkt straconych

Na wyjezdzie:
13 zwyciestw - 15 porazek
2514 pkt zdobytych - 2541 pkt straconych

-------------
Lakers:

Ogolnie:
27 zwyciestw - 26 porazek
5210 pkt zdobytych - 5136 pkt straconych

U siebie:
14 zwyciestw - 10 porazek
2436 pkt zdobytych - 2329 pkt straconych


Sacramento:

Ogolnie:
25 zwyciestw - 29 porazek
5334 pkt zdobytych - 5308 pkt straconych

Na wyjezdzie:
7 zwyciestw - 18 porazek
2389 pkt zdobytych - 2503 pkt straconych

------------------------------------------------------------

Bonus: Unibet
#517281 23/02/2006 13:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 18
Hmm jak dla mnie to Dallas i Detroit raczej są faworytami w swoich spotkaniach. Obie te druzyny grają u siebie a i obecnie sa jednymi z najlepszych w całym NBA. Poza tym po tygodniowej przerwie odbyli oni bodajże po jednym meczu (który wygrali) i są w zdecydowanie lepszej dyspozycji niż ich przeciwnicy, którzy na wyjazdach nie radzą sobie zbyt dobrze.

#517282 23/02/2006 14:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Detroit - Indiana

Ogolnie

Obie druzyny jak narazie na miejscach, ktore zapewniaja im gre w playoff. Zarowno Detroit jak i Indiana maja po 2 zwyciestwa z rzedu oraz bilans ostatnich 10 spotkan 6-4. Detroit to jak narazie najlepsza druzyna calej ligi oraz najlepsza druzyna wlasnego parkietu. U siebie Pistons nie przegrali juz od 10 spotkan. Ostania porazka przytrafila im sie 8 stycznia kiedy to ulegli Utah Jazz 90-94. Indiana to przede wszystkim druzyna wlasnego parkietu. U siebie odniesli wiekszosc zwyciestw w tym sezonie. Indiane czeka teraz 1 mecz na wyjedzie od 7 spotkan. A na obcych parkietach Pacers nie wygrali juz od 5 spotkan. Ostatnia wygrana 15 stycznia z Chciago Bulls 91-89.
---------
Jaka roznica pkt byla w ostatnich 10 spotkaniach Detroit u siebie:
- z Atlanta 97-87 (-10 pkt)
- z NJ 85-71 (-14 pkt)
- z Clippers 97-87 (-10 pkt)
- z Minnesota 90-74 (-16 pkt)
- z Lakers 102-93 (-9 pkt)
- z Memphis 95-89 (-6 pkt)
- z Milwaukee 106-102 (-4 pkt)
- z Houston 99-97 (-2 pkt)
- z Bostonem 94-84 (-10 pkt)
- z Charlotte 114-91 (-23 pkt)

Roznica pkt w meczach Detroit u siebie wynosila srednio 10,4 pkt.

Jaka roznica pkt byla w 10 ostatnich spotkaniach Indiany na wyjezdzie:
- z Washington 79-84 (+5 pkt)
- z Cleveland 66-96 (+30 pkt)
- z Atlanta 94-104 (+10 pkt)
- z Minnesota 94-104 (+10 pkt)
- z NJ 92-97 (+5 pkt)
- z Chicago 91-89 (-2 pkt)
- z Lakers 90-96 (+6 pkt)
- z Sacramento 108-83 (-25 pkt)
- z GS 99-89 (-10 pkt)
- z Denver 86-106 (+20 pkt)

Roznica pkt w meczach Indiany na wyjezdzie wynosila srednio 4,9 pkt
-----------------------------------

5 lutego Indiana pokonala Detroit na wlasnym parkiecie 93-85.
----------------------------------
W ostatnim spotkaniu Detroit troche sie meczylo z Atlanta szczegolnie w 1 polowie. Dopiero w 3 kwarcie odskoczyli im na 11 pkt. Indiana natomiast przez caly mecz z NO dominowala. Pacers wygrali kazda kwarte. Najlepiej radzili sobie w 3 kwarcie (26-17). Wydaje mi sie, ze dzisiaj Detroit powinno wygrac, jednak bedzie to dosc wyrownany mecz, wiec roznica pkt powinna byc niewielka.
---------------------------------
Typ: Indiana +8,5 (Sportingbet)

#517283 23/02/2006 21:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dallas - Miśki 2 /2.95/ 2/10

Chłopaki z Memphis po prostu lubią płatać niespodzianki - w szczególności grając z teoretycznie mocniejszymi przeciwnikami - Nowitzki z kolegami ostatnio zbyt dużo wygrywają - czas podrównać bilans - czas na porażkę.

