Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
#523449 06/03/2006 16:03
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
ma ktos moze informacje na temat podobnej akcji bet24 jaka zorganizowal z portalem 90minut? tz. czy moze jest prowadzona podobna akcja na innym portalu, bo o tej za pozno sie dowiedzialem

akcja byla prowadzona na ponad 15 serwisach
np
wislakrakow.com
legialive.pl
pogononline.pl
widzewlodz.com
zaglebie.sosnowiec.pl

itp itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

jednak juz danwo sie skonczyly

Bonus: Unibet
#523450 06/03/2006 16:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
wczoraj probujac wyplacic tez mialem taki alert dzis juz bylo ok
a ja mialem taka sytuacje
[Linked Image]
pozdrawiam

Ps. chcialem dac duzy plus dla buka.. mimo wielkiego nawału pracy wszystko sukcesywnie robia.. promocje bardzo zachecajace.. troszke popracoac nad oferta i korygowac techniczne bledy i bedzie dobrze i wkrótce pewnie i zyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja jestem bvardzo zadowolony z buka
pozdrawiam

#523451 06/03/2006 16:12
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Niektórzy już wypłacają, a niektórzy nawet nie powąchali bonusa....

#523452 06/03/2006 16:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 29
Quote
Niektórzy już wypłacają, a niektórzy nawet nie powąchali bonusa....
bardzo dobre napisane dzis wyslalem i maila i nawet nie raczyli odpisac co jest grane

#523453 06/03/2006 16:28
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
Panowie chciałem zapytać po jakim czasie rozliczają wam średnio zakłady w tym buku ?

#523454 06/03/2006 16:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Ja pierdole sory ale wqrwia mnie juz to! Jaki plus?
Najchetniej bym wyjebal tego buka wpizdu..
Wyslelem juz do nich kurwa 5 maili juz pisalem ze pierdole ten jebany bonus ale niech qrwa odpisa chociaz no ja pierdole zero kontaktu zero niczego. Niektorzu otrzymali od reki po 3-4 bonusy i ciule sprzedaja je no ja pierdole. Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. To jest moje zdanie. na temat tego wszystkiego i mam juz dosyc tych waszych wrazen

#523455 06/03/2006 16:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Panowie chciałem zapytać po jakim czasie rozliczają wam średnio zakłady w tym buku ?

Wczoraj rozliczyli mi po okolo 5-10 minutach.

#523456 06/03/2006 16:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
Quote
Quote
Przestań ciągle o tym pisać...nie ma takiego minimum.

Pzdr.
Ziomus nie spinaj sie, chce tylko wiedziec, czy ktos juz wyplacał u nich kase i ile, bo ja po 3 x obróceniu nie moge wyplacic...

Nie spinam się... bo niby dlaczego, to Ty wymyślasz jakieś problemy od kilku postów. Jeżeli ciągle masz tym problem napisz do nich maila albo zadzwoń numer jest podany w tym temacie.

Pozdro

#523457 06/03/2006 16:34
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Ja pierdole sory ale wqrwia mnie juz to! Jaki plus?
Najchetniej bym wyjebal tego buka wpizdu..
Wyslelem juz do nich kurwa 5 maili juz pisalem ze pierdole ten jebany bonus ale niech qrwa odpisa chociaz no ja pierdole zero kontaktu zero niczego. Niektorzu otrzymali od reki po 3-4 bonusy i ciule sprzedaja je no ja pierdole. Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. To jest moje zdanie. na temat tego wszystkiego i mam juz dosyc tych waszych wrazen

O Boże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />co ta Bukmacherka robi z ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#523458 06/03/2006 16:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 324
Quote
Ja pierdole sory ale wqrwia mnie juz to! Jaki plus?
Najchetniej bym wyjebal tego buka wpizdu..
Wyslelem juz do nich kurwa 5 maili juz pisalem ze pierdole ten jebany bonus ale niech qrwa odpisa chociaz no ja pierdole zero kontaktu zero niczego. Niektorzu otrzymali od reki po 3-4 bonusy i ciule sprzedaja je no ja pierdole. Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. To jest moje zdanie. na temat tego wszystkiego i mam juz dosyc tych waszych wrazen
haha, dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ciekawe co bys pisal, jakbys dostał bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523459 06/03/2006 16:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale.

Puknij sie w glowke. To ze ktos sprzedaje bon nie znaczy ze jest zlodziejem. Obrazasz wielu porzadnych ludzi.

#523460 06/03/2006 16:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
juz nie chodzi o bonusa mowie ze mogli by odpisac przykro nam ale promocja sie skonczyla. ale oni bezmyslnie wysylaja po 3 bonusy jednej osobie a nie zadbaja o poszczegolne osoby. dla mnie to zalosne dostaliscie bona to sie cieszcze gratuluje wam choc i tak polowa zjebie to w przeciagu 10 minut. polscy bukmacherzy...

#523461 06/03/2006 16:38
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
Quote
juz nie chodzi o bonusa mowie ze mogli by odpisac przykro nam ale promocja sie skonczyla. ale oni bezmyslnie wysylaja po 3 bonusy jednej osobie a nie zadbaja o poszczegolne osoby. dla mnie to zalosne dostaliscie bona to sie cieszcze gratuluje wam choc i tak polowa zjebie to w przeciagu 10 minut. polscy bukmacherzy...

Hehe jak dziecko które nei dostało lizaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523462 06/03/2006 16:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
kumpel dostal bona wplacil go, wyskoczyl mu blad teraz napisali ze naprawione wchodzi a na koncie 0 PLN buk rzeczywiscie pozadny jak po ....

#523463 06/03/2006 16:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Quote
Quote
juz nie chodzi o bonusa mowie ze mogli by odpisac przykro nam ale promocja sie skonczyla. ale oni bezmyslnie wysylaja po 3 bonusy jednej osobie a nie zadbaja o poszczegolne osoby. dla mnie to zalosne dostaliscie bona to sie cieszcze gratuluje wam choc i tak polowa zjebie to w przeciagu 10 minut. polscy bukmacherzy...

Hehe jak dziecko które nei dostało lizaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

uwazaj lepiej co mowisz koles.. widze ze masz 6 postow konto zalozyles zebo sobie o bonach porozmawiac? jak mi zal takich osob.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#523464 06/03/2006 16:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
Ja nie narzekam mam już kilka bonów i wszystko gra.
150 na starcie podwojenie depozytu
100 z 90minut.pl
100 z pogońonline
100% polska i oczywiscie oddali mi to co przegralem z tych bonow 40zl na 5 lecie bet24
wszystko na koncie po dłuższej chwili czekania.

#523465 06/03/2006 16:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Panowie chciałem zapytać po jakim czasie rozliczają wam średnio zakłady w tym buku ?
po 2,3 minutch mi wczoraj rozliczali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#523466 06/03/2006 16:48
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Witam znowu się nie moge zalogować , wczoraj wszystko OK dzisiaj sie nie da , jak ktoś wie jak to proxy ustawić prosiłbym o kontakt PW będe wdzieczny jak ktoś napisze , ktos cos jeszcze o jakims programiku pisał takze wszystkie metody sie przydadzą bylebym się zalogował na bet24

pozdro czekam na odzew

#523467 06/03/2006 16:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
Quote
Ja pierdole sory ale wqrwia mnie juz to! Jaki plus?
Najchetniej bym wyjebal tego buka wpizdu..
Wyslelem juz do nich kurwa 5 maili juz pisalem ze pierdole ten jebany bonus ale niech qrwa odpisa chociaz no ja pierdole zero kontaktu zero niczego. Niektorzu otrzymali od reki po 3-4 bonusy i ciule sprzedaja je no ja pierdole. Ja nie dostalem nic od piatku jak niektorzy najchetniej zamiast sprzedac bony wsadzcie se je w dupe zlodzieje jebane. Ten kraj jest tak pierdolniety jak qrwa wszystkie mieszkajace w nim robale. To jest moje zdanie. na temat tego wszystkiego i mam juz dosyc tych waszych wrazen
Brawo pokazujesz jaki to jestes bystry i madry. wysylasz 5 maili i niech kazdy tak robi to nie uporaja sie z tym wszystkim to mistrzostw swiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a poza tym nie wierze ze jak wszystko zrobiles zgodnie z regulaminem ze nie dostales bonusa.. i sadzac po twoich wypowiedziach mysle ze na 100% cos zle zrobiles moze wylales maila tam gdzie nie trzeba albo o dziwnej trsci
pozdr i nie denerwuj sie tak wplac 150 pln i wez 150 pln bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D

#523468 06/03/2006 16:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Jestej jeszcze bardziej tempy niz myslalem. Koles wyslalem 5 maili z zapytaniem czy jest to jeszcze aktualne itp a nie 5 maili z moim loginem!! Wez sie qrwa nie odzywaj jak nie wiesz o co chodzi ja jebie. Bonusa nie dostalem lecz wszystko wyslalem jak trzeba.

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1