Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
#523429 06/03/2006 12:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
czy dzwonil ktos do nich na:
Telefon: 00800 33 11 341 ?
to numer bezplatny jak w unibecie? niby ma tez poczatek 00800 ale czy napewno? Bo sie pozniej okaze ze 5PLN +VAT za minute <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#523430 06/03/2006 12:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Hmm, mam pytanie - czy ktos juz wyplacał kase po tym bonusie 100 zł z 90minut.pl ???

Minimalna jest 150 zł?

#523431 06/03/2006 13:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ma ktoś podobny problem:

Od wczoraj nie mogę zalogować się na stronę bet24.com

miałem woczraj instalke windowsa i nie wiem czy cos nie popieprzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#523432 06/03/2006 13:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
Quote
ma ktoś podobny problem:

Od wczoraj nie mogę zalogować się na stronę bet24.com

miałem woczraj instalke windowsa i nie wiem czy cos nie popieprzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

a uzywasz tej samej przegladarki?, mi na przyklad na firefoxie dziala, a na explorerze nie chce:)

#523433 06/03/2006 13:35
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
Quote
ma ktoś podobny problem:

Od wczoraj nie mogę zalogować się na stronę bet24.com

miałem woczraj instalke windowsa i nie wiem czy cos nie popieprzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

a uzywasz tej samej przegladarki?, mi na przyklad na firefoxie dziala, a na explorerze nie chce:)

mi tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523434 06/03/2006 13:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ja sie loguje na IE bez problemu

#523435 06/03/2006 13:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Dzięki panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
u mnie na IE nie loguje
Firefox loguje

dziwna sprawa...poza tym dzwięku nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba będę musiał skoczyć do sąsiada informatyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#523436 06/03/2006 14:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Quote
Hmm, mam pytanie - czy ktos juz wyplacał kase po tym bonusie 100 zł z 90minut.pl ???

Minimalna jest 150 zł?
??

#523437 06/03/2006 14:27
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
Quote
Quote
Hmm, mam pytanie - czy ktos juz wyplacał kase po tym bonusie 100 zł z 90minut.pl ???

Minimalna jest 150 zł?
??

Przestań ciągle o tym pisać...nie ma takiego minimum.

Pzdr.

#523438 06/03/2006 14:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
nie wiecie czy beda kursy na bet24 na tenisa??

#523439 06/03/2006 14:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
U
enthusiast
enthusiast
U Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
Quote
czy dzwonil ktos do nich na:
Telefon: 00800 33 11 341 ?
to numer bezplatny jak w unibecie? niby ma tez poczatek 00800 ale czy napewno? Bo sie pozniej okaze ze 5PLN +VAT za minute <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

nie wiem czy płatne czy nie ale zadzwonilem i maja wielkiego plusa wszystko co mialem zalatwic zalatwilem, szybko sprawnie i bez problemow. duzy plus

#523440 06/03/2006 15:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Ja wyslalem w piatek rano i nic..
Powiedzcie mi ( te osoby ktore dostały ) co napisaliscie?
W tym mailu moze ja czegos zapomniałem lub co? Bo jak mysle nalezalo wyslac tylko moj login na maila polska@bet24.com
o temacie 90minut.pl?

#523441 06/03/2006 15:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
moze mi tkos powiedziec czemu emcz hewitt - blake jest na www.livescore.com [livescore.com] skoro blake wygrał??????????????bo mi rozliczyli ze wygrał blake i przegrałęm a tu widze ze takie jaja.czy to jest mecz powtarzany czy jak???????????

#523442 06/03/2006 15:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
moze mi tkos powiedziec czemu emcz hewitt - blake jest na www.livescore.com [livescore.com] skoro blake wygrał??????????????bo mi rozliczyli ze wygrał blake i przegrałęm a tu widze ze takie jaja.czy to jest mecz powtarzany czy jak???????????

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sorry...nie mogłem się powstrzymać. Jeśli livescore.com jest dla Cibie wyznacznikiem wyników to gratuluje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pewnie Blake był na koxie i robią powtórke z rozrywki. Czytałem już mase twoich śmiesznych pytań, ale to położyło mnie na łopatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#523443 06/03/2006 15:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Quote
Przestań ciągle o tym pisać...nie ma takiego minimum.

Pzdr.
Ziomus nie spinaj sie, chce tylko wiedziec, czy ktos juz wyplacał u nich kase i ile, bo ja po 3 x obróceniu nie moge wyplacic...

#523444 06/03/2006 15:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
Witam
dzis dostałem e-maila z supportu o treści:

"Witam,

prosze sprobowac ponownie-prawdopodobna usterka zostala usunieta
"

wszedłęm na konto i wypłaciłem pieniadze także już chyba ta kwestia zamknięta
pozdrawiam

#523445 06/03/2006 15:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
No a ile wypłacales? Ja mam tak:
[Linked Image]

A z historii konta: [Linked Image]

Teraz gram dalej i nawet jak kwota jest na koncie [color:"red"] powyzje 400 zł [/color] , to nie da rady wypłacać...

#523446 06/03/2006 15:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
h0oli na litość boską przecież nikt Ci tu nie da jakiegoś magicznego kodu żebyś mógł sobie od razu wypłacić. Im sie skarż a nie nam (w domyśle: zadzwoń lub napisz maila tak jak kolega powyżej). Pozdrawiam.

#523447 06/03/2006 16:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
ma ktos moze informacje na temat podobnej akcji bet24 jaka zorganizowal z portalem 90minut? tz. czy moze jest prowadzona podobna akcja na innym portalu, bo o tej za pozno sie dowiedzialem

#523448 06/03/2006 16:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Ano napisze im emaila zaraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tylko myslalem, ze moze ktos z was ma podobnie, ze bonus juz obrócił kilkurtotnie i tez nie moze wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak dostane odp. to dam znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Lukasz111, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1