|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
widze że nikt nie dostał bona jak ma poczte na ONECIE ??? Jest taki ktoś kto dostał bona i ma konto pocztowe na onecie ?? ja i to wysłałem 2 maile i dostałem 2 bony:D a w jakiej domenie ?? chodzi mi o końcowke?? op.pl...vp.pl...itd ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Niech ktoś napisze jak rozwiązać ten problem z logowaniem się, wiem ze nie tylko ja mam ten kłopot tylko dużo osób więc jak ktoś sobie poradził z tym prosze o dokładne napisanie jak to zrobić by się wreście dało zalogowac do nich - napewno to nie jest od przeglądarki bo próbowałem na różnych ani od javy więc z góry dzieki za pomoc. P.s. mi założyli konto, dostałem maila ze założone, bonus też dostałem maila wczoraj ale nie da sie zalogować i koniec:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
widze że nikt nie dostał bona jak ma poczte na ONECIE ??? Jest taki ktoś kto dostał bona i ma konto pocztowe na onecie ?? Ja tez dostalem na onet koncowka op.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Niech ktoś napisze jak rozwiązać ten problem z logowaniem się, wiem ze nie tylko ja mam ten kłopot tylko dużo osób więc jak ktoś sobie poradził z tym prosze o dokładne napisanie jak to zrobić by się wreście dało zalogowac do nich - napewno to nie jest od przeglądarki bo próbowałem na różnych ani od javy więc z góry dzieki za pomoc. P.s. mi założyli konto, dostałem maila ze założone, bonus też dostałem maila wczoraj ale nie da sie zalogować i koniec:) kolego poszukaj pare stron wczesniej, ktoś pisał o zmianie Proxy, działa!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ale Marcios jak ty masz, bo u mnie wyskakuje "Bledne haslo" i nawet sprawdzałem u kolegii na jego kompie i też to samo, ale bon i tak doszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Ale Marcios jak ty masz, bo u mnie wyskakuje "Bledne haslo" i nawet sprawdzałem u kolegii na jego kompie i też to samo, ale bon i tak doszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak też wyskakuje błędne hasło a wpisuje takie jak podalem im
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Niech ktoś napisze jak rozwiązać ten problem z logowaniem się, wiem ze nie tylko ja mam ten kłopot tylko dużo osób więc jak ktoś sobie poradził z tym prosze o dokładne napisanie jak to zrobić by się wreście dało zalogowac do nich - napewno to nie jest od przeglądarki bo próbowałem na różnych ani od javy więc z góry dzieki za pomoc. P.s. mi założyli konto, dostałem maila ze założone, bonus też dostałem maila wczoraj ale nie da sie zalogować i koniec:) kolego poszukaj pare stron wczesniej, ktoś pisał o zmianie Proxy, działa!!! To kolego:) jak wiesz moze jak sieto zmienia i gdzie to napisz mi bo nie znam siena tym z góry dzięki Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
dobra moaj cierpliwosc sie skonczyla..od czwartku czekam i nic wale to niech sobie daja komu cha ja tam nie bede gral.:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
dobra moaj cierpliwosc sie skonczyla..od czwartku czekam i nic wale to niech sobie daja komu cha ja tam nie bede gral.:-/ To kurwa nie graj jak ci nie pasuje. Ja bynajmniej walczę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
Witam czy zakłady live wliczają sie w obrót bonusem 100 zl od 90 minut.pl?? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Witam czy zakłady live wliczają sie w obrót bonusem 100 zl od 90 minut.pl?? pozdr Tak. Już to ktoś pisał
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290 |
widze że nikt nie dostał bona jak ma poczte na ONECIE ??? Jest taki ktoś kto dostał bona i ma konto pocztowe na onecie ?? ja i to wysłałem 2 maile i dostałem 2 bony:D a w jakiej domenie ?? chodzi mi o końcowke?? op.pl...vp.pl...itd ? Ja dostałem w poczta.onet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Info dla tych co nie mogą się zalogować. W moim przypadku mam 2 konta na o2, a jedno na interii i tam się przed chwilą zarejestrowałem tyle, że na interie jeszcze mi nie przysłali kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Wniosek jak ktoś już pisałe wcześniej nie inwestować w konta o2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Więc te kody co dostałem na o2 wpisałem 1 na konto które jest na e-mail interii, więc to dla handlarzy bonami dobra informacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tylko teraz jak zalogować się na te z o2 konta.
Oczywiście dane w każdym mam na inne zamieszkanie i nazwisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Info dla tych co nie mogą się zalogować. W moim przypadku mam 2 konta na o2, a jedno na interii i tam się przed chwilą zarejestrowałem tyle, że na interie jeszcze mi nie przysłali kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Wniosek jak ktoś już pisałe wcześniej nie inwestować w konta o2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Więc te kody co dostałem na o2 wpisałem 1 na konto które jest na e-mail interii, więc to dla handlarzy bonami dobra informacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tylko teraz jak zalogować się na te z o2 konta.
Oczywiście dane w każdym mam na inne zamieszkanie i nazwisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> no to raczej nie masz sie czym chwalic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
i z czego się cieszysz ćwoku...
przez takich jak ty właśnie jest takie zamieszanie... i potem Polacy są tymi złymi co wymuszają bonusy...
kurwa zlitujcie się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Oczywiście dane w każdym mam na inne zamieszkanie i nazwisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> eee...czy ja dobrze przeczytałem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
i z czego się cieszysz ćwoku...
przez takich jak ty właśnie jest takie zamieszanie... i potem Polacy są tymi złymi co wymuszają bonusy...
kurwa zlitujcie się... A w czym widziesz problem koleś. Przecież na każde inne dane podałem nie na matkę i tata oraz babkę. Tylko na kumpli, którzy co prawda nie mają neta, więc tylko użyczyłem swojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> I nie łamię w ten sposób regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Jak to jest wkoncu z tym obracaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagralem 2 kupony po 100 zł, i jeden na live za 100 zł = czyli razem 3 x obróciłem 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i chce wyplacic a wyskakuje mi ze zgodnie z regulaminem bonusa musze 3 razy obrócic kwotą bla bla bla, robie cos zle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Ups - nie da sie edytowac posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to... Aaaaaaaaaaaaaaa moze inaczej  cos mi zaswiecilo w glowie, a jaka jest minimalna kwota wyplaty?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|