|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460 |
Dzisiejsze mecze,gospodarze na pierwszym miejscu
19.00 Philadelphia - Indiana 19.00 Washington - Sacramento 21.30 Minnesota - Golden State 21.30 Dallas - Phoenix 00.00 Toronto - Boston 01.30 Cleveland - Chicago 02.30 Houston - Portland 03.00 LA Clippers - Memphis 03.00 Seattle - Utah
Last edited by kewin; 05/03/2006 22:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159 |
Mnie zainteresował dzisiaj meczyk Sixers-Pacers.Obie druzyny ostatnimi czas świetnie sie spisują.Jednak w lepszej fomie wydaje sie byc Indiana.Wyraźną swieżość do drużyny wniósł Peja Stojakovic.Bilans Phila u siebie 19-11 zaś Pacers na wyjeździe 11-17.Jak dla mnie Indiana po dobrym kursiątku 2.14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Dzisiaj kolejna proba zagrania na porazke Dallas u siebie. Texanczycy odprawiali z kwitkiem juz wiele druzyn, ale mysle ze Sloneczka sa w stanie te passe przerwac. Kurs 2,5 nawet, nawet choc spodziewalem sie lepszego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Druga rzecza jaka zagram jest Clevelana 1H (-2,5). Chicago jest duzyna, ktora duzo swoich meczy, zwlaszcza ostatnich zalatwia w 4 kwarcie. Tak bylo ostatnio z NY, jak rowniez w niedawnym, przegranym jednym punktem meczu wlasnie z Cleveland. A w pierwszej polowie gra niespecjalnie. Kawalerzyscie na dodatek u siebie sa mocni co jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym typie.
Nad reszta meczy pomysle pozniej, bo chwilowo uciekam ogladac PSG-Marsylia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ja zaczynam od Pacers +2.5
Phila ostatnie nadspodziewanie dobrze sie spisuje. Myśle, że sam iverson w konfrontacji z wyrówananym zespolem Indianców to bedzie za malo. Zdecydowalem sie na niskie handi, gdyż wiele meczów phila prowadzi na styku... czesto dogrywki. Pacers ogrywali juz na wyjazdach solidniejsze fimry w ostatnim czasie np. Wash i Netsów. Ostatnio pechowa porazka z Celtami. Dzisiaj pora na koljne zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30 |
ja na dzisiaj propobuje Byki +4.5, lub ml @2.76 ( kursik zachęcający), dlaczego?
odpowiedz jest prosta, cleveland nie pokazuje nic ciekawego ostatnimi czasy, ostatni mecz co prawda wygrana wlasnie z bykami na wyjezdzie, ale to tylko zmotywuje bardziej chicago do gry, dodatkowo patrzac w statystyki byki legitymuja sie calkiem niezlym ats na wyjazdach 16-13 mysle ze +4,5 wejdzie, osobiscie licze na niepodzianke i wygrana byczkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Pacers ustrzelone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Teraz lekko Toronto oraz Misie.
Raptors na przełamanie
Misie od tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159 |
Zabielany nie zapominaj o mnie ja obstawiłem bez żadnych handi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka