Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Ludzka stonoga

Filmweb podpowiada nam, że to skrzyżowanie horroru z dramatem. Mamy lekarza która ma bzika na punkcie stworzenia stonogi z kilku żywych stworzeń. Zaczął od swoich piesków (Lieber 3 Hund, hyhy grin), my widzimy jak wziął się za ludzi. Stworzenie stonogi polega na przetrąceniu kolan oraz przyszyciu ust do dupy przodownika tak, by jedną stroną pokarm wszedł, przeszedł przez 3 ludzi (2 z tyłu raczy się gównem pierwszego) i wyszedł. Jak twierdzi nasz lekarz, najbardziej przerąbane ma ten w środku. No cóż, takie patenty niecodziennie się widuje, więc film zasługuje na trochę więcej niż marne 3.5 na filmwebie. Nie pierwsze i nie ostatnie chore gówno jakie widziałem smile Smacznego, hyhy grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Gdzie jest Fred? 9/10

zwiastuny (1) Gdzie jest Fred?

Gdzie jest Fred? / Wo ist Fred? - Zwiastun - nr 1 Zwiastun: nr 1 [materiał wideo] 1:54

opisy filmu (1) Gdzie jest Fred?

Fred jest sympatycznym gościem. Pracuje, zarabia, ma fajną dziewczynę Marę wobec, której ma dalsze plany. Mara ma syna, Linusa. Nieznośny mały człowiek i wielki fan koszykarskiej drużyny Alba Berlin. Marzy o piłce z podpisami zawodników, którą tradycyjne po meczu koszykarze rzucają w trybuny. Jak się wkupić w łaski Linusa? Spełnić jego marzenie. Jest tylko mały kłopot. Piłka zawsze trafia do sektora dla osób niepełnosprawnych. Jak ją zdobyć? Z pomocą przyjaciela, Fred postanawia wprowadzić w życie chytry plan. Tylko na jeden mecz. Co z tego wyniknie?

Jak dla mnie świetna, luźna komedia, przyjemnie się oglada, nie nudzi się, można się pośmiać, bardzo dobry film grin

POLECAM

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Originally Posted by Conrad
Racja, już widzę, dzięki. toast

Krucze, nie wiem czy zamawiać ten szwedzki "3-pak" czy tylko pierwszą część, a może tylko tę amerykańską wersję obejrzeć?

Wersja amerykańska podzieliła trochę widownie, problem jest to, że jeśli ktoś obejrzał najpierw wersję szwedzką, to ma już pewne schematy, wizje scen/bohaterów w głowie i teraz oglądając amerykańską porównuje ze szwedzką, a nie z książką. Moim zdaniem amerykańska, mimo pewnych zmian w scenariuszu jest wierniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów i ich wzajemne relacje. Zwłaszcza amerykańska Lisbeth jest dużo wierniejsza książkowemu pierwowzorowi niż szwedzka (gdzie ją trochę odczłowieczyli i spłaszczyli).

Także nie odpowiem, którą lepiej, bo ta którą obejrzysz pierwszą będzie Ci się zapewne bardziej podobała.

Moim zdaniem obydwie są dobre.

No i przez szwedzkie 2 i 3 część ledwo przebrnąłem. Dużo gorsze niż "Dziewczyna"

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
na pewno temu filmowi nie można zarzucić, że morderstwa są schematyczne i mało wymyślne wink

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365
Likes: 2

pobrałem już..mają dobre opinie..przy okazji trafiłem na podobny film i też ponoć dobry.. The last house on the left [filmweb.pl]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Poszukuje jakichś filmów s-f nawiązujących tematyką do podróży kosmicznych, astronautyki, itp. Póki co przerobiłem Armagedona, Apollo13 i Misje na Marsa. Tylko nie wyskakiwać ze startrekami i starwarsami wink

BTW.
Polecam mini-serial Lost Room (2006). Trzy odcinki, nieszablonowy pomysł i zaskakujące zwroty akcji - trzyma w napięciu.
Czy jest tu panna na wydaniu (1976) - tematyka damsko-męska osadzona w PRL-u + Jan Himilsbach. Na pewno nie jest to kino zbyt ambitne, ale dialogi po prostu miażdżą laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by Lukasz111
pobrałem już..mają dobre opinie..przy okazji trafiłem na podobny film i też ponoć dobry.. The last house on the left [filmweb.pl]
dobry to jest ale oryginał
http://www.imdb.com/title/tt0068833/

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
dzięki sprawdzę ten film.

http://www.filmweb.pl/film/Mord+w+kawa%C5%82kach-2004-211514 [http]
w samym filmie nie ma nic rewalacyjnego ale sadyzm przesłania wszystko, nawet chore scenki z filmu typu ,nieodwracalne, to pikuś przy tym laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
http://www.filmweb.pl/film/Srpski+film-2010-497153
polecam, jak ktos lubi chore filmy, nie jakas tam ludzka stonoga, daleko jej do tego...
chory do tego stopnia ze zaluje ze go obejrzalem tongue

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by HoMiK155
Polecam mini-serial Lost Room (2006). Trzy odcinki, nieszablonowy pomysł i zaskakujące zwroty akcji - trzyma w napięciu.

