|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
czy dzwonil ktos do nich na: Telefon: 00800 33 11 341 ? to numer bezplatny jak w unibecie? niby ma tez poczatek 00800 ale czy napewno? Bo sie pozniej okaze ze 5PLN +VAT za minute <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Hmm, mam pytanie - czy ktos juz wyplacał kase po tym bonusie 100 zł z 90minut.pl ???
Minimalna jest 150 zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ma ktoś podobny problem:
Od wczoraj nie mogę zalogować się na stronę bet24.com
miałem woczraj instalke windowsa i nie wiem czy cos nie popieprzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 135 |
ma ktoś podobny problem:
Od wczoraj nie mogę zalogować się na stronę bet24.com
miałem woczraj instalke windowsa i nie wiem czy cos nie popieprzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a uzywasz tej samej przegladarki?, mi na przyklad na firefoxie dziala, a na explorerze nie chce:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ma ktoś podobny problem:
Od wczoraj nie mogę zalogować się na stronę bet24.com
miałem woczraj instalke windowsa i nie wiem czy cos nie popieprzylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a uzywasz tej samej przegladarki?, mi na przyklad na firefoxie dziala, a na explorerze nie chce:) mi tak samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
ja sie loguje na IE bez problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Dzięki panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> u mnie na IE nie loguje Firefox loguje
dziwna sprawa...poza tym dzwięku nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba będę musiał skoczyć do sąsiada informatyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Hmm, mam pytanie - czy ktos juz wyplacał kase po tym bonusie 100 zł z 90minut.pl ???
Minimalna jest 150 zł? ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56 |
Hmm, mam pytanie - czy ktos juz wyplacał kase po tym bonusie 100 zł z 90minut.pl ???
Minimalna jest 150 zł? ?? Przestań ciągle o tym pisać...nie ma takiego minimum. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
nie wiecie czy beda kursy na bet24 na tenisa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 243 |
czy dzwonil ktos do nich na: Telefon: 00800 33 11 341 ? to numer bezplatny jak w unibecie? niby ma tez poczatek 00800 ale czy napewno? Bo sie pozniej okaze ze 5PLN +VAT za minute <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie wiem czy płatne czy nie ale zadzwonilem i maja wielkiego plusa wszystko co mialem zalatwic zalatwilem, szybko sprawnie i bez problemow. duzy plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Ja wyslalem w piatek rano i nic.. Powiedzcie mi ( te osoby ktore dostały ) co napisaliscie? W tym mailu moze ja czegos zapomniałem lub co? Bo jak mysle nalezalo wyslac tylko moj login na maila polska@bet24.como temacie 90minut.pl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
moze mi tkos powiedziec czemu emcz hewitt - blake jest na www.livescore.com [ livescore.com] skoro blake wygrał??????????????bo mi rozliczyli ze wygrał blake i przegrałęm a tu widze ze takie jaja.czy to jest mecz powtarzany czy jak???????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
moze mi tkos powiedziec czemu emcz hewitt - blake jest na www.livescore.com [ livescore.com] skoro blake wygrał??????????????bo mi rozliczyli ze wygrał blake i przegrałęm a tu widze ze takie jaja.czy to jest mecz powtarzany czy jak??????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sorry...nie mogłem się powstrzymać. Jeśli livescore.com jest dla Cibie wyznacznikiem wyników to gratuluje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Pewnie Blake był na koxie i robią powtórke z rozrywki. Czytałem już mase twoich śmiesznych pytań, ale to położyło mnie na łopatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Przestań ciągle o tym pisać...nie ma takiego minimum.
Pzdr. Ziomus nie spinaj sie, chce tylko wiedziec, czy ktos juz wyplacał u nich kase i ile, bo ja po 3 x obróceniu nie moge wyplacic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
Witam dzis dostałem e-maila z supportu o treści:
"Witam,
prosze sprobowac ponownie-prawdopodobna usterka zostala usunieta "
wszedłęm na konto i wypłaciłem pieniadze także już chyba ta kwestia zamknięta pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
No a ile wypłacales? Ja mam tak: [ Linked Image] A z historii konta: [ Linked Image] Teraz gram dalej i nawet jak kwota jest na koncie [color:"red"] powyzje 400 zł [/color] , to nie da rady wypłacać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
h0oli na litość boską przecież nikt Ci tu nie da jakiegoś magicznego kodu żebyś mógł sobie od razu wypłacić. Im sie skarż a nie nam (w domyśle: zadzwoń lub napisz maila tak jak kolega powyżej). Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 26 |
ma ktos moze informacje na temat podobnej akcji bet24 jaka zorganizowal z portalem 90minut? tz. czy moze jest prowadzona podobna akcja na innym portalu, bo o tej za pozno sie dowiedzialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Ano napisze im emaila zaraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tylko myslalem, ze moze ktos z was ma podobnie, ze bonus juz obrócił kilkurtotnie i tez nie moze wyplacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak dostane odp. to dam znac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka