|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Piłka nożna, Hiszpania La Liga Real Madryt - Levante Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!! jedziesz III etap tak III etap poszedl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
gdyby odwrotnie losowanie wypadlo i Legia trafila na Standart pocisnal bym grubo awans L, Wisla teraz jest w sporym dolku, jak na moje to beda mieli problem z wejsciem do pucharow na nastepny sezon. Trzeba tez prezciez pamietac w jakich warunkach wychowuja sie mlodzi chlopacy, jestesmy milard lat za murzynami. W duzych polskich miastach wlasciwie nie ma gdzie grac, nie ma osrodkow, wszyscy tylko licza pieniadze majac wypierdolone na szlifowanie mlodziakow. Duzo krytyki spadlo na Probierza, kiedy powiedzial w wywiadzie, ze jadac do Pawlodaru na LE, zatrzymal sie na Bialorusi i zobaczyl ich osrodki treningowe i narzekal, ze w Bialymstoku ma praktycznie jedno boisko i np. ciezko przeprowadzic jednoczesnie trening pilkarzy z pola i bramkarzy. Tylko mial 200% racji, jak mozna zrobic cos, nie majac podstaw? Juz raz zrobil cos z gowna w Jadze, upadlo w rok. Panie kochany :), L pozbyla sie Borysa (duzo kartek ale swoje w srodku robil) i zara poleci Rybus (Terek Grozny) i nie ma za bardzo kim zastapic. Legia dostaje u siebie jakies 0-2 ze Sportingiem i dziekuje dobranoc na tak zwanej miękkiej fajce dostaną w dwumeczu 4-0 wisła to samo nie wazne kto by na kogo trafił
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Piłka nożna, Hiszpania La Liga Real Madryt - Levante Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!! jedziesz III etap tak III etap poszedl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
pacyfista długo się czeka na zwrot z Niemiec podatku ? pracowales w jakiejs firmie? bo ja mialem firme i cieszylem sie jak nic nie placilem a zeby dostac od nich to nawet nie snilem Westfleisch. Normalnie odprowadzali mi podatek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Panie kochany :),
L pozbyla sie Borysa (duzo kartek ale swoje w srodku robil) i zara poleci Rybus (Terek Grozny) i nie ma za bardzo kim zastapic. Legia dostaje u siebie jakies 0-2 ze Sportingiem i dziekuje dobranoc przeciez napisalem, gdyby losowanie wypadlo odwrotnie (napisze prosciej, gdyby Legia grala ze Standartem), to gralbym awans L mimo ich wytransferowania. W tej chwili dużo zależy od postawy Sportingu, od tego czy faktycznie chcą awansować dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
Piłka nożna, Hiszpania La Liga Real Madryt - Levante Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!! jedziesz III etap tak III etap poszedl  przypuszczam że IX etap okaże się kluczowy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Real under 4,5  ten sam wozek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694 |
 levante
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Sedzia oszust,czerwona dla pajaca ramosa powinna byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ramosowi mogl dac czerwona za to
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Wafel to ty jestes rzeznik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
 levante w jakim sensie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 808 |
Piłka nożna, Hiszpania La Liga Real Madryt - Levante Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!! jedziesz III etap tak III etap poszedl  cenie jednak konsekwencję, probuj.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Sedzia oszust,czerwona dla pajaca ramosa powinna byc tak jak i wczesniej mogl dac karnego dla realu za reke del horno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,350 Likes: 3 |
ramosowi mogl dac czerwona za to nie mógł a powinien, no ale podobno sędziowie nie widzą tylko fauli Barcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Piłka nożna, Hiszpania La Liga Real Madryt - Levante Czas gola (21. minuta - 30. minuta) : Tak II Etap !!! jedziesz III etap tak III etap poszedl tam padnie gol jak nie bedziesz juz nic mial na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694 |
 levante w jakim sensie? do przerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Wafel to ty jestes rzeznik? Nie ale kariera w takich zakładach robię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
 levante w jakim sensie? do przerwy no fajny kurs jeszcze 5 min temu na 2/1 @3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Sedzia oszust,czerwona dla pajaca ramosa powinna byc tak jak i wczesniej mogl dac karnego dla realu za reke del horno ojp znowu Real gra mecz i znowu przemądrzałe komenty ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|