Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
#523489 06/03/2006 17:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Pisze ze wyplata nie bedzie mozliwa do czasu az uzytkownik nie obstawi za conajmniej 350 PLN

Bonus: Unibet
#523490 06/03/2006 17:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,120
Jak zmienic rodzaj kursu bo jak sie zaloguje to mam zamiast 1.45 to 8/24 itd. w poprzednim temacie sie pytalem ale nikt mi nie udzielil odpowiedzi ponawiam bo wkur.... mnie to skakanie i sprawdzanie ile to jest wogole itd.

#523491 06/03/2006 17:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 61
Quote
Witam! Chciałem wypłacić u nich 113 złoty. Niestety wyskoczyło mi takie coś:

błąd
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Withdrawal not possible until user has played for at least 350 PLN ORA-06512: at "PARSPRO.PAY", line 527 ORA-06512: at line 1

Może ktoś mi pomóc.

Musisz miec Zrobiony wymagany obrot i minimalna wypłata nie jestem pewien chyba 150 zł.

Pozdrawiam

#523492 06/03/2006 17:57
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 56
Quote
Quote
Quote
juz nie chodzi o bonusa mowie ze mogli by odpisac przykro nam ale promocja sie skonczyla. ale oni bezmyslnie wysylaja po 3 bonusy jednej osobie a nie zadbaja o poszczegolne osoby. dla mnie to zalosne dostaliscie bona to sie cieszcze gratuluje wam choc i tak polowa zjebie to w przeciagu 10 minut. polscy bukmacherzy...

Hehe jak dziecko które nei dostało lizaka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

uwazaj lepiej co mowisz koles.. widze ze masz 6 postow konto zalozyles zebo sobie o bonach porozmawiac? jak mi zal takich osob.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

nie mówiłem tylko pisałem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak jak ktoś napisał niezły frustrat z ciebie do piaskownicy a nie na forum. bez odbioru bonusowiczu.

#523493 06/03/2006 17:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
dzięki logan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523494 06/03/2006 17:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Mi właśnie dopisali 100 PLN z racj promocji 100 % POLSKA, napisali mi, że skan nie doszedł (nie wiem jakim cudem), więc wysłałem jeszcze raz i po 5 minutach kasa jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523495 06/03/2006 18:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
Quote
Mi właśnie dopisali 100 PLN z racj promocji 100 % POLSKA, napisali mi, że skan nie doszedł (nie wiem jakim cudem), więc wysłałem jeszcze raz i po 5 minutach kasa jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
mozesz przybliżyć warunki tej promocji??

#523496 06/03/2006 18:04
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 753
Ja się tylko wqrwiam na to że nie zakręciłem jak większość forumowiczów i nie pozakładałem X kont na babcie, dziadków i innych krewnych bo wtedy na pewno by coś doszło a tak to zostałem ze swoim 1 dawnym kontem i do dzisiaj ni widu ni słychu może dlatego nie przysłałi bo jak ostatnio u nich grałem to byłem u nich na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A ci którzy sprzedają teraz po kilka bonów stówek do bet24 a m ówią że mają je skądś tam to są śmieszni bo siedzieli cicho tyle miechów i nagle jednego dnia wyskoczyli przecież to jest żałosne nawet jak były inne bony z innych promo to dobrych parę dni/tygodni wcześniej a teraz się nagle ofert porobiło (hi bursztyk i inni)
Jedyna pociecha to ta że takich krętaczy suma summarum buk w perspektywie czasu w zasadzie każdego załatwi i zrujnuje nie tylko psychicznie ale i finansowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S I oddajcie mi mojego nicka FILEMON jakiś lol mi go zbanował mimo że nie udzialałem się na nim w zasadzie od tygodni

#523497 06/03/2006 18:18
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Bursztyk to ma o ile mi wiadomo z promocji ze Zylety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a tam każdy mógł sobie wziąć.

promocja 100 % POLSKA: wystarczyło w ubiegłą środę wykonac przelew w wysokości 100 PLN mięszy gdzo 14-20. I jak kasa doszła na konto wysłać im skan dowodu wpłaty. I to wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523498 06/03/2006 18:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
jeszcze odnośnie bonów z promocji 90minut.pl.
jeżeli w wyznaczonym okersie czasy tj. od czwartku do soboty posiadacz konta w Bet24 wysłał maila postepując tak jak było to napisane na 90min.pl to na 100% dostanie maila.
Pisze to bo właśnie dostałem bon 100zł z tej promocji a wysłałem w południe w piątek maila.konto w Bet24 miałem juz od dawna więc dla starych uzytkowników promocja też wazna.
trzeba poprostu poczekać a nie pisac po kilka maili do nich.ja siedziałem cicho i w końcu dostałem,choć też juz niepewność mnie zaczęła ogarniać.
Pozdrawiam.

#523499 06/03/2006 18:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
jeszcze odnośnie bonów z promocji 90minut.pl.
jeżeli w wyznaczonym okersie czasy tj. od czwartku do soboty posiadacz konta w Bet24 wysłał maila postepując tak jak było to napisane na 90min.pl to na 100% dostanie bon.
Pisze to bo właśnie dostałem bon 100zł z tej promocji a wysłałem w południe w piątek maila.konto w Bet24 miałem juz od dawna więc dla starych uzytkowników promocja też wazna.
trzeba poprostu poczekać a nie pisac po kilka maili do nich.ja siedziałem cicho i w końcu dostałem,choć też juz niepewność mnie zaczęła ogarniać.
Pozdrawiam.
nie maila tylko bon ---sorki

#523500 06/03/2006 18:45
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 164
[color:"red"] zgodnie z zapowiedziami kolega otrzymuje ostrzeżenie [/color]

Last edited by wHiTe_StAr; 06/03/2006 20:48.
#523501 06/03/2006 18:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 853
Witam.
Ja naszczescie otrzymalem ten bon 100zl, ale teraz jest problem z wyplata, obrocilem te 100zl x5, mam na koncie 220zl, ale jak chce wyplacic to wyskakuje mi wiadomosc, ze musze to obrocic x3. Moze wie ktos o co chodzi ?

#523502 06/03/2006 18:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Mi właśnie dopisali 100 PLN z racj promocji 100 % POLSKA, napisali mi, że skan nie doszedł (nie wiem jakim cudem), więc wysłałem jeszcze raz i po 5 minutach kasa jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

to lubię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

a ja wysłałem trzy skany i nic...

robiłeś przelew z mBanku?
wysłałem im skan tego potwierdzenia przelewu... i zero odzewu...

#523503 06/03/2006 18:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
z Citibanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523504 06/03/2006 19:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
[color:"red"] kolega tematy pomylił[/color]

Last edited by wHiTe_StAr; 06/03/2006 20:52.
#523505 06/03/2006 19:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
[color:"red"] II ostrzeżenie [/color]

Last edited by wHiTe_StAr; 06/03/2006 20:52.
#523506 06/03/2006 19:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 861
Quote
Jak ktos chce to chetnie sprzedam za 50zł bon do bet24 tylko na MB

Cytat ze strony głownej :
Świat Bukmacherstwa
Informacje o firmach bukmacherskich (oraz osobiste doświadczenia, uwagi, skargi, pochwały, opinie czy sugestie), ciekawe strony internetowe, informacje o obstawianiu, pomoc.


Co Wy sobie kurwa w kazdym temacie o Bukmacherach , pierdolone targowisko z bonami robicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,

Czy sa tu jacyś moderatorzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#523507 06/03/2006 19:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 344
witam wpłąciłe karta 150zł na bet 24 i nie mam bonusu co mam zrobic?

#523508 06/03/2006 19:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
witam wpłąciłe karta 150zł na bet 24 i nie mam bonusu co mam zrobic?

wyloguj sie i zaloguj jeszcze raz, a jak dalej nie ma bonusu to pisz do supportu

Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1