Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#51964 28/01/2004 01:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanko. Chciałbym zapisac się do betandwin tylko nie jestem przekonany z forma płatności i wypłąty. Możeci mi powiedzieć czy za wpłatę pobierana jest jakaś prowizja, i jak w ogóle wpłacić te kasę. Następnie mam konto w banku Zachodnim czy oni mogą przesłaś mi pieniądze na moje konto i czy jest jakaś prowizja od wypłaty. Czytałem gdzieś że ponoć jedna wypłąta w miesiącu jest darmowa czy to prawda. Proszę o pomoć. z góry dziękuję. mój nr GG:5292911.
PROSZĘ POMÓŻCIE.

Bonus: Unibet
#51965 28/01/2004 03:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał Noe:
[qb] Możeci mi powiedzieć czy za wpłatę pobierana jest jakaś prowizja, i jak w ogóle wpłacić te kasę. [/qb]
Albo kartą (2 % prowizji) albo idziesz do banku, wypelniasz druczek i placisz bodajze 45 zl za eurotransfer.

Quote
Oryginalnie wysłał Noe:
[qb] Następnie mam konto w banku Zachodnim czy oni mogą przesłaś mi pieniądze na moje konto i czy jest jakaś prowizja od wypłaty. Czytałem gdzieś że ponoć jedna wypłąta w miesiącu jest darmowa czy to prawda. [/qb]
Tak, jedna wypłata w miesiącu jest darmowa. Jezeli wyplacasz czesciej to na Ciebie spadają wszelkie koszty bankowe.

#51966 28/01/2004 03:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
co to jest cvc2 ???
chce przelac pieniądze karta na betandwin i chcą odemnie jakiegos cvc2 :rolleyes:
mam karte visa electron z inteligo. gdzie to cvc2 znależć ???

#51967 28/01/2004 03:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
aha i jeszcze jedno czy koniecznie trzeba sie rejstrowac z linka zeby dostac 30 ojro ???
i czy mozna miec dwa konta z jednego ip ???

#51968 28/01/2004 04:01
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
żeby skorzystać z promocji należy zarejestrować się ze specjalnego linka, czy wystarczy wejść na www.betandwin.com [betandwin.com] i tam zarejestrować się według zwykłej procedury?

#51969 28/01/2004 06:07
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]co to jest cvc2 ???
chce przelac pieniądze karta na betandwin i chcą odemnie jakiegos cvc2 :rolleyes:
mam karte visa electron z inteligo. gdzie to cvc2 znależć ???[/qb]
na odwrocie karty 3 cyferki po nr karty

#51970 28/01/2004 13:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
żeby skorzystać z promocji należy zarejestrować się ze specjalnego linka, czy wystarczy wejść na www.betandwin.com [betandwin.com] i tam zarejestrować się według zwykłej procedury?
Tak naprawde wystarczy wejsc na strone betandwin i powinno wystarczyc,ale jesli zarejestrujesz sie z baneru to ta osoba ktora ma baner otrzymuje potem prowizje za kazdego nowego gracza.Czyli wybor nalezy do ciebie.

#51971 28/01/2004 17:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
witam
zarejestrowałem sie z promocyjnego bannera, zaraz potem wplaciłem z karty visa 36 Euro i promocyjnych 30 Euro nie widać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Po jakim czasie pojawią sie na koncie ?? Denerwuje sie bo do końca promocji juz naprawde niedaleko i boje sie zeby mnie w ch*** nie zrobili. Zapisalem sie tam tylko dla tych promocyjnych 30 Euro

#51972 28/01/2004 17:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 21
Gdzie można dokonać najtaniej wpłaty przelewem. Który bank pobiera za to najniższą prowizję?

#51973 28/01/2004 20:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
woytas nie martw sie bo ta kasa pojawia sie w ciagu 24h.Po dobie jak nie pojawi sie to napisz do nich maila

#51974 28/01/2004 22:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
sztos mam kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i juz trafilem kurs 15,0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na live. postawilem na przypał w 85 minucie ze Rwanda strzeli 2-go gola. i strzeliła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam

#51975 29/01/2004 00:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Pamiętacie ankiete betandwin.

Właśnie dostałem maila z informacją i kodem, dzięki któremu na moje konto zostanie przesłane 100 ?.

Po wpisaniu tego kodu otrzymałem informacje:

"Kod ten został użyty w ramach promocji na innej stronie internetowej. Dlatego też nie może zostać tutaj zrealizowany. Z pytaniami zwróć się do naszego Support Team."

Albo oni sobie jaja robią, alebo ktoś mi dowcip zrobił.

#51976 29/01/2004 16:00
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Juz po problemie mam na koncie 100 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#51977 29/01/2004 23:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 11
Dla mnie firma B&W jest po prostu niepowazna . Wyslalem do nich kilka maili. Niestety nikt nigdy nie udzielil mi odpowiedzi......

#51978 30/01/2004 01:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał marjo65:
[qb]Dla mnie firma B&W jest po prostu niepowazna . Wyslalem do nich kilka maili. Niestety nikt nigdy nie udzielil mi odpowiedzi......[/qb]
Zawsze dostaję od nich wyczerpującą odpowiedź. Jednak czasami dopiero na drugi dzień.

#51979 30/01/2004 01:59
Dołączył: Aug 2003
Posty: 19
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 19
Orientuje sie ktos kto wplacal do B&W euro przez przekaz bankowy w ktorym banku sa najmniejssze oplaty za ta operacje i ile wynosza???Ten przekaz chyba nazywa sie eurotransfer.

#51980 30/01/2004 13:40
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Mam pytanko czy jak zrobie przelew z inteligo(wogle czy mozna cos takiego zrobic) do Betandwinu zlotwokowy to czy mi przelicza sami zlotowki na euro czy wogle tak mozna zrobic ???.
Czy musze zrobic przelew tylko w euro ?
Prosilbym o odpowiedz jesli ktos sie orientuje z gory wielkie thx.

#51981 30/01/2004 14:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Mam pytanko czy jak zrobie przelew z inteligo(wogle czy mozna cos takiego zrobic) do Betandwinu zlotwokowy to czy mi przelicza sami zlotowki na euro czy wogle tak mozna zrobic ???.
Czy musze zrobic przelew tylko w euro ?
Prosilbym o odpowiedz jesli ktos sie orientuje z gory wielkie thx.[/qb]
Sami przeliczą, możesz wpłacić w złotówkach

#51982 01/02/2004 02:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
mam pytanie
czy ktos kiedys wykorzystal ich pomyłke i próbowal na tym skorzystać ??? własnie to zrobiłem i nie wiem jak na to zareagują. teraz troche zaluje, ale cóz musze czekac
napiszcie jezeli kiedys byliscie w podobnej sytuacji i co wtedy zrobił buk - zwrot kasy czy moze uznają czy w najgorszym wypadku zabierają kase i zamykają konto ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#51983 01/02/2004 03:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Najprawdopodobnie, unieważnią zakład, a jak bedziesz się rzucał to zablokują Ci konto.

Apropos, działa Ci teraz BetandWin??????

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1