|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11 |
Hockey Hero, Enchanted Garden,Fruit Frenzy,Goblins Treasure . Ja te lubie ostatnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna RTG? jeżeli to komentarz do screna powyższego to chyba nie ta sieć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
dzięki Rafał sprobuje bo moja dracula i texas tak dają po setne krecenia nic ze masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna RTG? jeżeli to komentarz do screna powyższego to chyba nie ta sieć... jakiego screena ? ACTA ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna Moge polecic Alladins Wishes.Gralem tylko na tym i tylko na autoplayu.Wlasnie na tym slocie po raz pierwszy ugralem cokolwiek w RTG.Czesto wpada 25 darmowcyh spinow.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Bez problemu dostałem freebeta na 50 ziko w bet24 mimo, że dostałem i tego maila, że promo nie dla nas. Hitem jednak jest, że z tych 10 fs na gonzo ugrałem... zero  Bez kitu trochę pogrywam ostatnio na tym slocie i nie pamiętam kiedy miałem 10 spinów pod rząd żeby kompletnie nic nie dało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
Dziala Wam Stargames [ stargames.com]? u mnie error 500
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Jak nie dziala jak dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11 |
ale 54 sekundy temu nie dzialalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 274 |
U mnie dalej nie działa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11 |
Maintenance Due to maintainance works your gaming platform www.stargames.com [ stargames.com] is currently not available. We kindly ask you for a little patience. Thank you for your understanding and trust in our service!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
hMM U MNIE HULA NORMALNIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11 |
Hehe bo to sie zmienia w sekundach .Raz hula a raz nie .Pewnie niedlugo bedzie normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
No nie wątpliwe nie dość że monstrualne 3 coins fasola daje to jeszcze już drugi tydzień proszę się o freespiny wygrane w turnieju niedzielnym. I nikt mi w stanie nie jest wyjaśnić czemu tydzień temu nie dostałem 20FS na Robin Hooda a dziś 50FS na Fruit Case. Coś wydaje mi się że po przejęciu przez redbet heypokera nastąpiła wymiana kadrowa. Bo nie rozumiem jak przez dwa tygodnie z rzędu można FS spinów nie dodać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,493 Likes: 11 |
W tych firmach nie ma praktycznie nigdy problemow a juz trwajacych tydzien to sobie nie przypominam kompletnie  .Daj mi na PW nickname i miejsca w turniejach .Wlacze goraca linie i sie zalatwi Ja dostalem FS ostatnio od reki wiec problem musi byc w czyms innym .E-mail dostalem ze zla liczba FS,ale byly dodane te co powinny wiec moze cos im sie tam pomotalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
No to mogliby w mailach napisać w czym problem jest bo to nie raz tylko dwa razy już pod rząd  dodam że pierwszy raz miałem 20FS na RH potem brak i teraz brak. Więc jak za pierwszym razem dali to chyba da się dodać. A pisanie na lc że już pewnie wykorzystałem FS przy tym jak jest historia gier gdzie FS ma ikonę prezentu trochę dziwne jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 241 |
buhahaha na bet24 drugi raz dostałem zwrot 50zł  lucky me
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
najlepszy slot RTG ? bo ja mam wrazenie że to tylko studnia bez dna Na plej money pojedynczy spin jak wygrasz tyle na NetEnt to będzie cud na Wisłą czy tam nad Orklą. [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
ja dzisiaj mialem spiny na sb extreme games
|
|
|
Link skopiowany do schowka