|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
ma ktos moze informacje na temat podobnej akcji bet24 jaka zorganizowal z portalem 90minut? tz. czy moze jest prowadzona podobna akcja na innym portalu, bo o tej za pozno sie dowiedzialem akcja byla prowadzona na ponad 15 serwisach np wislakrakow.com legialive.pl pogononline.pl widzewlodz.com zaglebie.sosnowiec.pl itp itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednak juz danwo sie skonczyly
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
wczoraj probujac wyplacic tez mialem taki alert dzis juz bylo ok a ja mialem taka sytuacje [ Linked Image] pozdrawiam Ps. chcialem dac duzy plus dla buka.. mimo wielkiego nawału pracy wszystko sukcesywnie robia.. promocje bardzo zachecajace.. troszke popracoac nad oferta i korygowac techniczne bledy i bedzie dobrze i wkrótce pewnie i zyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja jestem bvardzo zadowolony z buka pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Niektórzy już wypłacają, a niektórzy nawet nie powąchali bonusa....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29 |
Niektórzy już wypłacają, a niektórzy nawet nie powąchali bonusa.... bardzo dobre napisane dzis wyslalem i maila i nawet nie raczyli odpisac co jest grane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Panowie chciałem zapytać po jakim czasie rozliczają wam średnio zakłady w tym buku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Ja pierdole sory ale wqrwia mnie juz to! Jaki plus? Najchetniej bym wyjebal tego buka wpizdu.. Wyslelem juz do nich kurwa 5 maili juz pisalem ze pierdole ten jebany bonus ale niech qrwa odpisa chociaz no ja pierdole zero kontaktu zero niczego. Niektorzu otrzymali od reki po 3-4 bonusy i ciule sprzedaja je no ja pierdole. Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. To jest moje zdanie. na temat tego wszystkiego i mam juz dosyc tych waszych wrazen
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Panowie chciałem zapytać po jakim czasie rozliczają wam średnio zakłady w tym buku ? Wczoraj rozliczyli mi po okolo 5-10 minutach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56 |
Przestań ciągle o tym pisać...nie ma takiego minimum.
Pzdr. Ziomus nie spinaj sie, chce tylko wiedziec, czy ktos juz wyplacał u nich kase i ile, bo ja po 3 x obróceniu nie moge wyplacic... Nie spinam się... bo niby dlaczego, to Ty wymyślasz jakieś problemy od kilku postów. Jeżeli ciągle masz tym problem napisz do nich maila albo zadzwoń numer jest podany w tym temacie. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Ja pierdole sory ale wqrwia mnie juz to! Jaki plus? Najchetniej bym wyjebal tego buka wpizdu.. Wyslelem juz do nich kurwa 5 maili juz pisalem ze pierdole ten jebany bonus ale niech qrwa odpisa chociaz no ja pierdole zero kontaktu zero niczego. Niektorzu otrzymali od reki po 3-4 bonusy i ciule sprzedaja je no ja pierdole. Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. To jest moje zdanie. na temat tego wszystkiego i mam juz dosyc tych waszych wrazen O Boże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />co ta Bukmacherka robi z ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324 |
Ja pierdole sory ale wqrwia mnie juz to! Jaki plus? Najchetniej bym wyjebal tego buka wpizdu.. Wyslelem juz do nich kurwa 5 maili juz pisalem ze pierdole ten jebany bonus ale niech qrwa odpisa chociaz no ja pierdole zero kontaktu zero niczego. Niektorzu otrzymali od reki po 3-4 bonusy i ciule sprzedaja je no ja pierdole. Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. To jest moje zdanie. na temat tego wszystkiego i mam juz dosyc tych waszych wrazen haha, dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe co bys pisal, jakbys dostał bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. Puknij sie w glowke. To ze ktos sprzedaje bon nie znaczy ze jest zlodziejem. Obrazasz wielu porzadnych ludzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
