Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Biszop
A'propos własnego biznesu, będzie reklama biznesu kolegi:)
Poznaniacy i nie tylko:) mają okazję skosztować w Poznaniu przy ul. Garbary 47, PRAWDZIWYCH BURGERÓW,
nie jakiś tam burgeropodobnych bułek wypchanych ścierwem z paczki tylko naprawdę prawdziwych, burgerów.
wszystko świeże, mięso wysmażane przy Tobie, świeże warzywa i bułki,
nie jakieś mięso z psa mrożone miesiącami, naprawdę polecam spróbować.
Tylko burgery, jeśli jesteście amatorami ścierwokebabów i zapiekanek jak podeszwa to będziecie zawiedzeni, pozostali powinni być mile zaskoczeni:)

Nie ma mnie na miejscu, jak wrócę, wrzucę kilka fotek, ale walory smakowe trzeba samemu zaliczyć, a naprawdę polecam:)

bylem i zadna rewelka - jadalo sie lepsze burgery ale w innym miescie smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Piecia
Conrad jak cenowo tam jest? no i jak smakowe walory?

Akurat fast-foodów w ogóle nie jadam tak więc szczerze nie wiem jak to smakuje, ale następnym razem przyjrzę się bliżej cenom i podam jak to wygląda.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Biszop
A'propos własnego biznesu, będzie reklama biznesu kolegi:)
Poznaniacy i nie tylko:) mają okazję skosztować w Poznaniu przy ul. Garbary 47, PRAWDZIWYCH BURGERÓW,
nie jakiś tam burgeropodobnych bułek wypchanych ścierwem z paczki tylko naprawdę prawdziwych, burgerów.
wszystko świeże, mięso wysmażane przy Tobie, świeże warzywa i bułki,
nie jakieś mięso z psa mrożone miesiącami, naprawdę polecam spróbować.
Tylko burgery, jeśli jesteście amatorami ścierwokebabów i zapiekanek jak podeszwa to będziecie zawiedzeni, pozostali powinni być mile zaskoczeni:)

Nie ma mnie na miejscu, jak wrócę, wrzucę kilka fotek, ale walory smakowe trzeba samemu zaliczyć, a naprawdę polecam:)


wlasnie jak cenowo?

w wawie jest kilka knajp tak serwujacych (TGF, Pink flamingo, blue Cactus).Ceny zaczynaja sie od 30 zl do 100.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by ELDORADO
prowadzę biznes dużo by pisać , generalnie o ile nie masz jakiegoś nowatorskiego pomysłu by go sprzedać choćby poprzez alegro , to w dużym mieście nie masz szans nie mając wielkich pieniędzy

@Eldo, Ty pub prowadzisz z tego co kojarzę?

Mógłbyś kilka słów napisać jak zaczynałeś?

jak zaczynałem , ? to truizm może, ale tak było najpierw są marzenia , a potem realizacja tych marzeń , niektórzy tylko marzą i niereaizują , ja marzę i staram się realizować marzenia , jak się w życiu czegoś bardzo chce to można wszystko no prawie wszystko , ja zacząłem marzyć o swoim pubie i go mam smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
a który to Twoj pub Eldo ?:)

Pozdro

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Mitul
a który to Twoj pub Eldo ?:)

Pozdro

pierwszy dopiero , ale już marzę o drugim smile

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
jak sie nazywa ?:) o to chodzilo Mitulowi

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
dokladnie, ten w ktorym bylismy razem z Conradem latem? smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Mitul
dokladnie, ten w ktorym bylismy razem z Conradem latem? smile


Nie Mitul to nie ten. Pod Wrocławiem gdzieś.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Mitul
dokladnie, ten w ktorym bylismy razem z Conradem latem? smile

Mitul , ale Ty przecież piwa już nie pijesz grin a pub nazywa się tak jak ja na mecz.pl smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Jakim cudem nie masz stronki?! tongue

Ostatnio znajomy mówił, że stawiał stronkę facetce prowadzącej warzywniak osiedlowy tongue

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by Self-Confident
Jakim cudem nie masz stronki?! tongue

Ostatnio znajomy mówił, że stawiał stronkę facetce prowadzącej warzywniak osiedlowy tongue

takim cudem smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nie ma strony bo nie daje sie golic stawiaczom stron, hostingowcom, google i fb

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by Mitul
dokladnie, ten w ktorym bylismy razem z Conradem latem? smile

Mitul , ale Ty przecież piwa już nie pijesz grin a pub nazywa się tak jak ja na mecz.pl smile

oj tam, oj tam - zdarza mi się czasami, ale i tak preferuje mocniejsze trunki, chyba, ze latem, na wyjezdzie smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
heh Mitul , opróżnij skrzynkę z PW rzecz jasna grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Mitul
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by Mitul
dokladnie, ten w ktorym bylismy razem z Conradem latem? smile

Mitul , ale Ty przecież piwa już nie pijesz grin a pub nazywa się tak jak ja na mecz.pl smile

oj tam, oj tam - zdarza mi się czasami, ale i tak preferuje mocniejsze trunki, chyba, ze latem, na wyjezdzie smile


A ja już w Ciebie nie wierzyłem frown Myślę na straty chłopak poszedł - nie pije laugh smile piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by ELDORADO
heh Mitul , opróżnij skrzynkę z PW rzecz jasna grin
done tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
ale ograniczam sie Piotrek smile pierwsze dziecko nadchodzi wiec musze reprezentowac odpowiedni wzor do nasladowania :PP

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Piecia
Conrad jak cenowo tam jest? no i jak smakowe walory?

Akurat fast-foodów w ogóle nie jadam tak więc szczerze nie wiem jak to smakuje, ale następnym razem przyjrzę się bliżej cenom i podam jak to wygląda.

ciekawią mnie jak wygldają ceny w porównaniu z konkuretnami, poczekam smile

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,053 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,908
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1