Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
#522102 04/03/2006 19:02
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Czy można wypłacic pieniądze z Bet24 poprzez przelew bankowy ? Bo ja jedynie widze , że przez karte bądz Neteller :|

Bonus: Unibet
#522103 04/03/2006 19:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Quote
Czy można wypłacic pieniądze z Bet24 poprzez przelew bankowy ? Bo ja jedynie widze , że przez karte bądz Neteller :|

napisz im maila że chcesz przelewem...

#522104 04/03/2006 19:06
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Quote
Czy można wypłacic pieniądze z Bet24 poprzez przelew bankowy ? Bo ja jedynie widze , że przez karte bądz Neteller :|

napisz im maila że chcesz przelewem...
Po co ma pisac jak jest dostepne i w tym temacie juz kilka razy bylo tlumaczone jak to nalezy zrobic.

#522105 04/03/2006 19:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Pierwszy minus dla bet24
na live Wisła-Groclin było zdarzenie "Penalty Given and Missed"
jak wiadomo Wiślak przestrzelił, drugi dobił , czyli wchodzi.

Zakład po bramce trwał może dwie minuty i został zdjęty.
Wchodzę do historii i zakład mam ... przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Rozumiem , że można to zinterpretować , że "Penalty Given and Missed" zadziałało po raz wtóry, ale przecież w innych meczach na live gdy padało takie coś zdarzenie takie było wycofywane.

No i gołym okiem widać różnicę pomiędzy "Penalty Given and Missed" a "Two Penalties Given and Missed". A niewątpliwie w tym meczu było "Penalty Given and Missed". A rozliczono "2" , więc w takim razie wg bet24 zdarzenie "karny i przetrzelony" nie miał miejsca w tym meczu, co jest nieprawdą.

Zrobili błąd , więc niech płacą.

Warto mailować i wykłócać sie z nimi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522106 04/03/2006 19:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
pewnie, że warto

błąd na maxa

postawiłeś coś takiego...
nieźle

#522107 04/03/2006 19:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
hmm wczoraj o 23 mail powitalny od nich a bonu jeszcze nie ma skrzynka o2

#522108 04/03/2006 19:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila.

#522109 04/03/2006 19:21
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila.
i jaka tu sprawiedlowiśc ja czekam ponad 48H a bonusa ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#522110 04/03/2006 19:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
Quote
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila.
i jaka tu sprawiedlowiśc ja czekam ponad 48H a bonusa ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
mi wlasnie doszedl po 11 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#522111 04/03/2006 19:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Czy można wypłacic pieniądze z Bet24 poprzez przelew bankowy ? Bo ja jedynie widze , że przez karte bądz Neteller :|

żeby to po raz setny nie było wałkowane

[b] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />[color:"red"]wchodzisz w moje konto/ wypłata/ wpisujesz kwote dajesz dalej i pokazuje się okienko z możliwością wpisania danych bankowych.

[/color] Do mnie wczoraj doszła kasa, wysłałem we wtorek.

Pozdro

#522112 04/03/2006 19:27
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Quote
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila.
i jaka tu sprawiedlowiśc ja czekam ponad 48H a bonusa ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
mi wlasnie doszedl po 11 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
a gdzie masz poczte....
PS.
Widze że coraz więcej osob wraz z czasem dostaje go w koncu...mam nadzieje że i ja się doczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#522113 04/03/2006 19:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
wie ktoś czy księgują wpłaty w weekend??? ja wpłacałem w środe kase i nadal nie mam.poczekam do poniedziałku pewnie.

#522114 04/03/2006 19:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
Wie ktoś czy w bet24 za krecz w tenisie jest zwrot ?

#522115 04/03/2006 19:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
Quote
Wie ktoś czy w bet24 za krecz w tenisie jest zwrot ?
w 1 secie tak :] gdy juz rozegraja 1 set to pozniej uwzgledniaja porazke tego ktory skreczowal

#522116 04/03/2006 19:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
Quote
Quote
Quote
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila.
i jaka tu sprawiedlowiśc ja czekam ponad 48H a bonusa ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
mi wlasnie doszedl po 11 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
a gdzie masz poczte....
PS.
Widze że coraz więcej osob wraz z czasem dostaje go w koncu...mam nadzieje że i ja się doczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Interia...Jesli poprawnie wyslales maila to nie masz sie czym stresowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#522117 04/03/2006 19:37
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Interia...Jesli poprawnie wyslales maila to nie masz sie czym stresowac
No w temacie wpisałem 90minut.pl
a w treści: Login:......

#522118 04/03/2006 19:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
Interia...Jesli poprawnie wyslales maila to nie masz sie czym stresowac
No w temacie wpisałem 90minut.pl
a w treści: Login:......
No to pieniazki dostaniesz na bank tylko moze to troche jeszcze potrwac

#522119 04/03/2006 19:40
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Ja tez wkoncu dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />... Licze ze wy tez dostaniecie przynajniej z tego co wczesniej pisalem tak wynika ale opisze pewno sytacjie jaka mialem z nimi wczesniej wyslalem do nich maila z prosba o rejstracje w czwartek o 18 i czkealem do piatku do 19 napiaslem nowego maila ale podaem w danych inne haslo gdy napisali mi dzis o 9 ze zalozyli konto okazalo sie ze jest ono z hasle ktore podalem w piatek... Czyzby wiec moj e-amil z czwartku gdzies sie zagubil...? Nie wiem to tylko moje przypuszczenia poczekajcie jeszcze do konca tygodnia jak nic nie przyjdzie to piszcie ze zrobiliscie wszystko jak kazali i co z waszym bonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro zycze szczescilwego zakonczenia wszystkim...

#522120 04/03/2006 19:48
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
NO TO MAMY WYJAŚNIENIE JAK PRZYDZIELAJĄ BONY:
" juz wszystkim tlumacze w badz razie tak jak wyjasnil mojemu kumplowi gosc w bet24!! kumpel tam zadzwonil i spytal sie jak to jest ze niektorzy juz dostali te bony a wyslali pozniej maile niz niektorzy ... gosc powiedzial ze to komputer losowo przydziela i ze postaraja sie zeby do konca weekednu kazdy juz dostal te bony!! tak wiec z tego wynika ze kazdy dostanie wiec troszke wiecej cierpliwosci!! "

#522121 04/03/2006 19:51
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
do której godz można tam dzwonic podajcie numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1