|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Ludzka stonogaFilmweb podpowiada nam, że to skrzyżowanie horroru z dramatem. Mamy lekarza która ma bzika na punkcie stworzenia stonogi z kilku żywych stworzeń. Zaczął od swoich piesków (Lieber 3 Hund, hyhy  ), my widzimy jak wziął się za ludzi. Stworzenie stonogi polega na przetrąceniu kolan oraz przyszyciu ust do dupy przodownika tak, by jedną stroną pokarm wszedł, przeszedł przez 3 ludzi (2 z tyłu raczy się gównem pierwszego) i wyszedł. Jak twierdzi nasz lekarz, najbardziej przerąbane ma ten w środku. No cóż, takie patenty niecodziennie się widuje, więc film zasługuje na trochę więcej niż marne 3.5 na filmwebie. Nie pierwsze i nie ostatnie chore gówno jakie widziałem  Smacznego, hyhy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Gdzie jest Fred? 9/10zwiastuny (1) Gdzie jest Fred? Gdzie jest Fred? / Wo ist Fred? - Zwiastun - nr 1 Zwiastun: nr 1 [materiał wideo] 1:54 opisy filmu (1) Gdzie jest Fred? Fred jest sympatycznym gościem. Pracuje, zarabia, ma fajną dziewczynę Marę wobec, której ma dalsze plany. Mara ma syna, Linusa. Nieznośny mały człowiek i wielki fan koszykarskiej drużyny Alba Berlin. Marzy o piłce z podpisami zawodników, którą tradycyjne po meczu koszykarze rzucają w trybuny. Jak się wkupić w łaski Linusa? Spełnić jego marzenie. Jest tylko mały kłopot. Piłka zawsze trafia do sektora dla osób niepełnosprawnych. Jak ją zdobyć? Z pomocą przyjaciela, Fred postanawia wprowadzić w życie chytry plan. Tylko na jeden mecz. Co z tego wyniknie? Jak dla mnie świetna, luźna komedia, przyjemnie się oglada, nie nudzi się, można się pośmiać, bardzo dobry film  POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Racja, już widzę, dzięki.  Krucze, nie wiem czy zamawiać ten szwedzki "3-pak" czy tylko pierwszą część, a może tylko tę amerykańską wersję obejrzeć? Wersja amerykańska podzieliła trochę widownie, problem jest to, że jeśli ktoś obejrzał najpierw wersję szwedzką, to ma już pewne schematy, wizje scen/bohaterów w głowie i teraz oglądając amerykańską porównuje ze szwedzką, a nie z książką. Moim zdaniem amerykańska, mimo pewnych zmian w scenariuszu jest wierniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów i ich wzajemne relacje. Zwłaszcza amerykańska Lisbeth jest dużo wierniejsza książkowemu pierwowzorowi niż szwedzka (gdzie ją trochę odczłowieczyli i spłaszczyli). Także nie odpowiem, którą lepiej, bo ta którą obejrzysz pierwszą będzie Ci się zapewne bardziej podobała. Moim zdaniem obydwie są dobre. No i przez szwedzkie 2 i 3 część ledwo przebrnąłem. Dużo gorsze niż "Dziewczyna"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
na pewno temu filmowi nie można zarzucić, że morderstwa są schematyczne i mało wymyślne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,365 Likes: 2 |
pobrałem już..mają dobre opinie..przy okazji trafiłem na podobny film i też ponoć dobry.. The last house on the left [ filmweb.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Poszukuje jakichś filmów s-f nawiązujących tematyką do podróży kosmicznych, astronautyki, itp. Póki co przerobiłem Armagedona, Apollo13 i Misje na Marsa. Tylko nie wyskakiwać ze startrekami i starwarsami  BTW. Polecam mini-serial Lost Room (2006). Trzy odcinki, nieszablonowy pomysł i zaskakujące zwroty akcji - trzyma w napięciu. Czy jest tu panna na wydaniu (1976) - tematyka damsko-męska osadzona w PRL-u + Jan Himilsbach. Na pewno nie jest to kino zbyt ambitne, ale dialogi po prostu miażdżą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
dzięki sprawdzę ten film. http://www.filmweb.pl/film/Mord+w+kawa%C5%82kach-2004-211514 [ http] w samym filmie nie ma nic rewalacyjnego ale sadyzm przesłania wszystko, nawet chore scenki z filmu typu ,nieodwracalne, to pikuś przy tym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
http://www.filmweb.pl/film/Srpski+film-2010-497153polecam, jak ktos lubi chore filmy, nie jakas tam ludzka stonoga, daleko jej do tego... chory do tego stopnia ze zaluje ze go obejrzalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Polecam mini-serial Lost Room (2006). Trzy odcinki, nieszablonowy pomysł i zaskakujące zwroty akcji - trzyma w napięciu. Ostatnio zamówiłem z Amazon.co.uk tak więc jest już w drodze. Też słyszałem wiele pozytywnych recenzji o tym serialu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
miałem sobie obejrzeć władce pierścienia na tvn-ie ale patrząc na program to film krócej trwa niż reklamy pomiędzy 20:00-00:20 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Źródło" Arronofsky'ego. Bardzo dobry film.
