Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 17 1 2 12 13 14 15 16 17
#522262 05/03/2006 18:36
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
kapua daj jednego;p

Bonus: Unibet
#522263 05/03/2006 18:45
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
widze że nikt nie dostał bona jak ma poczte na ONECIE ??? Jest taki ktoś kto dostał bona i ma konto pocztowe na onecie ??

ja i to wysłałem 2 maile i dostałem 2 bony:D
a w jakiej domenie ?? chodzi mi o końcowke?? op.pl...vp.pl...itd ?

#522264 05/03/2006 18:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Niech ktoś napisze jak rozwiązać ten problem z logowaniem się, wiem ze nie tylko ja mam ten kłopot tylko dużo osób więc jak ktoś sobie poradził z tym prosze o dokładne napisanie jak to zrobić by się wreście dało zalogowac do nich - napewno to nie jest od przeglądarki bo próbowałem na różnych ani od javy więc z góry dzieki za pomoc. P.s. mi założyli konto, dostałem maila ze założone, bonus też dostałem maila wczoraj ale nie da sie zalogować i koniec:)

#522265 05/03/2006 18:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Quote
widze że nikt nie dostał bona jak ma poczte na ONECIE ??? Jest taki ktoś kto dostał bona i ma konto pocztowe na onecie ??
Ja tez dostalem na onet koncowka op.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />pozdro

#522266 05/03/2006 18:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Niech ktoś napisze jak rozwiązać ten problem z logowaniem się, wiem ze nie tylko ja mam ten kłopot tylko dużo osób więc jak ktoś sobie poradził z tym prosze o dokładne napisanie jak to zrobić by się wreście dało zalogowac do nich - napewno to nie jest od przeglądarki bo próbowałem na różnych ani od javy więc z góry dzieki za pomoc. P.s. mi założyli konto, dostałem maila ze założone, bonus też dostałem maila wczoraj ale nie da sie zalogować i koniec:)
kolego poszukaj pare stron wczesniej, ktoś pisał o zmianie Proxy, działa!!!

#522267 05/03/2006 18:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ale Marcios jak ty masz, bo u mnie wyskakuje "Bledne haslo" i nawet sprawdzałem u kolegii na jego kompie i też to samo, ale bon i tak doszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#522268 05/03/2006 19:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Quote
Ale Marcios jak ty masz, bo u mnie wyskakuje "Bledne haslo" i nawet sprawdzałem u kolegii na jego kompie i też to samo, ale bon i tak doszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tak też wyskakuje błędne hasło a wpisuje takie jak podalem im

#522269 05/03/2006 19:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Quote
Quote
Niech ktoś napisze jak rozwiązać ten problem z logowaniem się, wiem ze nie tylko ja mam ten kłopot tylko dużo osób więc jak ktoś sobie poradził z tym prosze o dokładne napisanie jak to zrobić by się wreście dało zalogowac do nich - napewno to nie jest od przeglądarki bo próbowałem na różnych ani od javy więc z góry dzieki za pomoc. P.s. mi założyli konto, dostałem maila ze założone, bonus też dostałem maila wczoraj ale nie da sie zalogować i koniec:)
kolego poszukaj pare stron wczesniej, ktoś pisał o zmianie Proxy, działa!!!
To kolego:) jak wiesz moze jak sieto zmienia i gdzie to napisz mi bo nie znam siena tym z góry dzięki Pozdrawiam

#522270 05/03/2006 19:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
dobra moaj cierpliwosc sie skonczyla..od czwartku czekam i nic wale to niech sobie daja komu cha ja tam nie bede gral.:-/

#522271 05/03/2006 19:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
dobra moaj cierpliwosc sie skonczyla..od czwartku czekam i nic wale to niech sobie daja komu cha ja tam nie bede gral.:-/

To kurwa nie graj jak ci nie pasuje. Ja bynajmniej walczę... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#522272 05/03/2006 19:10
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
Witam
czy zakłady live wliczają sie w obrót bonusem 100 zl od 90 minut.pl??
pozdr

#522273 05/03/2006 19:12
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
Witam
czy zakłady live wliczają sie w obrót bonusem 100 zl od 90 minut.pl??
pozdr

Tak. Już to ktoś pisał

#522274 05/03/2006 19:36
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 290
Quote
Quote
Quote
widze że nikt nie dostał bona jak ma poczte na ONECIE ??? Jest taki ktoś kto dostał bona i ma konto pocztowe na onecie ??

ja i to wysłałem 2 maile i dostałem 2 bony:D
a w jakiej domenie ?? chodzi mi o końcowke?? op.pl...vp.pl...itd ?

Ja dostałem w poczta.onet

#522275 05/03/2006 19:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Info dla tych co nie mogą się zalogować. W moim przypadku mam 2 konta na o2, a jedno na interii i tam się przed chwilą zarejestrowałem tyle, że na interie jeszcze mi nie przysłali kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Wniosek jak ktoś już pisałe wcześniej nie inwestować w konta o2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Więc te kody co dostałem na o2 wpisałem 1 na konto które jest na e-mail interii, więc to dla handlarzy bonami dobra informacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tylko teraz jak zalogować się na te z o2 konta.

Oczywiście dane w każdym mam na inne zamieszkanie i nazwisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#522276 05/03/2006 19:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
Info dla tych co nie mogą się zalogować. W moim przypadku mam 2 konta na o2, a jedno na interii i tam się przed chwilą zarejestrowałem tyle, że na interie jeszcze mi nie przysłali kodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Wniosek jak ktoś już pisałe wcześniej nie inwestować w konta o2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Więc te kody co dostałem na o2 wpisałem 1 na konto które jest na e-mail interii, więc to dla handlarzy bonami dobra informacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tylko teraz jak zalogować się na te z o2 konta.

Oczywiście dane w każdym mam na inne zamieszkanie i nazwisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

no to raczej nie masz sie czym chwalic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#522277 05/03/2006 19:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
i z czego się cieszysz ćwoku...

przez takich jak ty właśnie jest takie zamieszanie... i potem Polacy są tymi złymi co wymuszają bonusy...

kurwa zlitujcie się...

#522278 05/03/2006 19:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Quote
Oczywiście dane w każdym mam na inne zamieszkanie i nazwisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
eee...czy ja dobrze przeczytałem?

#522279 05/03/2006 19:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Quote
i z czego się cieszysz ćwoku...

przez takich jak ty właśnie jest takie zamieszanie... i potem Polacy są tymi złymi co wymuszają bonusy...

kurwa zlitujcie się...

A w czym widziesz problem koleś. Przecież na każde inne dane podałem nie na matkę i tata oraz babkę. Tylko na kumpli, którzy co prawda nie mają neta, więc tylko użyczyłem swojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
I nie łamię w ten sposób regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#522280 05/03/2006 19:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Jak to jest wkoncu z tym obracaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagralem 2 kupony po 100 zł, i jeden na live za 100 zł = czyli razem 3 x obróciłem 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i chce wyplacic a wyskakuje mi ze zgodnie z regulaminem bonusa musze 3 razy obrócic kwotą bla bla bla, robie cos zle?

#522281 05/03/2006 19:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Ups - nie da sie edytowac posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no to... Aaaaaaaaaaaaaaa moze inaczej tongue cos mi zaswiecilo w glowie, a jaka jest minimalna kwota wyplaty?

Strona 14 z 17 1 2 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1