juz nie chodzi o bonusa mowie ze mogli by odpisac przykro nam ale promocja sie skonczyla. ale oni bezmyslnie wysylaja po 3 bonusy jednej osobie a nie zadbaja o poszczegolne osoby. dla mnie to zalosne dostaliscie bona to sie cieszcze gratuluje wam choc i tak polowa zjebie to w przeciagu 10 minut. polscy bukmacherzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56 |
juz nie chodzi o bonusa mowie ze mogli by odpisac przykro nam ale promocja sie skonczyla. ale oni bezmyslnie wysylaja po 3 bonusy jednej osobie a nie zadbaja o poszczegolne osoby. dla mnie to zalosne dostaliscie bona to sie cieszcze gratuluje wam choc i tak polowa zjebie to w przeciagu 10 minut. polscy bukmacherzy... Hehe jak dziecko które nei dostało lizaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
kumpel dostal bona wplacil go, wyskoczyl mu blad teraz napisali ze naprawione wchodzi a na koncie 0 PLN buk rzeczywiscie pozadny jak po ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
juz nie chodzi o bonusa mowie ze mogli by odpisac przykro nam ale promocja sie skonczyla. ale oni bezmyslnie wysylaja po 3 bonusy jednej osobie a nie zadbaja o poszczegolne osoby. dla mnie to zalosne dostaliscie bona to sie cieszcze gratuluje wam choc i tak polowa zjebie to w przeciagu 10 minut. polscy bukmacherzy... Hehe jak dziecko które nei dostało lizaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> uwazaj lepiej co mowisz koles.. widze ze masz 6 postow konto zalozyles zebo sobie o bonach porozmawiac? jak mi zal takich osob.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
Ja nie narzekam mam już kilka bonów i wszystko gra. 150 na starcie podwojenie depozytu 100 z 90minut.pl 100 z pogońonline 100% polska i oczywiscie oddali mi to co przegralem z tych bonow 40zl na 5 lecie bet24 wszystko na koncie po dłuższej chwili czekania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Panowie chciałem zapytać po jakim czasie rozliczają wam średnio zakłady w tym buku ? po 2,3 minutch mi wczoraj rozliczali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Witam znowu się nie moge zalogować , wczoraj wszystko OK dzisiaj sie nie da , jak ktoś wie jak to proxy ustawić prosiłbym o kontakt PW będe wdzieczny jak ktoś napisze , ktos cos jeszcze o jakims programiku pisał takze wszystkie metody sie przydadzą bylebym się zalogował na bet24
pozdro czekam na odzew
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
Ja pierdole sory ale wqrwia mnie juz to! Jaki plus? Najchetniej bym wyjebal tego buka wpizdu.. Wyslelem juz do nich kurwa 5 maili juz pisalem ze pierdole ten jebany bonus ale niech qrwa odpisa chociaz no ja pierdole zero kontaktu zero niczego. Niektorzu otrzymali od reki po 3-4 bonusy i ciule sprzedaja je no ja pierdole. Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. To jest moje zdanie. na temat tego wszystkiego i mam juz dosyc tych waszych wrazen Brawo pokazujesz jaki to jestes bystry i madry. wysylasz 5 maili i niech kazdy tak robi to nie uporaja sie z tym wszystkim to mistrzostw swiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a poza tym nie wierze ze jak wszystko zrobiles zgodnie z regulaminem ze nie dostales bonusa.. i sadzac po twoich wypowiedziach mysle ze na 100% cos zle zrobiles moze wylales maila tam gdzie nie trzeba albo o dziwnej trsci pozdr i nie denerwuj sie tak wplac 150 pln i wez 150 pln bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Jestej jeszcze bardziej tempy niz myslalem. Koles wyslalem 5 maili z zapytaniem czy jest to jeszcze aktualne itp a nie 5 maili z moim loginem!! Wez sie qrwa nie odzywaj jak nie wiesz o co chodzi ja jebie. Bonusa nie dostalem lecz wszystko wyslalem jak trzeba.
|
|
|
Link skopiowany do schowka