Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
#523609 07/03/2006 14:36
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
zasady promocji sa proste:
1.nalezy postawic łączną kwote 75 zl na wszystkie 7 meczy LM dzis i jutro (sam dobierasz stawki na kazdy mecz)

2. Jezeli wszystkie mecze trafisz to dodatkowo bierzesz udział w losowaniu 4 000 zl

Bonus: Unibet
#523610 07/03/2006 14:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
oj mylisz się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523611 07/03/2006 14:44
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Siema nietypowe pytanie , przy rejestracji podałem karte VISA ELECTRON jednak jest to ta normalna karta do wypłacania pieniedzy z bankomatu z ING i chyba mam awarie jak wygloda sprawa z tymi kartami ??? Jak oni mi teraz przeleja kase na to konto bankowe skod zawsze wypłacam pieniadze , albo napisac do supportu ?
Prosze pomozcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#523612 07/03/2006 14:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
zasady promocji sa proste:
1.nalezy postawic łączną kwote 75 zl na wszystkie 7 meczy LM dzis i jutro (sam dobierasz stawki na kazdy mecz)

2. Jezeli wszystkie mecze trafisz to dodatkowo bierzesz udział w losowaniu 4 000 zl
nie pisz pierdol ...
piszesz ze sa proste a sam ich nie rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#523613 07/03/2006 14:46
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Chyba ze na ta karte idzie normalnie wyplacic , jak wygloda ta sprawa Visa to Visa podałem bo tak myslalem ... Please Help ;D

#523614 07/03/2006 14:46
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Przed chwilą zarejestrowałęm sięw bet24 i niestety próbując sięzalogowaćodświeża mi tylko okienko logowania i dalej jest miejsce na wpisanie użytkownika i hasła. Miał ktośtaki problem? czym może byćto spowodowane?

#523615 07/03/2006 14:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
najlepiej niech ktos do nich zadzwoni i sie spyta;
bo pozniej moze byc płacz i zgrzytanie zębów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#523616 07/03/2006 14:50
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Siema nietypowe pytanie , przy rejestracji podałem karte VISA ELECTRON jednak jest to ta normalna karta do wypłacania pieniedzy z bankomatu z ING i chyba mam awarie jak wygloda sprawa z tymi kartami ??? Jak oni mi teraz przeleja kase na to konto bankowe skod zawsze wypłacam pieniadze , albo napisac do supportu ?
Prosze pomozcie
ponawiam pytanie zna ktos odpowiedz ....

#523617 07/03/2006 14:51
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Przed chwilą zarejestrowałęm sięw bet24 i niestety próbując sięzalogowaćodświeża mi tylko okienko logowania i dalej jest miejsce na wpisanie użytkownika i hasła. Miał ktośtaki problem? czym może byćto spowodowane?

Na kurczaki zagrypione - ja mam to samo - tzn. też nie mogęsięzalogować !!! A najśmieszniejsze że jeszcze wczoraj wszystko działało.
Próbowałem już :
1) ściągnąć najnowszą javę
2) odpalić alternatywne przeglądarki tj. firefoxa i operę
ale dalej kupa ...
Coś mam wrażenie że promocje promocjami ale przez to serwery im nie wyrabiają ...

#523618 07/03/2006 14:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Quote
zasady promocji sa proste:
1.nalezy postawic łączną kwote 75 zl na wszystkie 7 meczy LM dzis i jutro (sam dobierasz stawki na kazdy mecz)

2. Jezeli wszystkie mecze trafisz to dodatkowo bierzesz udział w losowaniu 4 000 zl
nie pisz pierdol ...
piszesz ze sa proste a sam ich nie rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Regulamin tej promocji mozna interpretowac roznie, poki nikt nie dostanie jasnej odpowiedzi od supportu, to wciaz nie wiadomo bedzie jak rzeczywiscie jest.
Wiec Ty nie pisz pierdol.

#523619 07/03/2006 14:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller"

#523620 07/03/2006 15:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Sprobuj odinstalowac cala jave

#523621 07/03/2006 15:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
ponawiam pytanie ile czeka sie na zwroy na karte (ekarta)??

#523622 07/03/2006 15:22
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
ponawiam pytanie ile czeka sie na zwroy na karte (ekarta)??
ja zlecilem we wtorek, w sobote ok 10 mialem kase na koncie

#523623 07/03/2006 15:26
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wiec trzeba puscic 7 kuponow na livebetting na laczna kwote 75 zl badz wyzsza i wszyskie 7 zakladow musi byc wygrane tak ?

#523624 07/03/2006 15:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 30
Quote
Regulamin tej promocji mozna interpretowac roznie, poki nikt nie dostanie jasnej odpowiedzi od supportu, to wciaz nie wiadomo bedzie jak rzeczywiscie jest.
Wiec Ty nie pisz pierdol.

kanciasty regulamin jest jasniutki jak sloneczko, nie wiem co tu mozna roznie interpretowac, no ale jak chcesz to twoja sprawa mozesz sobie utrudniac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#523625 07/03/2006 15:31
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Ludzie nauczcie się czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
Przecież Ci tam wyraźnie pisze że wygrane muszą być aby wziąść udział w losowaniu 4000 a u góry pisze "zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus "
Co w tym trudnego do pojęcia?


Quote
wiec trzeba puscic 7 kuponow na livebetting na laczna kwote 75 zl badz wyzsza i wszyskie 7 zakladow musi byc wygrane tak ?

#523626 07/03/2006 15:32
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Ludzie nauczcie się czytać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
Przecież Ci tam wyraźnie pisze że wygrane muszą być aby wziąść udział w losowaniu 4000 a u góry pisze "zloz zaklady na laczna sume minimum 75PLN / 20EUR na mecze Ligi Mistrzow. Niewazne - wygrasz czy przegrasz - dostaniesz od nas bonus "
Co w tym trudnego do pojęcia?


Quote
wiec trzeba puscic 7 kuponow na livebetting na laczna kwote 75 zl badz wyzsza i wszyskie 7 zakladow musi byc wygrane tak ?

sorry zaspany jestem,
za dzuo naczytalem sie tutaj postow i jzu wszystko zazelo sie mieszac
a wiec gramy dzisiaj live w bet24 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523627 07/03/2006 15:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 871
Ponawiam pytanie...
Czy jest mozliwosc wyplaty kasy systemem NETeller jesli nigdy nie dokonywalo sie zadnych depozytow? Bo na stronie pisze tak:"Prosimy zwrócić uwagę iż wypłata za pośrednictwem NETeller możliwa jest tylko w wypadku gdy depozyt został złożony również przez NETeller" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#523628 07/03/2006 15:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Czyli jak jest?

Napisz ktorys dokladnie a nie swoje przemyslenia.
Dopoki ktos do nich nie zadzwoni albo nie napisze bedziemy mieli tutaj 2 wersje.

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1