Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
#522202 05/03/2006 12:31
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Panowie z innej beczki:
klikam na wyplate wpisuje kwote i mam tylko opcje na karte kredytowa nie mam pół na wpisanie adresu banku, numeru konta itp, nawet jak klikne po wpisaniu kwoty dalej co jest grane mial ktos juz tak?????

Ludzie czytajcie temat!!!!!!!!
Po raz setny to samo pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ODPOWIADAM:wpisz kwote tam gdzie jest opcja na karte i kliknij dalej .dopiero potem bedzie formularz i miejsce na wpisanie danych

Bonus: Unibet
#522203 05/03/2006 12:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
A pisałeś przy zakładaniu konta, że nie masz karty kredytowej i wpłat/wypłat chcesz dokonywać za pomocą przelewu bankowego?

#522204 05/03/2006 12:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Quote
Quote
Panowie z innej beczki:
klikam na wyplate wpisuje kwote i mam tylko opcje na karte kredytowa nie mam pół na wpisanie adresu banku, numeru konta itp, nawet jak klikne po wpisaniu kwoty dalej co jest grane mial ktos juz tak?????

Ludzie czytajcie temat!!!!!!!!
Po raz setny to samo pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ODPOWIADAM:wpisz kwote tam gdzie jest opcja na karte i kliknij dalej .dopiero potem bedzie formularz i miejsce na wpisanie danych

spokojnie umiem czytac wiesz i własnie potym jak tak robie nie pokazuje mi sie zaden formularz. Tak konto jak zakladaem to przez email takze wiedza ze nie mam karty kredytowej

#522205 05/03/2006 12:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
Nauka to potęgi klucz - małolaty trzeba było się uczyć angielskiego. Napisałem do supportu po angielskiemu o pomoc bo założyłem konto w usd i niejaka Lina zaksięgowała mi 32$ na koncie. Odpowiedz po godzinie - to rozumiem.

#522206 05/03/2006 12:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Elinino nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jest tak:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Jeżeli zarejestrowałeś się z ich strony (z formularza) gdzie podałeś swój numer karty, to możesz wypłacić tylko poprzez kartę kredytową lub system Neteller. Poprostu nie bedziesz miał takiej funkcji na ich stronie. Jeżeli natomiast wysyłałeś im maila ze swoimi danymi i prośbą o założenie konta, to bedziesz miał opcję na stronie do wypłaty przelewem (po prostu Ci ją dodadzą). Mam nadzieje że jasno sie wyraziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#522207 05/03/2006 12:45
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Elinino nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jest tak:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Jeżeli zarejestrowałeś się z ich strony (z formularza) gdzie podałeś swój numer karty, to możesz wypłacić tylko poprzez kartę kredytową lub system Neteller. Poprostu nie bedziesz miał takiej funkcji na ich stronie. Jeżeli natomiast wysyłałeś im maila ze swoimi danymi i prośbą o założenie konta, to bedziesz miał opcję na stronie do wypłaty przelewem (po prostu Ci ją dodadzą). Mam nadzieje że jasno sie wyraziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

Kolego nie gadaj mi bzdur !!!
KOnto zakładałem normalnie na stronie i podawałem numer karty ale kase do nich wpłacałem przelewem i taką samą drogą wypłacalem więc bajek mi nie opowiadaj.Kasa doszła na konto

#522208 05/03/2006 12:48
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Spruboj napisac maila do suportu ze chcesz wyplacic kase i podaj swoje konto bankowe powiedz ze nie wiesz jak wpisac dane na stronie do wyplaty przelewem / zobaczymy co odpisza ;]

#522209 05/03/2006 13:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Elininio może napisze na swoim przykładzie: zarejestrowałem sie na stonie (z numerem karty) i nie miałem opcji wypłaty przelewm. Nastepnie wpłaciłem przelewem i nadal nie miałem takiej opcji. Dopiero jak napisałem do nich maila, że chce wypłącić przelewem to ta opcja została mi dodana. Czyli nie gadam bzdur bo spróbuj wpłacić kartą a wypłacić przelewem... Rozumiesz o co mi chodzi? Pozdrawiam.

#522210 05/03/2006 13:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
Przed chwila dostalem bonus, konto mam na o2. Prosbe o bonus zlozylem w piatek rano wiec troche sie naczekalem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#522211 05/03/2006 13:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Ja też dostałem bonus a prośbe wysłałem zaraz jak powstał ten post.
Widać wzieli się za to dopiero teraz
Co ciekawe konto zalożyłem przed promocją.

#522212 05/03/2006 13:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dostalem w koncu bonus na poczte WP. Teraz trzeba rozmnozyc ta stowke.

#522213 05/03/2006 13:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Tez przed 5 minutami przyszlo na konto WP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#522214 05/03/2006 13:21
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Bonusik wlasnie przyszedl;)
wiec trzeba cos z nim zrobic;)
oni tam chyba za duzo kasy do rozdania maja;)

#522215 05/03/2006 13:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Mam pytanko,czy ktos pisał do BET24 w sprawie zmiany waluty ? Bo wlasnie mi przyszedł bonusik ale narazie mam ustawioną walute w EUR.Juz pisałem do nich ale narazie bez odpowiedzi.Chyba musze troche poczekac az dojda do mego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktos tak miał?

#522216 05/03/2006 13:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Ja pisalem wczoraj zeby dopisali recznie bonus bo mam konto w euro. Czekam na odpowiedz do teraz, no ale wiadomo, goracy okres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Zmienic waluty nie mozna, beda musieli zamknac Ci konto i otworzysz nowe.

#522217 05/03/2006 13:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
JAK ROZLICZAJą REMISY W KOSZA W BET24??RAZEM Z DOGRYWKAMI??

#522218 05/03/2006 13:50
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
JAK ROZLICZAJą REMISY W KOSZA W BET24??RAZEM Z DOGRYWKAMI??
A tak trudno przeczytać regulamin? Pozatym już Ci na quasi odpowiedziano więc nie rób burdelu.

#522219 05/03/2006 13:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
haha zarejestrowałem sie w bet24 z jakis tydzień temu wpłaciłem 150 pln dostałem bonus 150 i tak na wariata sobie napisałem do nich maila o te 100 zł ..... no i o 14:50 przyszedł voucherek i 100 na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D

#522220 05/03/2006 13:51
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
widze ze juz powoli ruszylo z tymi bonusami :> u mnie dalej nic nie ma -_^

#522221 05/03/2006 13:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Quote
Ja pisalem wczoraj zeby dopisali recznie bonus bo mam konto w euro. Czekam na odpowiedz do teraz, no ale wiadomo, goracy okres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Zmienic waluty nie mozna, beda musieli zamknac Ci konto i otworzysz nowe.
no ale kod do bonusa juz mi przyznali i co teraz ?

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1