Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19
Akhu #4927011 19/09/2011 00:36
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Źle kalkulowałem, ale jak się okazało dwójkę przywiozłem, tylko nie wiem czemu heh wink
Dobry bieg był, emocje do samej kreski piwo

Akhu #4927038 19/09/2011 00:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
teraz widze ze Geremi zagral handi na gdansk , a GA zagral czysta jedyne smile

Akhu #4927044 19/09/2011 00:45
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Aaaa takie buty, szkoda, że przez tą nieuwagę stracił miejsce w finale, cóż regulamin to regulamin, Akhu czuwa bo ja myślałem że jestem poza finałem.

Akhu #4927202 19/09/2011 01:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
chyba najlepiej obsadzony final z wszystkich 3 edycji smile

bajbus #4927223 19/09/2011 01:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by bajbus
chyba najlepiej obsadzony final z wszystkich 3 edycji smile

Hehe Ty jesteś w każdym, to możesz to oceniać grin
Gratulacje btw piwo

Akhu #4927272 19/09/2011 01:54
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by bajbus
chyba najlepiej obsadzony final z wszystkich 3 edycji smile

Hehe Ty jesteś w każdym, to możesz to oceniać grin
Gratulacje btw piwo
bo mam wiecej szczescia niz rozumu tongue

Akhu #4927467 19/09/2011 02:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Graty Panowie 3 raz blisko finału i 3 raz kapa laugh tym razem sam zawaliłem, mając 90% pewności, że meczu w Zielonej Górze nie będzie ja się w niego wpier...licząc, że jednak odjadą ehhh...

Akhu #4927600 19/09/2011 03:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Green Arrow
Ekscytujące półfinały. Aż dziw, że legolas nie atakował wyższego kursu mając w zapasie typ zastępczy

legolasowi ostatecznie nie uznałem typu zastępczego, bo był niezgodny z regulaminem.
szkoda, że od razu nie było tego powiedziane stanowczo itd.

Akhu #4927602 19/09/2011 03:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
I jeszcze jedno pytanie dla mnie spotkanie na czysta jedynke i z handi to praktycznie dwie inne sprawy.

Bo przecież Gdańsk mógł wygrać 47:43 i trafiłby ten co miał czysty win, a ja bym miał błąd.

A handi robi różnice chyba ? Całkiem inny typ?

Akhu #4927603 19/09/2011 03:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
I jeszcze jedna kwestia z tym typem zastępczym pal licho już tym typem. Ale legolas podał Gniezno - Grudziądz 1, gdzie wczesniej GA miał już Gniezno z handi.

Akhu #4927610 19/09/2011 03:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Teraz doczytałem regulamin.................

Ehhhhhhhhhh tylko w rundziej zasadniczej można z handi zagrać to samo spotkanie. Spoko. Nie doczytałem takiego niuansu.

gratulacje dla finalistów piwo

Akhu #4927613 19/09/2011 03:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
muszę się piwka napić, bo frajersko finał oddany..

Akhu #4927621 19/09/2011 03:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Ale jedno pytanko mam na koniec piwo

Akhu napisałeś, w trakcie zabawy, że mogę nie brać pod uwagę typu zastępczego Legolasa i podać typ na Gniezno.

Patrząc na to, że wcześniej Green Arrow podał go z handi, sam wpakowałbym się na minę tym ruchem wychodzi teraz smile

Geremi #4927629 19/09/2011 03:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Geremi
Ale jedno pytanko mam na koniec piwo

Akhu napisałeś, w trakcie zabawy, że mogę nie brać pod uwagę typu zastępczego Legolasa i podać typ na Gniezno.

Patrząc na to, że wcześniej Green Arrow podał go z handi, sam wpakowałbym się na minę tym ruchem wychodzi teraz smile
Oczywiście nie mogłeś go zagrać, ale zauważyłem to dopiero gdy podliczałem cały półfinał.
Fakt, niechcący, to ja Cie wprowadziłem w błąd, ale ostatecznie nie wybrałeś tego Gniezna. crazy

Akhu #4927771 19/09/2011 13:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Green Arrow
Ekscytujące półfinały. Aż dziw, że legolas nie atakował wyższego kursu mając w zapasie typ zastępczy

legolasowi ostatecznie nie uznałem typu zastępczego, bo był niezgodny z regulaminem.

jednak jeszcze zapytam, bo mi spokoju to nie daje mimo ze to tylko zabawa smile

Akhu pozwoliłeś by w sprawie typu zastepczego wypowiedzieli sie rywale z półfinału. Ja wyraziłem zgode by typ pozostał, pozostali rywale nie zgłosili nic, wiec moim zdaniem typ zastepczy powinien byc uzwgledniony i rozliczony jako błąd.

Szkoda, że od razu nie było informacji - typ zastępczy niezgodny z regulaminem itd.

Proszę o odniesienie się do tego smile

Akhu #4928035 19/09/2011 19:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Żeby nie brnąć w omijanie regulaminu stwierdziłem, że lepiej w tej sytuacji będzie postąpić zgodnie z nim i typu zastępczego nie uznałem.

W przyszłym sezonie z regulaminu zniknie podpunkt d) i wszystko będę rozliczał zgodnie z regulaminem. Co za tym idzie nie dopisanie daty czy meczu w którym jadą zawodnicy będą skutkowały typem nietrafionym.
Tak samo będzie ze zwrotami. Typy zastępcze będzie można podać dopiero po oficjalnym odwołaniu spotkania.

3 edycję wystarczyły, żeby każdy zrozumiał o co chodzi w zabawie i jak się powinno typy zapisywać...dlatego już nie będę czekał na protesty.

Akhu #4992027 24/10/2011 21:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Nikt tu pewnie w zimie nie zaglądnie, ale na wypadek jakby ktoś taki się znalazł, to:

Jeśli macie jakieś nowe pomysły, uwagi do regulaminu, lub inne kwestie dotyczące konkursu, to proszę o wypisywania ich tutaj.

Do końca marca jest czas na jakieś zmiany i inne tego typu ruchy.

Pozdrawiam Akhu wink

Akhu #5187992 03/02/2012 01:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Może jakiś turniej par wink (jakby sponsor większą pule dał) ?

bajbus #5188826 03/02/2012 18:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by bajbus
Może jakiś turniej par wink (jakby sponsor większą pule dał) ?

Nie będzie czasu na takie turnieje

Akhu #5249022 07/03/2012 02:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Będzie konkurs tongue?

Jak tak to kiedy jakieś zapisy?

Strona 5 z 19 1 2 3 4 5 6 7 18 19

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1