Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#522531 05/03/2006 09:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
Dzisiejsze mecze,gospodarze na pierwszym miejscu

19.00 Philadelphia - Indiana
19.00 Washington - Sacramento
21.30 Minnesota - Golden State
21.30 Dallas - Phoenix
00.00 Toronto - Boston
01.30 Cleveland - Chicago
02.30 Houston - Portland
03.00 LA Clippers - Memphis
03.00 Seattle - Utah

Last edited by kewin; 05/03/2006 22:49.
Bonus: Unibet
#522532 05/03/2006 12:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
Mnie zainteresował dzisiaj meczyk Sixers-Pacers.Obie druzyny ostatnimi czas świetnie sie spisują.Jednak w lepszej fomie wydaje sie byc Indiana.Wyraźną swieżość do drużyny wniósł Peja Stojakovic.Bilans Phila u siebie 19-11 zaś Pacers na wyjeździe 11-17.Jak dla mnie Indiana po dobrym kursiątku 2.14.

#522533 05/03/2006 16:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Dzisiaj kolejna proba zagrania na porazke Dallas u siebie. Texanczycy odprawiali z kwitkiem juz wiele druzyn, ale mysle ze Sloneczka sa w stanie te passe przerwac. Kurs 2,5 nawet, nawet choc spodziewalem sie lepszego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Druga rzecza jaka zagram jest Clevelana 1H (-2,5). Chicago jest duzyna, ktora duzo swoich meczy, zwlaszcza ostatnich zalatwia w 4 kwarcie. Tak bylo ostatnio z NY, jak rowniez w niedawnym, przegranym jednym punktem meczu wlasnie z Cleveland. A w pierwszej polowie gra niespecjalnie. Kawalerzyscie na dodatek u siebie sa mocni co jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym typie.

Nad reszta meczy pomysle pozniej, bo chwilowo uciekam ogladac PSG-Marsylia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#522534 05/03/2006 17:44
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Ja zaczynam od Pacers +2.5

Phila ostatnie nadspodziewanie dobrze sie spisuje. Myśle, że sam iverson w konfrontacji z wyrówananym zespolem Indianców to bedzie za malo. Zdecydowalem sie na niskie handi, gdyż wiele meczów phila prowadzi na styku... czesto dogrywki. Pacers ogrywali juz na wyjazdach solidniejsze fimry w ostatnim czasie np. Wash i Netsów. Ostatnio pechowa porazka z Celtami. Dzisiaj pora na koljne zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#522535 05/03/2006 18:15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
ja na dzisiaj propobuje Byki +4.5, lub ml @2.76 ( kursik zachęcający), dlaczego?

odpowiedz jest prosta, cleveland nie pokazuje nic ciekawego ostatnimi czasy, ostatni mecz co prawda wygrana wlasnie z bykami na wyjezdzie, ale to tylko zmotywuje bardziej chicago do gry, dodatkowo patrzac w statystyki byki legitymuja sie calkiem niezlym ats na wyjazdach 16-13
mysle ze +4,5 wejdzie, osobiscie licze na niepodzianke i wygrana byczkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522536 05/03/2006 20:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Pacers ustrzelone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Teraz lekko Toronto oraz Misie.

Raptors na przełamanie

Misie od tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#522537 05/03/2006 22:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
S
member
member
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
Zabielany nie zapominaj o mnie ja obstawiłem bez żadnych handi.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1