Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11

Bonus: Unibet
Haz$ #5235435 27/02/2012 18:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Ale jak np dadzą mi 10 i uda mi się jakimś cudem ugrać coś z tego więcej to wypłacą ta nadwyżkę czy to tylko tak żeby wciągnąć ludzi w szpony bingo ?? laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
W kazdym to jest bardzo roznie .Dlatego dalem linki do tematow a nie firm bo jakis opis wyplat powinien tam byc .Z tych 4 firm ludzie wyplacali bez problemow

Haz$ #5235467 27/02/2012 19:16
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
O co chodzi z tym Nederbet [ads.mrgreen.com]? dostalem maila nie mam konta u nich, to nie jest powiazanie z Redbet czasem? Napisali ze daja 10 spinow ale nie kumam niemieckiego smile ktos wie cos?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
Bo konczy sie na bet ? laugh Nie jest i nigdy nie bylo powiazane .jak nie masz to napisz do supportu .Na wczesniejszej stronie jest juz to napisane

To jest dawny holland poker wink

Haz$ #5235504 27/02/2012 20:30
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
Witam. Pomozcie Panowie.

Dostalem 20 euro na Club Gold Casino [ads.mrgreen.com]. Wykonalem obrot i mam 40 euro do wyplaty. Gdy chce wyplacic pisze mi ze najpierw ta droga musze dokonac wplaty. Ile minimalnie musze wplacic? Czy jak wplace 10 euro to beda mogl je tez wyplacic? Wyplacal ktos od nich na MB?? Dziekuje i pozdrawiam

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
Temat https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4905093&page=1

Czesto Polakom nie chca wyplacac z promocji no deposit wiec najpierw sie dowiedz na LC co masz zrobic by wyplacic .To,ze ktos wyplacil 1,3,6 miesiecy temu nie ma znaczenia wiec i zadna opinia nie bedzie go miala

Haz$ #5235511 27/02/2012 20:38
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50
Właśnie chciałem wypłacić zaległe środki z unibetu ale zniknęła możliwość wypłaty na moneybookers, nigdy nie wypłacałem na konto bankowe z obawy przed US czy wypłacać bez zmartwień?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
Zaloguj sie z 2-3 razy i powinno sie MB pojawic.jesli nie to wyplacaj smialo chyba,ze to z 20 000€ to wtedy lepiej na pol podzielic smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by phantoom007
Właśnie chciałem wypłacić zaległe środki z unibetu ale zniknęła możliwość wypłaty na moneybookers, nigdy nie wypłacałem na konto bankowe z obawy przed US czy wypłacać bez zmartwień?
jak Ci sie niepojawi opcja wypłaty na MB to zagadaj na live chacie. Kiedyś też tak miałem i po rozmowie powróciła do łask.

Haz$ #5235551 27/02/2012 21:11
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
Też tak miałem wystarczyło porozmawiać na LC po czym do nich zadzwonić ( niby na maltę:) ) Po rozmowie telefonicznej wszystko odblokowane

Haz$ #5235578 27/02/2012 21:41
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
shocked no ja nie mósiałem akurat dzwonić. Rozmowa na LC wystarczyła. Ale podobny przypadek też miałem w betsson.com gdy znikła mi ta opcja wypłaty na jakiś czas i trzeba było się prosić o przywrócenie.

Haz$ #5235585 27/02/2012 21:48
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Kurde nic nie rozumiem z tego bingo laugh ktoś w to pogrywa może?? Gram w 90 kulkowe bingo, na jednej karcie do gry mam 15 moich numerków, 3 rzędy po 5. Wygrywa się przy jednej linii, 2 liniach i full house, ale ja miałem już chyba ze 2 razy całą poziomą jedną linie i hu... wygrałem laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,386
Likes: 11
Widocznie ktos inny mial ja wczesniej wink

Zazwyczaj u gory w prawym rogu masz podane o jaki uklad aktualnie sie gra

Haz$ #5235597 27/02/2012 22:03
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
bingo jest dla kobiet po 40tce

Haz$ #5235627 27/02/2012 22:35
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
...aaa...teraz już wiem,co to jest menopauza.
Dzięki Haz$

Haz$ #5235675 27/02/2012 23:17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
3maj się piwo

Haz$ #5235694 27/02/2012 23:40
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046

Haz$ #5235763 28/02/2012 00:45
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
coś w tym dziwnego? :>

Haz$ #5236025 28/02/2012 02:54
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna

Strona 2 z 19 1 2 3 4 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1