|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Panowie z innej beczki: klikam na wyplate wpisuje kwote i mam tylko opcje na karte kredytowa nie mam pół na wpisanie adresu banku, numeru konta itp, nawet jak klikne po wpisaniu kwoty dalej co jest grane mial ktos juz tak????? Ludzie czytajcie temat!!!!!!!! Po raz setny to samo pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ODPOWIADAM:wpisz kwote tam gdzie jest opcja na karte i kliknij dalej .dopiero potem bedzie formularz i miejsce na wpisanie danych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
A pisałeś przy zakładaniu konta, że nie masz karty kredytowej i wpłat/wypłat chcesz dokonywać za pomocą przelewu bankowego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
Panowie z innej beczki: klikam na wyplate wpisuje kwote i mam tylko opcje na karte kredytowa nie mam pół na wpisanie adresu banku, numeru konta itp, nawet jak klikne po wpisaniu kwoty dalej co jest grane mial ktos juz tak????? Ludzie czytajcie temat!!!!!!!! Po raz setny to samo pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ODPOWIADAM:wpisz kwote tam gdzie jest opcja na karte i kliknij dalej .dopiero potem bedzie formularz i miejsce na wpisanie danych spokojnie umiem czytac wiesz i własnie potym jak tak robie nie pokazuje mi sie zaden formularz. Tak konto jak zakladaem to przez email takze wiedza ze nie mam karty kredytowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338 |
Nauka to potęgi klucz - małolaty trzeba było się uczyć angielskiego. Napisałem do supportu po angielskiemu o pomoc bo założyłem konto w usd i niejaka Lina zaksięgowała mi 32$ na koncie. Odpowiedz po godzinie - to rozumiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Elinino nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jest tak:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Jeżeli zarejestrowałeś się z ich strony (z formularza) gdzie podałeś swój numer karty, to możesz wypłacić tylko poprzez kartę kredytową lub system Neteller. Poprostu nie bedziesz miał takiej funkcji na ich stronie. Jeżeli natomiast wysyłałeś im maila ze swoimi danymi i prośbą o założenie konta, to bedziesz miał opcję na stronie do wypłaty przelewem (po prostu Ci ją dodadzą). Mam nadzieje że jasno sie wyraziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Elinino nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jest tak:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Jeżeli zarejestrowałeś się z ich strony (z formularza) gdzie podałeś swój numer karty, to możesz wypłacić tylko poprzez kartę kredytową lub system Neteller. Poprostu nie bedziesz miał takiej funkcji na ich stronie. Jeżeli natomiast wysyłałeś im maila ze swoimi danymi i prośbą o założenie konta, to bedziesz miał opcję na stronie do wypłaty przelewem (po prostu Ci ją dodadzą). Mam nadzieje że jasno sie wyraziłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
Pozdrawiam. Kolego nie gadaj mi bzdur !!! KOnto zakładałem normalnie na stronie i podawałem numer karty ale kase do nich wpłacałem przelewem i taką samą drogą wypłacalem więc bajek mi nie opowiadaj.Kasa doszła na konto
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Spruboj napisac maila do suportu ze chcesz wyplacic kase i podaj swoje konto bankowe powiedz ze nie wiesz jak wpisac dane na stronie do wyplaty przelewem / zobaczymy co odpisza ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Elininio może napisze na swoim przykładzie: zarejestrowałem sie na stonie (z numerem karty) i nie miałem opcji wypłaty przelewm. Nastepnie wpłaciłem przelewem i nadal nie miałem takiej opcji. Dopiero jak napisałem do nich maila, że chce wypłącić przelewem to ta opcja została mi dodana. Czyli nie gadam bzdur bo spróbuj wpłacić kartą a wypłacić przelewem... Rozumiesz o co mi chodzi? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112 |
Przed chwila dostalem bonus, konto mam na o2. Prosbe o bonus zlozylem w piatek rano wiec troche sie naczekalem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ja też dostałem bonus a prośbe wysłałem zaraz jak powstał ten post. Widać wzieli się za to dopiero teraz Co ciekawe konto zalożyłem przed promocją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dostalem w koncu bonus na poczte WP. Teraz trzeba rozmnozyc ta stowke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
Tez przed 5 minutami przyszlo na konto WP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120 |
Bonusik wlasnie przyszedl;) wiec trzeba cos z nim zrobic;) oni tam chyba za duzo kasy do rozdania maja;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Mam pytanko,czy ktos pisał do BET24 w sprawie zmiany waluty ? Bo wlasnie mi przyszedł bonusik ale narazie mam ustawioną walute w EUR.Juz pisałem do nich ale narazie bez odpowiedzi.Chyba musze troche poczekac az dojda do mego maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktos tak miał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Ja pisalem wczoraj zeby dopisali recznie bonus bo mam konto w euro. Czekam na odpowiedz do teraz, no ale wiadomo, goracy okres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Zmienic waluty nie mozna, beda musieli zamknac Ci konto i otworzysz nowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
JAK ROZLICZAJą REMISY W KOSZA W BET24??RAZEM Z DOGRYWKAMI??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
JAK ROZLICZAJą REMISY W KOSZA W BET24??RAZEM Z DOGRYWKAMI?? A tak trudno przeczytać regulamin? Pozatym już Ci na quasi odpowiedziano więc nie rób burdelu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
haha zarejestrowałem sie w bet24 z jakis tydzień temu wpłaciłem 150 pln dostałem bonus 150 i tak na wariata sobie napisałem do nich maila o te 100 zł ..... no i o 14:50 przyszedł voucherek i 100 na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
widze ze juz powoli ruszylo z tymi bonusami :> u mnie dalej nic nie ma -_^
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Ja pisalem wczoraj zeby dopisali recznie bonus bo mam konto w euro. Czekam na odpowiedz do teraz, no ale wiadomo, goracy okres <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Zmienic waluty nie mozna, beda musieli zamknac Ci konto i otworzysz nowe. no ale kod do bonusa juz mi przyznali i co teraz ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka