|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Czy można wypłacic pieniądze z Bet24 poprzez przelew bankowy ? Bo ja jedynie widze , że przez karte bądz Neteller :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Czy można wypłacic pieniądze z Bet24 poprzez przelew bankowy ? Bo ja jedynie widze , że przez karte bądz Neteller :| napisz im maila że chcesz przelewem...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Czy można wypłacic pieniądze z Bet24 poprzez przelew bankowy ? Bo ja jedynie widze , że przez karte bądz Neteller :| napisz im maila że chcesz przelewem... Po co ma pisac jak jest dostepne i w tym temacie juz kilka razy bylo tlumaczone jak to nalezy zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Pierwszy minus dla bet24 na live Wisła-Groclin było zdarzenie "Penalty Given and Missed" jak wiadomo Wiślak przestrzelił, drugi dobił , czyli wchodzi.
Zakład po bramce trwał może dwie minuty i został zdjęty. Wchodzę do historii i zakład mam ... przegrany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rozumiem , że można to zinterpretować , że "Penalty Given and Missed" zadziałało po raz wtóry, ale przecież w innych meczach na live gdy padało takie coś zdarzenie takie było wycofywane.
No i gołym okiem widać różnicę pomiędzy "Penalty Given and Missed" a "Two Penalties Given and Missed". A niewątpliwie w tym meczu było "Penalty Given and Missed". A rozliczono "2" , więc w takim razie wg bet24 zdarzenie "karny i przetrzelony" nie miał miejsca w tym meczu, co jest nieprawdą.
Zrobili błąd , więc niech płacą.
Warto mailować i wykłócać sie z nimi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
pewnie, że warto
błąd na maxa
postawiłeś coś takiego... nieźle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
hmm wczoraj o 23 mail powitalny od nich a bonu jeszcze nie ma skrzynka o2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila. i jaka tu sprawiedlowiśc ja czekam ponad 48H a bonusa ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila. i jaka tu sprawiedlowiśc ja czekam ponad 48H a bonusa ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> mi wlasnie doszedl po 11 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czy można wypłacic pieniądze z Bet24 poprzez przelew bankowy ? Bo ja jedynie widze , że przez karte bądz Neteller :| żeby to po raz setny nie było wałkowane [b] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />[color:"red"]wchodzisz w moje konto/ wypłata/ wpisujesz kwote dajesz dalej i pokazuje się okienko z możliwością wpisania danych bankowych. [/color] Do mnie wczoraj doszła kasa, wysłałem we wtorek. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila. i jaka tu sprawiedlowiśc ja czekam ponad 48H a bonusa ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> mi wlasnie doszedl po 11 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> a gdzie masz poczte.... PS. Widze że coraz więcej osob wraz z czasem dostaje go w koncu...mam nadzieje że i ja się doczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
wie ktoś czy księgują wpłaty w weekend??? ja wpłacałem w środe kase i nadal nie mam.poczekam do poniedziałku pewnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203 |
Wie ktoś czy w bet24 za krecz w tenisie jest zwrot ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 269 |
Wie ktoś czy w bet24 za krecz w tenisie jest zwrot ? w 1 secie tak :] gdy juz rozegraja 1 set to pozniej uwzgledniaja porazke tego ktory skreczowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Ja dostalem dzis bon na interie po 7 godzinach od wyslania maila. i jaka tu sprawiedlowiśc ja czekam ponad 48H a bonusa ani widu ani słychu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> mi wlasnie doszedl po 11 godzinach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> a gdzie masz poczte.... PS. Widze że coraz więcej osob wraz z czasem dostaje go w koncu...mam nadzieje że i ja się doczekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Interia...Jesli poprawnie wyslales maila to nie masz sie czym stresowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Interia...Jesli poprawnie wyslales maila to nie masz sie czym stresowac No w temacie wpisałem 90minut.pl a w treści: Login:......
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Interia...Jesli poprawnie wyslales maila to nie masz sie czym stresowac No w temacie wpisałem 90minut.pl a w treści: Login:...... No to pieniazki dostaniesz na bank tylko moze to troche jeszcze potrwac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Ja tez wkoncu dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />... Licze ze wy tez dostaniecie przynajniej z tego co wczesniej pisalem tak wynika ale opisze pewno sytacjie jaka mialem z nimi wczesniej wyslalem do nich maila z prosba o rejstracje w czwartek o 18 i czkealem do piatku do 19 napiaslem nowego maila ale podaem w danych inne haslo gdy napisali mi dzis o 9 ze zalozyli konto okazalo sie ze jest ono z hasle ktore podalem w piatek... Czyzby wiec moj e-amil z czwartku gdzies sie zagubil...? Nie wiem to tylko moje przypuszczenia poczekajcie jeszcze do konca tygodnia jak nic nie przyjdzie to piszcie ze zrobiliscie wszystko jak kazali i co z waszym bonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro zycze szczescilwego zakonczenia wszystkim...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
NO TO MAMY WYJAŚNIENIE JAK PRZYDZIELAJĄ BONY: " juz wszystkim tlumacze w badz razie tak jak wyjasnil mojemu kumplowi gosc w bet24!! kumpel tam zadzwonil i spytal sie jak to jest ze niektorzy juz dostali te bony a wyslali pozniej maile niz niektorzy ... gosc powiedzial ze to komputer losowo przydziela i ze postaraja sie zeby do konca weekednu kazdy juz dostal te bony!! tak wiec z tego wynika ze kazdy dostanie wiec troszke wiecej cierpliwosci!! "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
do której godz można tam dzwonic podajcie numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka