|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Pisze ze wyplata nie bedzie mozliwa do czasu az uzytkownik nie obstawi za conajmniej 350 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120 |
Jak zmienic rodzaj kursu bo jak sie zaloguje to mam zamiast 1.45 to 8/24 itd. w poprzednim temacie sie pytalem ale nikt mi nie udzielil odpowiedzi ponawiam bo wkur.... mnie to skakanie i sprawdzanie ile to jest wogole itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61 |
Witam! Chciałem wypłacić u nich 113 złoty. Niestety wyskoczyło mi takie coś:
błąd DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Withdrawal not possible until user has played for at least 350 PLN ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 527 ORA-06512: at line 1
Może ktoś mi pomóc. Musisz miec Zrobiony wymagany obrot i minimalna wypłata nie jestem pewien chyba 150 zł. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56 |
juz nie chodzi o bonusa mowie ze mogli by odpisac przykro nam ale promocja sie skonczyla. ale oni bezmyslnie wysylaja po 3 bonusy jednej osobie a nie zadbaja o poszczegolne osoby. dla mnie to zalosne dostaliscie bona to sie cieszcze gratuluje wam choc i tak polowa zjebie to w przeciagu 10 minut. polscy bukmacherzy... Hehe jak dziecko które nei dostało lizaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> uwazaj lepiej co mowisz koles.. widze ze masz 6 postow konto zalozyles zebo sobie o bonach porozmawiac? jak mi zal takich osob.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> nie mówiłem tylko pisałem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak jak ktoś napisał niezły frustrat z ciebie do piaskownicy a nie na forum. bez odbioru bonusowiczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
dzięki logan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mi właśnie dopisali 100 PLN z racj promocji 100 % POLSKA, napisali mi, że skan nie doszedł (nie wiem jakim cudem), więc wysłałem jeszcze raz i po 5 minutach kasa jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
to lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886 |
Mi właśnie dopisali 100 PLN z racj promocji 100 % POLSKA, napisali mi, że skan nie doszedł (nie wiem jakim cudem), więc wysłałem jeszcze raz i po 5 minutach kasa jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
to lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mozesz przybliżyć warunki tej promocji??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753 |
Ja się tylko wqrwiam na to że nie zakręciłem jak większość forumowiczów i nie pozakładałem X kont na babcie, dziadków i innych krewnych bo wtedy na pewno by coś doszło a tak to zostałem ze swoim 1 dawnym kontem i do dzisiaj ni widu ni słychu może dlatego nie przysłałi bo jak ostatnio u nich grałem to byłem u nich na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A ci którzy sprzedają teraz po kilka bonów stówek do bet24 a m ówią że mają je skądś tam to są śmieszni bo siedzieli cicho tyle miechów i nagle jednego dnia wyskoczyli przecież to jest żałosne nawet jak były inne bony z innych promo to dobrych parę dni/tygodni wcześniej a teraz się nagle ofert porobiło (hi bursztyk i inni) Jedyna pociecha to ta że takich krętaczy suma summarum buk w perspektywie czasu w zasadzie każdego załatwi i zrujnuje nie tylko psychicznie ale i finansowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S I oddajcie mi mojego nicka FILEMON jakiś lol mi go zbanował mimo że nie udzialałem się na nim w zasadzie od tygodni
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Bursztyk to ma o ile mi wiadomo z promocji ze Zylety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a tam każdy mógł sobie wziąć.
promocja 100 % POLSKA: wystarczyło w ubiegłą środę wykonac przelew w wysokości 100 PLN mięszy gdzo 14-20. I jak kasa doszła na konto wysłać im skan dowodu wpłaty. I to wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
jeszcze odnośnie bonów z promocji 90minut.pl. jeżeli w wyznaczonym okersie czasy tj. od czwartku do soboty posiadacz konta w Bet24 wysłał maila postepując tak jak było to napisane na 90min.pl to na 100% dostanie maila. Pisze to bo właśnie dostałem bon 100zł z tej promocji a wysłałem w południe w piątek maila.konto w Bet24 miałem juz od dawna więc dla starych uzytkowników promocja też wazna. trzeba poprostu poczekać a nie pisac po kilka maili do nich.ja siedziałem cicho i w końcu dostałem,choć też juz niepewność mnie zaczęła ogarniać. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
jeszcze odnośnie bonów z promocji 90minut.pl. jeżeli w wyznaczonym okersie czasy tj. od czwartku do soboty posiadacz konta w Bet24 wysłał maila postepując tak jak było to napisane na 90min.pl to na 100% dostanie bon. Pisze to bo właśnie dostałem bon 100zł z tej promocji a wysłałem w południe w piątek maila.konto w Bet24 miałem juz od dawna więc dla starych uzytkowników promocja też wazna. trzeba poprostu poczekać a nie pisac po kilka maili do nich.ja siedziałem cicho i w końcu dostałem,choć też juz niepewność mnie zaczęła ogarniać. Pozdrawiam. nie maila tylko bon ---sorki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164 |
[color:"red"] zgodnie z zapowiedziami kolega otrzymuje ostrzeżenie [/color]
Last edited by wHiTe_StAr; 06/03/2006 20:48.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853 |
Witam. Ja naszczescie otrzymalem ten bon 100zl, ale teraz jest problem z wyplata, obrocilem te 100zl x5, mam na koncie 220zl, ale jak chce wyplacic to wyskakuje mi wiadomosc, ze musze to obrocic x3. Moze wie ktos o co chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Mi właśnie dopisali 100 PLN z racj promocji 100 % POLSKA, napisali mi, że skan nie doszedł (nie wiem jakim cudem), więc wysłałem jeszcze raz i po 5 minutach kasa jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
to lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a ja wysłałem trzy skany i nic... robiłeś przelew z mBanku? wysłałem im skan tego potwierdzenia przelewu... i zero odzewu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
z Citibanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
[color:"red"] kolega tematy pomylił[/color]
Last edited by wHiTe_StAr; 06/03/2006 20:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
[color:"red"] II ostrzeżenie [/color]
Last edited by wHiTe_StAr; 06/03/2006 20:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861 |
Jak ktos chce to chetnie sprzedam za 50zł bon do bet24 tylko na MB Cytat ze strony głownej : Świat Bukmacherstwa Informacje o firmach bukmacherskich (oraz osobiste doświadczenia, uwagi, skargi, pochwały, opinie czy sugestie), ciekawe strony internetowe, informacje o obstawianiu, pomoc. Co Wy sobie kurwa w kazdym temacie o Bukmacherach , pierdolone targowisko z bonami robicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, Czy sa tu jacyś moderatorzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344 |
witam wpłąciłe karta 150zł na bet 24 i nie mam bonusu co mam zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
witam wpłąciłe karta 150zł na bet 24 i nie mam bonusu co mam zrobic? wyloguj sie i zaloguj jeszcze raz, a jak dalej nie ma bonusu to pisz do supportu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|