Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 66 1 2 44 45 46 47 48 65 66
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Originally Posted by wojtek7
Originally Posted by Tibastus
Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Real Madryt - Levante
Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!!

jedziesz III etap

tak III etap poszedl

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Majtikroko
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by Biczu
laugh
laugh
laugh
i wisła i legia będą miały okazje pyknąć tych europejskich średniaków jakimi sa standart i sporting
gdyby odwrotnie losowanie wypadlo i Legia trafila na Standart pocisnal bym grubo awans L, Wisla teraz jest w sporym dolku, jak na moje to beda mieli problem z wejsciem do pucharow na nastepny sezon.
Trzeba tez prezciez pamietac w jakich warunkach wychowuja sie mlodzi chlopacy, jestesmy milard lat za murzynami. W duzych polskich miastach wlasciwie nie ma gdzie grac, nie ma osrodkow, wszyscy tylko licza pieniadze majac wypierdolone na szlifowanie mlodziakow.
Duzo krytyki spadlo na Probierza, kiedy powiedzial w wywiadzie, ze jadac do Pawlodaru na LE, zatrzymal sie na Bialorusi i zobaczyl ich osrodki treningowe i narzekal, ze w Bialymstoku ma praktycznie jedno boisko i np. ciezko przeprowadzic jednoczesnie trening pilkarzy z pola i bramkarzy. Tylko mial 200% racji, jak mozna zrobic cos, nie majac podstaw? Juz raz zrobil cos z gowna w Jadze, upadlo w rok.

Panie kochany :),

L pozbyla sie Borysa (duzo kartek ale swoje w srodku robil) i zara poleci Rybus (Terek Grozny) i nie ma za bardzo kim zastapic. Legia dostaje u siebie jakies 0-2 ze Sportingiem i dziekuje dobranoc
na tak zwanej miękkiej fajce dostaną w dwumeczu 4-0
wisła to samo
nie wazne kto by na kogo trafił

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by Tibastus
Originally Posted by wojtek7
Originally Posted by Tibastus
Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Real Madryt - Levante
Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!!

jedziesz III etap

tak III etap poszedl

laugh laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by pawel Wafel
pacyfista długo się czeka na zwrot z Niemiec podatku ?

pracowales w jakiejs firmie?

bo ja mialem firme i cieszylem sie jak nic nie placilem

a zeby dostac od nich to nawet nie snilem

Westfleisch.

Normalnie odprowadzali mi podatek.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Majtikroko
Panie kochany :),

L pozbyla sie Borysa (duzo kartek ale swoje w srodku robil) i zara poleci Rybus (Terek Grozny) i nie ma za bardzo kim zastapic. Legia dostaje u siebie jakies 0-2 ze Sportingiem i dziekuje dobranoc
przeciez napisalem, gdyby losowanie wypadlo odwrotnie (napisze prosciej, gdyby Legia grala ze Standartem), to gralbym awans L mimo ich wytransferowania.
W tej chwili dużo zależy od postawy Sportingu, od tego czy faktycznie chcą awansować dalej.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Black243
Originally Posted by Tibastus
Originally Posted by wojtek7
Originally Posted by Tibastus
Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Real Madryt - Levante
Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!!

jedziesz III etap

tak III etap poszedl

laugh laugh
przypuszczam że IX etap okaże się kluczowy

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by eroll
Real under 4,5 boks

ten sam wozek piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
boks levante

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Sedzia oszust,czerwona dla pajaca ramosa powinna byc

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ramosowi mogl dac czerwona za to

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Wafel to ty jestes rzeznik?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by betowiec
boks levante
w jakim sensie?

Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
Originally Posted by Tibastus
Originally Posted by wojtek7
Originally Posted by Tibastus
Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Real Madryt - Levante
Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!!

jedziesz III etap

tak III etap poszedl

laugh

cenie jednak konsekwencję, probuj.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by taktoonZS
Sedzia oszust,czerwona dla pajaca ramosa powinna byc


tak jak i wczesniej mogl dac karnego dla realu za reke del horno

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,345
Likes: 3
Originally Posted by kardynal20
ramosowi mogl dac czerwona za to

nie mógł a powinien, no ale podobno sędziowie nie widzą tylko fauli Barcy wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Tibastus
Originally Posted by wojtek7
Originally Posted by Tibastus
Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Real Madryt - Levante
Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!!

jedziesz III etap

tak III etap poszedl

tam padnie gol jak nie bedziesz juz nic mial na koncie

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by betowiec
boks levante
w jakim sensie?
do przerwy

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by pacyfista
Wafel to ty jestes rzeznik?

Nie ale kariera w takich zakładach robię smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by betowiec
boks levante
w jakim sensie?
do przerwy
no smile
fajny kurs jeszcze 5 min temu na 2/1 @3

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by huge
Originally Posted by taktoonZS
Sedzia oszust,czerwona dla pajaca ramosa powinna byc


tak jak i wczesniej mogl dac karnego dla realu za reke del horno

ojp znowu Real gra mecz i znowu przemądrzałe komenty ...

Strona 46 z 66 1 2 44 45 46 47 48 65 66

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,676 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1