|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanko. Chciałbym zapisac się do betandwin tylko nie jestem przekonany z forma płatności i wypłąty. Możeci mi powiedzieć czy za wpłatę pobierana jest jakaś prowizja, i jak w ogóle wpłacić te kasę. Następnie mam konto w banku Zachodnim czy oni mogą przesłaś mi pieniądze na moje konto i czy jest jakaś prowizja od wypłaty. Czytałem gdzieś że ponoć jedna wypłąta w miesiącu jest darmowa czy to prawda. Proszę o pomoć. z góry dziękuję. mój nr GG:5292911. PROSZĘ POMÓŻCIE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał Noe: [qb] Możeci mi powiedzieć czy za wpłatę pobierana jest jakaś prowizja, i jak w ogóle wpłacić te kasę. [/qb] Albo kartą (2 % prowizji) albo idziesz do banku, wypelniasz druczek i placisz bodajze 45 zl za eurotransfer. Oryginalnie wysłał Noe: [qb] Następnie mam konto w banku Zachodnim czy oni mogą przesłaś mi pieniądze na moje konto i czy jest jakaś prowizja od wypłaty. Czytałem gdzieś że ponoć jedna wypłąta w miesiącu jest darmowa czy to prawda. [/qb] Tak, jedna wypłata w miesiącu jest darmowa. Jezeli wyplacasz czesciej to na Ciebie spadają wszelkie koszty bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
co to jest cvc2 ??? chce przelac pieniądze karta na betandwin i chcą odemnie jakiegos cvc2 :rolleyes: mam karte visa electron z inteligo. gdzie to cvc2 znależć ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
aha i jeszcze jedno czy koniecznie trzeba sie rejstrowac z linka zeby dostac 30 ojro ??? i czy mozna miec dwa konta z jednego ip ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21 |
żeby skorzystać z promocji należy zarejestrować się ze specjalnego linka, czy wystarczy wejść na www.betandwin.com [ betandwin.com] i tam zarejestrować się według zwykłej procedury?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb]co to jest cvc2 ??? chce przelac pieniądze karta na betandwin i chcą odemnie jakiegos cvc2 :rolleyes: mam karte visa electron z inteligo. gdzie to cvc2 znależć ???[/qb] na odwrocie karty 3 cyferki po nr karty
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
żeby skorzystać z promocji należy zarejestrować się ze specjalnego linka, czy wystarczy wejść na www.betandwin.com [ betandwin.com] i tam zarejestrować się według zwykłej procedury? Tak naprawde wystarczy wejsc na strone betandwin i powinno wystarczyc,ale jesli zarejestrujesz sie z baneru to ta osoba ktora ma baner otrzymuje potem prowizje za kazdego nowego gracza.Czyli wybor nalezy do ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
witam zarejestrowałem sie z promocyjnego bannera, zaraz potem wplaciłem z karty visa 36 Euro i promocyjnych 30 Euro nie widać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Po jakim czasie pojawią sie na koncie ?? Denerwuje sie bo do końca promocji juz naprawde niedaleko i boje sie zeby mnie w ch*** nie zrobili. Zapisalem sie tam tylko dla tych promocyjnych 30 Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21 |
Gdzie można dokonać najtaniej wpłaty przelewem. Który bank pobiera za to najniższą prowizję?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
woytas nie martw sie bo ta kasa pojawia sie w ciagu 24h.Po dobie jak nie pojawi sie to napisz do nich maila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
sztos mam kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i juz trafilem kurs 15,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na live. postawilem na przypał w 85 minucie ze Rwanda strzeli 2-go gola. i strzeliła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Pamiętacie ankiete betandwin.
Właśnie dostałem maila z informacją i kodem, dzięki któremu na moje konto zostanie przesłane 100 ?.
Po wpisaniu tego kodu otrzymałem informacje:
"Kod ten został użyty w ramach promocji na innej stronie internetowej. Dlatego też nie może zostać tutaj zrealizowany. Z pytaniami zwróć się do naszego Support Team."
Albo oni sobie jaja robią, alebo ktoś mi dowcip zrobił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Juz po problemie mam na koncie 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11 |
Dla mnie firma B&W jest po prostu niepowazna . Wyslalem do nich kilka maili. Niestety nikt nigdy nie udzielil mi odpowiedzi......
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał marjo65: [qb]Dla mnie firma B&W jest po prostu niepowazna . Wyslalem do nich kilka maili. Niestety nikt nigdy nie udzielil mi odpowiedzi......[/qb] Zawsze dostaję od nich wyczerpującą odpowiedź. Jednak czasami dopiero na drugi dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 19 |
Orientuje sie ktos kto wplacal do B&W euro przez przekaz bankowy w ktorym banku sa najmniejssze oplaty za ta operacje i ile wynosza???Ten przekaz chyba nazywa sie eurotransfer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Mam pytanko czy jak zrobie przelew z inteligo(wogle czy mozna cos takiego zrobic) do Betandwinu zlotwokowy to czy mi przelicza sami zlotowki na euro czy wogle tak mozna zrobic ???. Czy musze zrobic przelew tylko w euro ? Prosilbym o odpowiedz jesli ktos sie orientuje z gory wielkie thx.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał lucAio: [qb]Mam pytanko czy jak zrobie przelew z inteligo(wogle czy mozna cos takiego zrobic) do Betandwinu zlotwokowy to czy mi przelicza sami zlotowki na euro czy wogle tak mozna zrobic ???. Czy musze zrobic przelew tylko w euro ? Prosilbym o odpowiedz jesli ktos sie orientuje z gory wielkie thx.[/qb] Sami przeliczą, możesz wpłacić w złotówkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
mam pytanie czy ktos kiedys wykorzystal ich pomyłke i próbowal na tym skorzystać ??? własnie to zrobiłem i nie wiem jak na to zareagują. teraz troche zaluje, ale cóz musze czekac napiszcie jezeli kiedys byliscie w podobnej sytuacji i co wtedy zrobił buk - zwrot kasy czy moze uznają czy w najgorszym wypadku zabierają kase i zamykają konto ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Najprawdopodobnie, unieważnią zakład, a jak bedziesz się rzucał to zablokują Ci konto.
Apropos, działa Ci teraz BetandWin??????
|
|
|
Link skopiowany do schowka