|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Ale jak np dadzą mi 10 i uda mi się jakimś cudem ugrać coś z tego więcej to wypłacą ta nadwyżkę czy to tylko tak żeby wciągnąć ludzi w szpony bingo ?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
W kazdym to jest bardzo roznie .Dlatego dalem linki do tematow a nie firm bo jakis opis wyplat powinien tam byc .Z tych 4 firm ludzie wyplacali bez problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
O co chodzi z tym Nederbet [ ads.mrgreen.com]? dostalem maila nie mam konta u nich, to nie jest powiazanie z Redbet czasem? Napisali ze daja 10 spinow ale nie kumam niemieckiego  ktos wie cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
Bo konczy sie na bet ?  Nie jest i nigdy nie bylo powiazane .jak nie masz to napisz do supportu .Na wczesniejszej stronie jest juz to napisane To jest dawny holland poker 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
Witam. Pomozcie Panowie. Dostalem 20 euro na Club Gold Casino [ ads.mrgreen.com]. Wykonalem obrot i mam 40 euro do wyplaty. Gdy chce wyplacic pisze mi ze najpierw ta droga musze dokonac wplaty. Ile minimalnie musze wplacic? Czy jak wplace 10 euro to beda mogl je tez wyplacic? Wyplacal ktos od nich na MB?? Dziekuje i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
Temat https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4905093&page=1Czesto Polakom nie chca wyplacac z promocji no deposit wiec najpierw sie dowiedz na LC co masz zrobic by wyplacic .To,ze ktos wyplacil 1,3,6 miesiecy temu nie ma znaczenia wiec i zadna opinia nie bedzie go miala
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2010
Posty: 50 |
Właśnie chciałem wypłacić zaległe środki z unibetu ale zniknęła możliwość wypłaty na moneybookers, nigdy nie wypłacałem na konto bankowe z obawy przed US czy wypłacać bez zmartwień?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
Zaloguj sie z 2-3 razy i powinno sie MB pojawic.jesli nie to wyplacaj smialo chyba,ze to z 20 000€ to wtedy lepiej na pol podzielic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Właśnie chciałem wypłacić zaległe środki z unibetu ale zniknęła możliwość wypłaty na moneybookers, nigdy nie wypłacałem na konto bankowe z obawy przed US czy wypłacać bez zmartwień? jak Ci sie niepojawi opcja wypłaty na MB to zagadaj na live chacie. Kiedyś też tak miałem i po rozmowie powróciła do łask.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Też tak miałem wystarczyło porozmawiać na LC po czym do nich zadzwonić ( niby na maltę:) ) Po rozmowie telefonicznej wszystko odblokowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
 no ja nie mósiałem akurat dzwonić. Rozmowa na LC wystarczyła. Ale podobny przypadek też miałem w betsson.com gdy znikła mi ta opcja wypłaty na jakiś czas i trzeba było się prosić o przywrócenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Kurde nic nie rozumiem z tego bingo  ktoś w to pogrywa może?? Gram w 90 kulkowe bingo, na jednej karcie do gry mam 15 moich numerków, 3 rzędy po 5. Wygrywa się przy jednej linii, 2 liniach i full house, ale ja miałem już chyba ze 2 razy całą poziomą jedną linie i hu... wygrałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
Widocznie ktos inny mial ja wczesniej  Zazwyczaj u gory w prawym rogu masz podane o jaki uklad aktualnie sie gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
bingo jest dla kobiet po 40tce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
...aaa...teraz już wiem,co to jest menopauza. Dzięki Haz$
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
3maj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna
|
|
|
Link skopiowany do schowka