Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Haz$ #5236042 28/02/2012 02:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
Hockey Hero, Enchanted Garden,Fruit Frenzy,Goblins Treasure . Ja te lubie ostatnio smile

Bonus: Unibet
Haz$ #5236043 28/02/2012 03:00
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by Haz$
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna

RTG? jeżeli to komentarz do screna powyższego to chyba nie ta sieć...

Haz$ #5236063 28/02/2012 03:08
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
dzięki Rafał sprobuje bo moja dracula i texas tak dają po setne krecenia nic ze masakra


Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by irokraw
Originally Posted by Haz$
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna

RTG? jeżeli to komentarz do screna powyższego to chyba nie ta sieć...

jakiego screena ? ACTA ?

Haz$ #5236086 28/02/2012 03:28
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Originally Posted by Haz$
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna
Moge polecic Alladins Wishes.Gralem tylko na tym i tylko na autoplayu.Wlasnie na tym slocie po raz pierwszy ugralem cokolwiek w RTG.Czesto wpada 25 darmowcyh spinow.

Haz$ #5236093 28/02/2012 03:35
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Bez problemu dostałem freebeta na 50 ziko w bet24 mimo, że dostałem i tego maila, że promo nie dla nas. Hitem jednak jest, że z tych 10 fs na gonzo ugrałem... zero laugh Bez kitu trochę pogrywam ostatnio na tym slocie i nie pamiętam kiedy miałem 10 spinów pod rząd żeby kompletnie nic nie dało.

Haz$ #5236094 28/02/2012 03:36
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
Dziala Wam Stargames [stargames.com]? u mnie error 500

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
na razie nie dziala

Haz$ #5236098 28/02/2012 03:41
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Jak nie dziala jak dziala

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
ale 54 sekundy temu nie dzialalo grin

Haz$ #5236107 28/02/2012 03:49
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
U mnie dalej nie działa frown

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
Maintenance

Due to maintainance works your gaming platform www.stargames.com [stargames.com] is currently not available.

We kindly ask you for a little patience.

Thank you for your understanding and trust in our service!

Haz$ #5236110 28/02/2012 03:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
hMM U MNIE HULA NORMALNIE

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
Hehe bo to sie zmienia w sekundach .Raz hula a raz nie .Pewnie niedlugo bedzie normalnie

Haz$ #5236131 28/02/2012 04:13
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Haz$
coś w tym dziwnego? :>
No nie wątpliwe nie dość że monstrualne 3 coins fasola daje to jeszcze już drugi tydzień proszę się o freespiny wygrane w turnieju niedzielnym. I nikt mi w stanie nie jest wyjaśnić czemu tydzień temu nie dostałem 20FS na Robin Hooda a dziś 50FS na Fruit Case. Coś wydaje mi się że po przejęciu przez redbet heypokera nastąpiła wymiana kadrowa. Bo nie rozumiem jak przez dwa tygodnie z rzędu można FS spinów nie dodać.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,489
Likes: 11
W tych firmach nie ma praktycznie nigdy problemow a juz trwajacych tydzien to sobie nie przypominam kompletnie laugh .Daj mi na PW nickname i miejsca w turniejach .Wlacze goraca linie i sie zalatwi grin

Ja dostalem FS ostatnio od reki wiec problem musi byc w czyms innym .E-mail dostalem ze zla liczba FS,ale byly dodane te co powinny wiec moze cos im sie tam pomotalo

Haz$ #5236145 28/02/2012 04:30
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
No to mogliby w mailach napisać w czym problem jest bo to nie raz tylko dwa razy już pod rząd smile dodam że pierwszy raz miałem 20FS na RH potem brak i teraz brak. Więc jak za pierwszym razem dali to chyba da się dodać. A pisanie na lc że już pewnie wykorzystałem FS przy tym jak jest historia gier gdzie FS ma ikonę prezentu trochę dziwne jest.

Haz$ #5236151 28/02/2012 04:36
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
buhahaha na bet24 drugi raz dostałem zwrot 50zł laugh lucky me

Haz$ #5236153 28/02/2012 04:39
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Haz$
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna
Na plej money pojedynczy spin jak wygrasz tyle na NetEnt to będzie cud na Wisłą czy tam nad Orklą.
[Linked Image] [imageshack.us]

Haz$ #5236280 28/02/2012 15:01
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
ja dzisiaj mialem spiny na sb extreme games

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,546 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,885
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1