Właśnie. Napisz BartasPT o co pytali bo to ciekawy temat. Do mnie też mieli dzwonić ale w momencie kiedy nie mogłem się doczekać i napisałem na czacie kiedy w końcu ktoś się ze mną skontaktuje - wystarczył im dowód osobisty (skan).
Mi kiedyś kazali wysłac zdjęcie ryja i dowód, akurat przegrałem wszystko i zdenerwowany wysłałem im zdjęcie pisiora. Nie polecam, zawiesili mi konto po tym
Mi kiedyś kazali wysłac zdjęcie ryja i dowód, akurat przegrałem wszystko i zdenerwowany wysłałem im zdjęcie pisiora. Nie polecam, zawiesili mi konto po tym
Właśnie. Napisz BartasPT o co pytali bo to ciekawy temat. Do mnie też mieli dzwonić ale w momencie kiedy nie mogłem się doczekać i napisałem na czacie kiedy w końcu ktoś się ze mną skontaktuje - wystarczył im dowód osobisty (skan).
pytali o rozne pierdoly np. kiedy dokladnie dokonalem ostatniej wplaty, na jaka kwote, jakim sposobem, w jakiej walucie mam konto itd w pewnym momencie kazali mi chwile zaczekac i tak wisialem na telefonie 15 minut juz myslalem, ze szukaja do czego tu sie przyczepic ale bez problemu na nastepny dzien wyplata byla na mb
Panowie mam pytanie odnośnie rozliczenia pewnego zakładu i moich szans na dochodzenia sprawiedliwości.
Zagrałem zakład ze zdarzeniem (przed ćwierćfinałami), że Agnieszka Radwańska wygra turniej WTA w Kuala Lumpur, po czym w internecie znalazłem informację, że Agnieszka Radwańska wycofała się z turnieju. Nie wiem, czy w chwili zawarcia zakładu taka informacja była już podana do opinii publicznej czy też nie. Nawet jeżeli nie to i tak przed rozpoczęciem gier ćwierćfinałowych (rozumiem jako, moment rozpoczęcia zakładu) było wiadomo, że do gier nie przystąpi Agnieszka Radwańska. Proszę o potwierdzenie mojej opinii w tej sprawie i odpowiedź, że należy mi się zwrot tego zakładu.
Panowie mam pytanie odnośnie rozliczenia pewnego zakładu i moich szans na dochodzenia sprawiedliwości.
Zagrałem zakład ze zdarzeniem (przed ćwierćfinałami), że Agnieszka Radwańska wygra turniej WTA w Kuala Lumpur, po czym w internecie znalazłem informację, że Agnieszka Radwańska wycofała się z turnieju. Nie wiem, czy w chwili zawarcia zakładu taka informacja była już podana do opinii publicznej czy też nie. Nawet jeżeli nie to i tak przed rozpoczęciem gier ćwierćfinałowych (rozumiem jako, moment rozpoczęcia zakładu) było wiadomo, że do gier nie przystąpi Agnieszka Radwańska. Proszę o potwierdzenie mojej opinii w tej sprawie i odpowiedź, że należy mi się zwrot tego zakładu.
Dziękuję, kuerten
Mi sie wydaje, ze nie , bo Isia grala dwa mecze, zwrot bylby tylko i wylacznie wtedy, jakby od poczatku w ogole nie grala, takie jest moje zdanie
mial ktos z nimi problem z rozliczeniem zakładu na rogi ? Gralem wyscig do 9 rogów w meczu Almeria-Elche i bylo 9-2 w rogach , a oni mi to uznali za przegrany zaklad.
Troche mnie ostatnio bet365 wkurza, zwlaszcza z tych im kalendarzem na zywo, wpisuja w kalendarz ze mecz bedzie na zywo, mija godzina rozpoczecia meczu i meczu nie ma, kiedys tego typu wpadki zdarzaly sie bardzo rzadko a teraz mecze seriami ehh
Spotkał się ktoś może z czymś takim, żeby danej osobie wydłużali czas na zaakceptowanie zakładu podczas wnoszenia go na mecze rozgrywane na żywo? Chodzi o to "kółeczko które się kręci". Od wczoraj zauważyłem, że czas na zaakceptowanie zakładu u niech wydłużył się do kilkunastu sekund (wcześniej zawsze kilka) co doprowadza do śmiesznych sytuacji - grając zakłady na żywo w szybkich dyscyplinach nie mogę zdążyć postawić bo kursy ciągle się zmieniają. Rozumiem, że ostatnio dobrze mi szło.. No ale chyba to nie mania prześladowcza mnie ogarnęła?
Spotkał się ktoś może z czymś takim, żeby danej osobie wydłużali czas na zaakceptowanie zakładu podczas wnoszenia go na mecze rozgrywane na żywo? Chodzi o to "kółeczko które się kręci". Od wczoraj zauważyłem, że czas na zaakceptowanie zakładu u niech wydłużył się do kilkunastu sekund (wcześniej zawsze kilka) co doprowadza do śmiesznych sytuacji - grając zakłady na żywo w szybkich dyscyplinach nie mogę zdążyć postawić bo kursy ciągle się zmieniają. Rozumiem, że ostatnio dobrze mi szło.. No ale chyba to nie mania prześladowcza mnie ogarnęła?
Pewnie jeszcze masz limity wygranej i brak mozliwości stawiania telefonicznego
Pisałem na czacie i oczywiście wszystko jest w porządku z moim kontem (ich zdaniem). Ale oczywiście kolega stawiając te same mecze czeka na potwierdzenie zakładu 5-6 sekund, a ja 12-13 xD Limitów raczej nie zauważyłem. Przez telefon jeszcze nie stawiałem ale skuszę się na dniach bo w końcu dają bonus za to. Już wolałbym chyba limity gdyby zamykały się na wygraną rzędu 500-1500..
Spotkał się ktoś może z czymś takim, żeby danej osobie wydłużali czas na zaakceptowanie zakładu podczas wnoszenia go na mecze rozgrywane na żywo? Chodzi o to "kółeczko które się kręci". Od wczoraj zauważyłem, że czas na zaakceptowanie zakładu u niech wydłużył się do kilkunastu sekund (wcześniej zawsze kilka) co doprowadza do śmiesznych sytuacji - grając zakłady na żywo w szybkich dyscyplinach nie mogę zdążyć postawić bo kursy ciągle się zmieniają. Rozumiem, że ostatnio dobrze mi szło.. No ale chyba to nie mania prześladowcza mnie ogarnęła?
Jesteś pod stałą kontrolą ! Limity się zbliżają.. Ogrywanie busia wychodzi !
Szkoda tym bardziej, bo ich live jest bardzo dobry i w pełni mi odpowiada. Rozumiem, że te limity nie są na poziomie Unibeta gdzie maksymalna kwota mojej czystej wygranej mogła dojść (o ile dobrze pamiętam) do oszałamiającej kwoty 12zł?
Mają chyba kilka stopni tych limitów, zależy też jakie dyscypliny grasz. Dla mnie duble z hokeja z lig europejskich z łącznym kursem ok 2.5 (nie żadne wynalazki) chcą przyjmować za jakieś 3zł Teraz chciałem zagrać Austriaków top 3 w biathlonie i też max stake 3.37 No i ta akceptacja zakładów live sprawia, że ciężko gra się tenis, a w siatkówce przeważnie udaje się zagrać dopiero podczas przerwy technicznej lub czasu. Z tym że ja mam dodatkowo zamulonego kompa, to też może mieć wpływ.