Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
to bede musial kupic starter frown

Jaki starter polecacie kupic i czy musze doładowac od razu (nigdy nie mialem na karte, tylko abonament)? Potrzebuje tylko wyslac jednego MMSa i pare odebrac i finito.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Hm a ktoś się orientuje jaka obecnie sieć na kartę jest najlepsza do utrzymywania kontaktów z JEDNYM numerem tej samej sieci (połączenia i SMSy)?

Chodzi mi rzecz jasna o kwestie finansowe, połączenie na terytorium Polski.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Originally Posted by _Korver_
Hm a ktoś się orientuje jaka obecnie sieć na kartę jest najlepsza do utrzymywania kontaktów z JEDNYM numerem tej samej sieci (połączenia i SMSy)?

Chodzi mi rzecz jasna o kwestie finansowe, połączenie na terytorium Polski.

Sprawdź Orange. Ja do niedawna tak właśnie działałem.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
play

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
w play masz za darmo w ramach sieci, dokupujesz tylko "stan darmowy" (6zl) jak masz nizsza taryfe

a jak wyzsza to juz w abonamencie

do tego darmowe na stacjonarne

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Witam,

Od kilku dni posiadam telefon SE Xperia neo V. Telefon fajny, bardzo funkcjonalny ale jeden minus...bateria..starcza mi praktycznie na ...1 dzien ;/. Teraz nie wiem, czy to jest blad baterii jakis czy on tak poprostu ma ;/. Na poczatku jeszcze byl szał i uzywalem GPS, neta, milion aplikacji ale teraz juz spokojnie uzywam i nadal starcza mi bateria na 1 dzien. Czy ktos spotkal sie z takim problemem z takim telefonem ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Korver Play na karte- uruchamiasz taryfe i przy kazdym doladowaniu za min 30zl przez miesiac smsy i rozmowy z calym play'em. Bez oplat co miesiac, doladowujesz i masz;) All inclusive rozmowy czy jakos tak to sie nazywa

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ja mam taka opcje(ewentualnie smsy do kazdej sieci) po przejsciu z orange. Ale normalnie kupujac starter tez pewnie to dziala:)

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
no ja to samo lelu, wczoraj przeszedlem do playa grin

sms sa nawet po doladowaniu za 5 zl, ale faktycznie najlepiej sie oplaca przy opcji za 30zl, ja to bede robil

masz 1000 smsow do wszystkich za darmo wtedy (all inclusive sms) grin lub za darmo rozmowy i smsy do playa (all inclusive rozmowy w play) wink

http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/index.html

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
bym zapomnial, nie wspominajac juz o tym, ze za samo przejscie do playa dostajesz 60 zl smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
kupiłem starter plus, wyslalem jednego mmsa i wsiorbało 5.30 blush

sa jakies kody na MMSy aby mniej zzeralo?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by lelu
Korver Play na karte- uruchamiasz taryfe i przy kazdym doladowaniu za min 30zl przez miesiac smsy i rozmowy z calym play'em. Bez oplat co miesiac, doladowujesz i masz;) All inclusive rozmowy czy jakos tak to sie nazywa

Właśnie to obczaiłem i wybór padł na playa piwo

Orientujesz się może czy starter musi być za 5zł czy za 9zł? Bo mam w sumie ten za 5zł pod ręką, ale tam jest jakieś info, zę można tylko jeden pakiet odpalić z tych dodatkowych (a ja chciałbym jeszcze pakiet internetowy dokupić i ew. na smsy).

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Play wykonczy konkurencje jak tak dalej pojdzie:) chociaz powoli i reszta zaczyna sie ogarniac, mi wlasnie plus zaproponowal za 120zl miesiecznie 500 min za free ..i nawet moze bym sie skusil gdyby nie to, ze za taki abo nie przeszkadzalo im dawac mi tylko 150 min przez ostatnie lata

a do tego Play da mi tyle samo min za 70 zl :), nie mowiac o stanach darmowych

jedyny minus to koszt dzwoniacyh do playa, no ale to niech sie przenosza:)

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Korver nie mam pojecia co do kwoty starteru (ale mysle ze bez roznicy). Natomiast jesli dobrze pamietam to all inclusive na rozmowy/smsy w playu, all inclusive na smsy do wszystkich i pakiet 600smsow nie mozna laczyc. Tak zrozumialem w regulaminie chyba ze cos mi sie pomieszalo.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
W Orange Pop jest takie coś jak 'wspólna orbita'. Kupujesz pakiet za 6 zł i dostajesz 600 minut do jednego numeru w Orange i ten numer też otrzymuje 600 minut do Ciebie na miesiąc. Czyli wychodzi po 3 zł na głowę.

Odkąd wprowadzili roczny okres ważności konta, opłaca się kupować na Allegro doładowania przez 'Przelew SMS'. Płacisz np. 32 zł, dostajesz 50 zł do wykorzystania.

Generalnie najlepiej mieć kartę sieci, do której najczęściej dzwonimy i SMSujemy. Każda bowiem oferuje atrakcyjne pakiety wewnątrz sieci. Play najtańszy do innych operatorów, ale jak ktoś ma mało znajomych u nich, to szału nie ma.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Dzięki Panowie za pomoc piwo

Już sobie coś wybiorę z tego.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
Panowie jak sie wkleja zdjecia na mecz.pl?
z gory dzieki

Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
[Linked Image from ]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by SZULC
Witam,

Od kilku dni posiadam telefon SE Xperia neo V. Telefon fajny, bardzo funkcjonalny ale jeden minus...bateria..starcza mi praktycznie na ...1 dzien ;/. Teraz nie wiem, czy to jest blad baterii jakis czy on tak poprostu ma ;/. Na poczatku jeszcze byl szał i uzywalem GPS, neta, milion aplikacji ale teraz juz spokojnie uzywam i nadal starcza mi bateria na 1 dzien. Czy ktos spotkal sie z takim problemem z takim telefonem ?
Przełącz sobie tryb sieci na "Tylko GSM" a wifi i internet komórkowy włączaj tylko kiedy potrzebujesz. Wyłącz GPS. To da Ci odczuwalnie dłuższe działanie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Originally Posted by micha$
Originally Posted by SZULC
Witam,

Od kilku dni posiadam telefon SE Xperia neo V. Telefon fajny, bardzo funkcjonalny ale jeden minus...bateria..starcza mi praktycznie na ...1 dzien ;/. Teraz nie wiem, czy to jest blad baterii jakis czy on tak poprostu ma ;/. Na poczatku jeszcze byl szał i uzywalem GPS, neta, milion aplikacji ale teraz juz spokojnie uzywam i nadal starcza mi bateria na 1 dzien. Czy ktos spotkal sie z takim problemem z takim telefonem ?
Przełącz sobie tryb sieci na "Tylko GSM" a wifi i internet komórkowy włączaj tylko kiedy potrzebujesz. Wyłącz GPS. To da Ci odczuwalnie dłuższe działanie.

Dzieki za pomoc Micha$. Zrobilem tak i zobacze co z tego wyhdzie. Ale imo wszytsko mysle ze ta byc nie powinno ze przynjamneij powinna trzymac 2-3 dni. Sygnal GPS mialem wylaczony ale wlaczone bylo Wifi no ale bez przsady smile jakie oni baterie robia teraz smile ?
Jeszcze jedna kwestia...jak przychodzi do mnie sms to zazwyczaj pokazywal sie jakis obrazek koperty, podswitli ekran itp. a teraz wlaczy sie tylko wibra krotka i koniec. Mozna takie os zmienic gdzies ;/ ?

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,746 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1