#517284 23/02/2006 22:00
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
1 cwiartki

Memphis-Dallas un 47
Sacramento-Lakers ov50
Detroit-Indiana un45,5
==============

kilka słow na temat typków..

Mem-Dal -> Memphis zazwyczaj najlepiej sobie radzi w 1q .. ale i tak zdobywa srednio tylko 23 pkt .. za to defensywnie tak samo jak i Dallas radza sobie całkiem nieźle w 1/4 czesci meczu .. linia doscy wysoko jak na Memphis

Sac-LaL -> obie ekipy lokuja sie w pierwszej "10" jesli chodzi o zdobycze pkt w 1 q ... (ponad 25 pkt) ..do tego defensywy pozostawiaja wiele do zyczenia szczegolnie Lakers.. traca powyzej 25 pkt.. no i kolejny kaft ze w ostatnich 5 spotkanich pomiedzy obiema ekipami .. padały wyniki powyzej 200 pkt ..

Det-Ind -> obie ekipy należa do czołowki defensywy jesli chodzi o 1 q ..
Ind srednio traci 23p natomiast Det 22 .. a że ostatnio w pojedynkach bezposrednich przewazaja underki to i dzis w 1 cwiartce niepowinno byc inaczej

dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#517285 24/02/2006 00:20
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Detroit-Indiana +8 (1)

Tłoki w tym sezonie imponują i na swoim parkiecie napewno bedą chcieli pewnie pokonac Indiane.Szczególny to mecz, wiadmomo jak się te ekipy lubią , ponadto ostatnio Pacers u siebie objechali Pistons , więc dziś w Detroit zbiora ostry łomot,braki kadrowe i słaba postawa na wyjazdach da znac o sobie.

#517286 24/02/2006 00:35
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Żydki juz byli tylko -8 ,ale chyba przyszedł fax z centrali bukmacherów w Tel Avivie , żeby chłopaki się opamiętali bp pejsiakom sie musi kasa zgadzac na koncie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A tak poważnie to albo Maccabi się podłożyło,albo byli pijani , labo sa kompletnie bez formy( w środku sezonu??).
Tacy zawodnicy jak Sharp,Vujcic,Baston dawali sobie pod swoim koszem zbierać Realowi co chciał,kompletnie nie bronili,szczególnie na dystansie,Real sobie pyknoł 13 trójek, połowe z czystych pozycji.Grę ofensywną Maccabi zostawiam bez komentarza,fakt że Real grał bardzo agresywną obrone , ale na takiej ekipie nie powinno to robic wrazenia,jeszcze nigdy nie widziałem Maccabi tak bezradengo w ataku,oddające mase nieprzygotowanych rzutów,matoły nawet wolnych i dunków nie trafiali,żałosne...

#517287 24/02/2006 06:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Quote
Żydki juz byli tylko -8 ,ale chyba przyszedł fax z centrali bukmacherów w Tel Avivie , żeby chłopaki się opamiętali bp pejsiakom sie musi kasa zgadzac na koncie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A tak poważnie to albo Maccabi się podłożyło,albo byli pijani , labo sa kompletnie bez formy( w środku sezonu??).
Tacy zawodnicy jak Sharp,Vujcic,Baston dawali sobie pod swoim koszem zbierać Realowi co chciał,kompletnie nie bronili,szczególnie na dystansie,Real sobie pyknoł 13 trójek, połowe z czystych pozycji.Grę ofensywną Maccabi zostawiam bez komentarza,fakt że Real grał bardzo agresywną obrone , ale na takiej ekipie nie powinno to robic wrazenia,jeszcze nigdy nie widziałem Maccabi tak bezradengo w ataku,oddające mase nieprzygotowanych rzutów,matoły nawet wolnych i dunków nie trafiali,żałosne...


pomyliłes chyba tematy.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,670 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,613
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1