Ostatnio zamówiłem z Amazon.co.uk tak więc jest już w drodze. Też słyszałem wiele pozytywnych recenzji o tym serialu.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
miałem sobie obejrzeć władce pierścienia na tvn-ie ale patrząc na program to film krócej trwa niż reklamy pomiędzy 20:00-00:20 laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Źródło" Arronofsky'ego. Bardzo dobry film.

Szkoda tylko, że reklamy i lektor, który pewnie zagłuszy kapitalną muzykę odbiorą sporo przyjemności z oglądania.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Coronach
Originally Posted by Conrad
Racja, już widzę, dzięki. toast

Krucze, nie wiem czy zamawiać ten szwedzki "3-pak" czy tylko pierwszą część, a może tylko tę amerykańską wersję obejrzeć?

Wersja amerykańska podzieliła trochę widownie, problem jest to, że jeśli ktoś obejrzał najpierw wersję szwedzką, to ma już pewne schematy, wizje scen/bohaterów w głowie i teraz oglądając amerykańską porównuje ze szwedzką, a nie z książką. Moim zdaniem amerykańska, mimo pewnych zmian w scenariuszu jest wierniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów i ich wzajemne relacje. Zwłaszcza amerykańska Lisbeth jest dużo wierniejsza książkowemu pierwowzorowi niż szwedzka (gdzie ją trochę odczłowieczyli i spłaszczyli).

Także nie odpowiem, którą lepiej, bo ta którą obejrzysz pierwszą będzie Ci się zapewne bardziej podobała.

Moim zdaniem obydwie są dobre.

No i przez szwedzkie 2 i 3 część ledwo przebrnąłem. Dużo gorsze niż "Dziewczyna"

tragiczny film.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
F
a.k.a. "szpaqu"
a.k.a. "szpaqu"
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
Originally Posted by Bzyku
Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Źródło" Arronofsky'ego. Bardzo dobry film.

Szkoda tylko, że reklamy i lektor, który pewnie zagłuszy kapitalną muzykę odbiorą sporo przyjemności z oglądania.
darren zawsze dobre filmy robi ;)film jednych tych co albo sie go koacha albo nie nawidzi...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
F
a.k.a. "szpaqu"
a.k.a. "szpaqu"
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
Originally Posted by fuzzz
Originally Posted by Bzyku
Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Źródło" Arronofsky'ego. Bardzo dobry film.

Szkoda tylko, że reklamy i lektor, który pewnie zagłuszy kapitalną muzykę odbiorą sporo przyjemności z oglądania.
darren zawsze dobre filmy robi ;)film jednych tych co albo sie go koacha albo nie nawidzi...
jeden z tych*

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Llama
Originally Posted by Coronach
Originally Posted by Conrad
Racja, już widzę, dzięki. toast

Krucze, nie wiem czy zamawiać ten szwedzki "3-pak" czy tylko pierwszą część, a może tylko tę amerykańską wersję obejrzeć?

Wersja amerykańska podzieliła trochę widownie, problem jest to, że jeśli ktoś obejrzał najpierw wersję szwedzką, to ma już pewne schematy, wizje scen/bohaterów w głowie i teraz oglądając amerykańską porównuje ze szwedzką, a nie z książką. Moim zdaniem amerykańska, mimo pewnych zmian w scenariuszu jest wierniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów i ich wzajemne relacje. Zwłaszcza amerykańska Lisbeth jest dużo wierniejsza książkowemu pierwowzorowi niż szwedzka (gdzie ją trochę odczłowieczyli i spłaszczyli).

Także nie odpowiem, którą lepiej, bo ta którą obejrzysz pierwszą będzie Ci się zapewne bardziej podobała.

Moim zdaniem obydwie są dobre.

No i przez szwedzkie 2 i 3 część ledwo przebrnąłem. Dużo gorsze niż "Dziewczyna"

tragiczny film.

Ej, który tragiczny, ten made in Sweden czy USA?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by Bzyku
Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Źródło" Arronofsky'ego. Bardzo dobry film.

Szkoda tylko, że reklamy i lektor, który pewnie zagłuszy kapitalną muzykę odbiorą sporo przyjemności z oglądania.
znakomity film piwo

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Llama
tragiczny film.
Ej, który tragiczny, ten made in Sweden czy USA?

No właśnie, którą wersję Llama oglądałeś?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
usejską.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1