Szkoda tylko, że reklamy i lektor, który pewnie zagłuszy kapitalną muzykę odbiorą sporo przyjemności z oglądania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Racja, już widzę, dzięki.  Krucze, nie wiem czy zamawiać ten szwedzki "3-pak" czy tylko pierwszą część, a może tylko tę amerykańską wersję obejrzeć? Wersja amerykańska podzieliła trochę widownie, problem jest to, że jeśli ktoś obejrzał najpierw wersję szwedzką, to ma już pewne schematy, wizje scen/bohaterów w głowie i teraz oglądając amerykańską porównuje ze szwedzką, a nie z książką. Moim zdaniem amerykańska, mimo pewnych zmian w scenariuszu jest wierniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów i ich wzajemne relacje. Zwłaszcza amerykańska Lisbeth jest dużo wierniejsza książkowemu pierwowzorowi niż szwedzka (gdzie ją trochę odczłowieczyli i spłaszczyli). Także nie odpowiem, którą lepiej, bo ta którą obejrzysz pierwszą będzie Ci się zapewne bardziej podobała. Moim zdaniem obydwie są dobre. No i przez szwedzkie 2 i 3 część ledwo przebrnąłem. Dużo gorsze niż "Dziewczyna" tragiczny film.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
a.k.a. "szpaqu"
|
|
a.k.a. "szpaqu"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169 |
Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Źródło" Arronofsky'ego. Bardzo dobry film.
Szkoda tylko, że reklamy i lektor, który pewnie zagłuszy kapitalną muzykę odbiorą sporo przyjemności z oglądania. darren zawsze dobre filmy robi ;)film jednych tych co albo sie go koacha albo nie nawidzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
a.k.a. "szpaqu"
|
|
a.k.a. "szpaqu"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169 |
Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Źródło" Arronofsky'ego. Bardzo dobry film.
Szkoda tylko, że reklamy i lektor, który pewnie zagłuszy kapitalną muzykę odbiorą sporo przyjemności z oglądania. darren zawsze dobre filmy robi ;)film jednych tych co albo sie go koacha albo nie nawidzi... jeden z tych*
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Racja, już widzę, dzięki.  Krucze, nie wiem czy zamawiać ten szwedzki "3-pak" czy tylko pierwszą część, a może tylko tę amerykańską wersję obejrzeć? Wersja amerykańska podzieliła trochę widownie, problem jest to, że jeśli ktoś obejrzał najpierw wersję szwedzką, to ma już pewne schematy, wizje scen/bohaterów w głowie i teraz oglądając amerykańską porównuje ze szwedzką, a nie z książką. Moim zdaniem amerykańska, mimo pewnych zmian w scenariuszu jest wierniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów i ich wzajemne relacje. Zwłaszcza amerykańska Lisbeth jest dużo wierniejsza książkowemu pierwowzorowi niż szwedzka (gdzie ją trochę odczłowieczyli i spłaszczyli). Także nie odpowiem, którą lepiej, bo ta którą obejrzysz pierwszą będzie Ci się zapewne bardziej podobała. Moim zdaniem obydwie są dobre. No i przez szwedzkie 2 i 3 część ledwo przebrnąłem. Dużo gorsze niż "Dziewczyna" tragiczny film. Ej, który tragiczny, ten made in Sweden czy USA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Dzisiaj o 21:00 na TV4 "Źródło" Arronofsky'ego. Bardzo dobry film.
Szkoda tylko, że reklamy i lektor, który pewnie zagłuszy kapitalną muzykę odbiorą sporo przyjemności z oglądania. znakomity film 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ej, który tragiczny, ten made in Sweden czy USA? No właśnie, którą wersję Llama oglądałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|