|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
to bede musial kupic starter Jaki starter polecacie kupic i czy musze doładowac od razu (nigdy nie mialem na karte, tylko abonament)? Potrzebuje tylko wyslac jednego MMSa i pare odebrac i finito.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Hm a ktoś się orientuje jaka obecnie sieć na kartę jest najlepsza do utrzymywania kontaktów z JEDNYM numerem tej samej sieci (połączenia i SMSy)?
Chodzi mi rzecz jasna o kwestie finansowe, połączenie na terytorium Polski.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Hm a ktoś się orientuje jaka obecnie sieć na kartę jest najlepsza do utrzymywania kontaktów z JEDNYM numerem tej samej sieci (połączenia i SMSy)?
Chodzi mi rzecz jasna o kwestie finansowe, połączenie na terytorium Polski. Sprawdź Orange. Ja do niedawna tak właśnie działałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
w play masz za darmo w ramach sieci, dokupujesz tylko "stan darmowy" (6zl) jak masz nizsza taryfe
a jak wyzsza to juz w abonamencie
do tego darmowe na stacjonarne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Witam,
Od kilku dni posiadam telefon SE Xperia neo V. Telefon fajny, bardzo funkcjonalny ale jeden minus...bateria..starcza mi praktycznie na ...1 dzien ;/. Teraz nie wiem, czy to jest blad baterii jakis czy on tak poprostu ma ;/. Na poczatku jeszcze byl szał i uzywalem GPS, neta, milion aplikacji ale teraz juz spokojnie uzywam i nadal starcza mi bateria na 1 dzien. Czy ktos spotkal sie z takim problemem z takim telefonem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Korver Play na karte- uruchamiasz taryfe i przy kazdym doladowaniu za min 30zl przez miesiac smsy i rozmowy z calym play'em. Bez oplat co miesiac, doladowujesz i masz;) All inclusive rozmowy czy jakos tak to sie nazywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ja mam taka opcje(ewentualnie smsy do kazdej sieci) po przejsciu z orange. Ale normalnie kupujac starter tez pewnie to dziala:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
no ja to samo lelu, wczoraj przeszedlem do playa  sms sa nawet po doladowaniu za 5 zl, ale faktycznie najlepiej sie oplaca przy opcji za 30zl, ja to bede robil masz 1000 smsow do wszystkich za darmo wtedy (all inclusive sms)  lub za darmo rozmowy i smsy do playa (all inclusive rozmowy w play) http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/index.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
bym zapomnial, nie wspominajac juz o tym, ze za samo przejscie do playa dostajesz 60 zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
kupiłem starter plus, wyslalem jednego mmsa i wsiorbało 5.30  sa jakies kody na MMSy aby mniej zzeralo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver Play na karte- uruchamiasz taryfe i przy kazdym doladowaniu za min 30zl przez miesiac smsy i rozmowy z calym play'em. Bez oplat co miesiac, doladowujesz i masz;) All inclusive rozmowy czy jakos tak to sie nazywa Właśnie to obczaiłem i wybór padł na playa  Orientujesz się może czy starter musi być za 5zł czy za 9zł? Bo mam w sumie ten za 5zł pod ręką, ale tam jest jakieś info, zę można tylko jeden pakiet odpalić z tych dodatkowych (a ja chciałbym jeszcze pakiet internetowy dokupić i ew. na smsy).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Play wykonczy konkurencje jak tak dalej pojdzie:) chociaz powoli i reszta zaczyna sie ogarniac, mi wlasnie plus zaproponowal za 120zl miesiecznie 500 min za free ..i nawet moze bym sie skusil gdyby nie to, ze za taki abo nie przeszkadzalo im dawac mi tylko 150 min przez ostatnie lata
a do tego Play da mi tyle samo min za 70 zl :), nie mowiac o stanach darmowych
jedyny minus to koszt dzwoniacyh do playa, no ale to niech sie przenosza:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Korver nie mam pojecia co do kwoty starteru (ale mysle ze bez roznicy). Natomiast jesli dobrze pamietam to all inclusive na rozmowy/smsy w playu, all inclusive na smsy do wszystkich i pakiet 600smsow nie mozna laczyc. Tak zrozumialem w regulaminie chyba ze cos mi sie pomieszalo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
W Orange Pop jest takie coś jak 'wspólna orbita'. Kupujesz pakiet za 6 zł i dostajesz 600 minut do jednego numeru w Orange i ten numer też otrzymuje 600 minut do Ciebie na miesiąc. Czyli wychodzi po 3 zł na głowę.
Odkąd wprowadzili roczny okres ważności konta, opłaca się kupować na Allegro doładowania przez 'Przelew SMS'. Płacisz np. 32 zł, dostajesz 50 zł do wykorzystania.
Generalnie najlepiej mieć kartę sieci, do której najczęściej dzwonimy i SMSujemy. Każda bowiem oferuje atrakcyjne pakiety wewnątrz sieci. Play najtańszy do innych operatorów, ale jak ktoś ma mało znajomych u nich, to szału nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzięki Panowie za pomoc  Już sobie coś wybiorę z tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336 |
Panowie jak sie wkleja zdjecia na mecz.pl? z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Witam,
Od kilku dni posiadam telefon SE Xperia neo V. Telefon fajny, bardzo funkcjonalny ale jeden minus...bateria..starcza mi praktycznie na ...1 dzien ;/. Teraz nie wiem, czy to jest blad baterii jakis czy on tak poprostu ma ;/. Na poczatku jeszcze byl szał i uzywalem GPS, neta, milion aplikacji ale teraz juz spokojnie uzywam i nadal starcza mi bateria na 1 dzien. Czy ktos spotkal sie z takim problemem z takim telefonem ? Przełącz sobie tryb sieci na "Tylko GSM" a wifi i internet komórkowy włączaj tylko kiedy potrzebujesz. Wyłącz GPS. To da Ci odczuwalnie dłuższe działanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Witam,
Od kilku dni posiadam telefon SE Xperia neo V. Telefon fajny, bardzo funkcjonalny ale jeden minus...bateria..starcza mi praktycznie na ...1 dzien ;/. Teraz nie wiem, czy to jest blad baterii jakis czy on tak poprostu ma ;/. Na poczatku jeszcze byl szał i uzywalem GPS, neta, milion aplikacji ale teraz juz spokojnie uzywam i nadal starcza mi bateria na 1 dzien. Czy ktos spotkal sie z takim problemem z takim telefonem ? Przełącz sobie tryb sieci na "Tylko GSM" a wifi i internet komórkowy włączaj tylko kiedy potrzebujesz. Wyłącz GPS. To da Ci odczuwalnie dłuższe działanie. Dzieki za pomoc Micha$. Zrobilem tak i zobacze co z tego wyhdzie. Ale imo wszytsko mysle ze ta byc nie powinno ze przynjamneij powinna trzymac 2-3 dni. Sygnal GPS mialem wylaczony ale wlaczone bylo Wifi no ale bez przsady  jakie oni baterie robia teraz  ? Jeszcze jedna kwestia...jak przychodzi do mnie sms to zazwyczaj pokazywal sie jakis obrazek koperty, podswitli ekran itp. a teraz wlaczy sie tylko wibra krotka i koniec. Mozna takie os zmienic gdzies ;/ ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|