|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
zasady promocji sa proste: 1.nalezy postawic łączną kwote 75 zl na wszystkie 7 meczy LM dzis i jutro (sam dobierasz stawki na kazdy mecz)
2. Jezeli wszystkie mecze trafisz to dodatkowo bierzesz udział w losowaniu 4 000 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
oj mylisz się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Siema nietypowe pytanie , przy rejestracji podałem karte VISA ELECTRON jednak jest to ta normalna karta do wypłacania pieniedzy z bankomatu z ING i chyba mam awarie jak wygloda sprawa z tymi kartami ??? Jak oni mi teraz przeleja kase na to konto bankowe skod zawsze wypłacam pieniadze , albo napisac do supportu ? Prosze pomozcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
zasady promocji sa proste: 1.nalezy postawic łączną kwote 75 zl na wszystkie 7 meczy LM dzis i jutro (sam dobierasz stawki na kazdy mecz)
2. Jezeli wszystkie mecze trafisz to dodatkowo bierzesz udział w losowaniu 4 000 zl nie pisz pierdol ... piszesz ze sa proste a sam ich nie rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Chyba ze na ta karte idzie normalnie wyplacic , jak wygloda ta sprawa Visa to Visa podałem bo tak myslalem ... Please Help ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Przed chwilą zarejestrowałęm sięw bet24 i niestety próbując sięzalogowaćodświeża mi tylko okienko logowania i dalej jest miejsce na wpisanie użytkownika i hasła. Miał ktośtaki problem? czym może byćto spowodowane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
najlepiej niech ktos do nich zadzwoni i sie spyta; bo pozniej moze byc płacz i zgrzytanie zębów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Siema nietypowe pytanie , przy rejestracji podałem karte VISA ELECTRON jednak jest to ta normalna karta do wypłacania pieniedzy z bankomatu z ING i chyba mam awarie jak wygloda sprawa z tymi kartami ??? Jak oni mi teraz przeleja kase na to konto bankowe skod zawsze wypłacam pieniadze , albo napisac do supportu ? Prosze pomozcie ponawiam pytanie zna ktos odpowiedz ....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Przed chwilą zarejestrowałęm sięw bet24 i niestety próbując sięzalogowaćodświeża mi tylko okienko logowania i dalej jest miejsce na wpisanie użytkownika i hasła. Miał ktośtaki problem? czym może byćto spowodowane? Na kurczaki zagrypione - ja mam to samo - tzn. też nie mogęsięzalogować !!! A najśmieszniejsze że jeszcze wczoraj wszystko działało. Próbowałem już : 1) ściągnąć najnowszą javę 2) odpalić alternatywne przeglądarki tj. firefoxa i operę ale dalej kupa ... Coś mam wrażenie że promocje promocjami ale przez to serwery im nie wyrabiają ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
zasady promocji sa proste: 1.nalezy postawic łączną kwote 75 zl na wszystkie 7 meczy LM dzis i jutro (sam dobierasz stawki na kazdy mecz)
2. Jezeli wszystkie mecze trafisz to dodatkowo bierzesz udział w losowaniu 4 000 zl nie pisz pierdol ... piszesz ze sa proste a sam ich nie rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Regulamin tej promocji mozna interpretowac roznie, poki nikt nie dostanie jasnej odpowiedzi od supportu, to wciaz nie wiadomo bedzie jak rzeczywiscie jest. Wiec Ty nie pisz pierdol.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Sprobuj odinstalowac cala jave
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
ponawiam pytanie ile czeka sie na zwroy na karte (ekarta)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
ponawiam pytanie ile czeka sie na zwroy na karte (ekarta)?? ja zlecilem we wtorek, w sobote ok 10 mialem kase na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wiec trzeba puscic 7 kuponow na livebetting na laczna kwote 75 zl badz wyzsza i wszyskie 7 zakladow musi byc wygrane tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30 |
Regulamin tej promocji mozna interpretowac roznie, poki nikt nie dostanie jasnej odpowiedzi od supportu, to wciaz nie wiadomo bedzie jak rzeczywiscie jest. Wiec Ty nie pisz pierdol. kanciasty regulamin jest jasniutki jak sloneczko, nie wiem co tu mozna roznie interpretowac, no ale jak chcesz to twoja sprawa mozesz sobie utrudniac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ludzie nauczcie się czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przecież Ci tam wyraźnie pisze że wygrane muszą być aby wziąść udział w losowaniu 4000 a u góry pisze "zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus " Co w tym trudnego do pojęcia? wiec trzeba puscic 7 kuponow na livebetting na laczna kwote 75 zl badz wyzsza i wszyskie 7 zakladow musi byc wygrane tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Ludzie nauczcie się czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Przecież Ci tam wyraźnie pisze że wygrane muszą być aby wziąść udział w losowaniu 4000 a u góry pisze "zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus " Co w tym trudnego do pojęcia? wiec trzeba puscic 7 kuponow na livebetting na laczna kwote 75 zl badz wyzsza i wszyskie 7 zakladow musi byc wygrane tak ? sorry zaspany jestem, za dzuo naczytalem sie tutaj postow i jzu wszystko zazelo sie mieszac a wiec gramy dzisiaj live w bet24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871 |
Ponawiam pytanie... Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Czyli jak jest?
Napisz ktorys dokladnie a nie swoje przemyslenia. Dopoki ktos do nich nie zadzwoni albo nie napisze bedziemy mieli tutaj 2 wersje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka