Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Conrad #5237265 29/02/2012 03:39
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Właśnie. Napisz BartasPT o co pytali bo to ciekawy temat. Do mnie też mieli dzwonić ale w momencie kiedy nie mogłem się doczekać i napisałem na czacie kiedy w końcu ktoś się ze mną skontaktuje - wystarczył im dowód osobisty (skan). smile

Bonus: Unibet
Conrad #5237504 29/02/2012 05:40
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Mi kiedyś kazali wysłac zdjęcie ryja i dowód, akurat przegrałem wszystko i zdenerwowany wysłałem im zdjęcie pisiora.
Nie polecam, zawiesili mi konto po tym laugh

walczak #5237514 29/02/2012 05:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by walczak
Mi kiedyś kazali wysłac zdjęcie ryja i dowód, akurat przegrałem wszystko i zdenerwowany wysłałem im zdjęcie pisiora.
Nie polecam, zawiesili mi konto po tym laugh

Mistrz laugh laugh laugh

venom #5237521 29/02/2012 05:56
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by venom
Właśnie. Napisz BartasPT o co pytali bo to ciekawy temat. Do mnie też mieli dzwonić ale w momencie kiedy nie mogłem się doczekać i napisałem na czacie kiedy w końcu ktoś się ze mną skontaktuje - wystarczył im dowód osobisty (skan). smile

pytali o rozne pierdoly np. kiedy dokladnie dokonalem ostatniej wplaty, na jaka kwote, jakim sposobem, w jakiej walucie mam konto itd w pewnym momencie kazali mi chwile zaczekac i tak wisialem na telefonie 15 minut smirk juz myslalem, ze szukaja do czego tu sie przyczepic ale bez problemu na nastepny dzien wyplata byla na mb

@walczak miazga laugh laugh

Conrad #5237529 29/02/2012 06:00
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Wiadomo że to nic mądrego, ale wiecie jak jest jak sie przegra miesięczne zarobki a tu jeszcze chcą zdjęcie ryja z dowodem.

walczak #5237531 29/02/2012 06:01
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by walczak
Wiadomo że to nic mądrego, ale wiecie jak jest jak sie przegra miesięczne zarobki a tu jeszcze chcą zdjęcie ryja z dowodem.

zobaczyć ryje Tych co oglądali pisiora .......bezcenne laugh laugh

Conrad #5237544 29/02/2012 06:19
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
@walczak laugh

venom #5237580 29/02/2012 07:35
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Nie wiem czy ktoś z was ogląda serial BMS, ale akurat gdy prosili o zdjęcie ryja z dowodem oglądałem ten odcinek:


Conrad #5245364 04/03/2012 17:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Panowie mam pytanie odnośnie rozliczenia pewnego zakładu i moich szans na dochodzenia sprawiedliwości.

Zagrałem zakład ze zdarzeniem (przed ćwierćfinałami), że Agnieszka Radwańska wygra turniej WTA w Kuala Lumpur, po czym w internecie znalazłem informację, że Agnieszka Radwańska wycofała się z turnieju. Nie wiem, czy w chwili zawarcia zakładu taka informacja była już podana do opinii publicznej czy też nie. Nawet jeżeli nie to i tak przed rozpoczęciem gier ćwierćfinałowych (rozumiem jako, moment rozpoczęcia zakładu) było wiadomo, że do gier nie przystąpi Agnieszka Radwańska. Proszę o potwierdzenie mojej opinii w tej sprawie i odpowiedź, że należy mi się zwrot tego zakładu.

Dziękuję,
kuerten

kuerten #5245415 04/03/2012 17:50
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by kuerten
Panowie mam pytanie odnośnie rozliczenia pewnego zakładu i moich szans na dochodzenia sprawiedliwości.

Zagrałem zakład ze zdarzeniem (przed ćwierćfinałami), że Agnieszka Radwańska wygra turniej WTA w Kuala Lumpur, po czym w internecie znalazłem informację, że Agnieszka Radwańska wycofała się z turnieju. Nie wiem, czy w chwili zawarcia zakładu taka informacja była już podana do opinii publicznej czy też nie. Nawet jeżeli nie to i tak przed rozpoczęciem gier ćwierćfinałowych (rozumiem jako, moment rozpoczęcia zakładu) było wiadomo, że do gier nie przystąpi Agnieszka Radwańska. Proszę o potwierdzenie mojej opinii w tej sprawie i odpowiedź, że należy mi się zwrot tego zakładu.

Dziękuję,
kuerten

Mi sie wydaje, ze nie , bo Isia grala dwa mecze, zwrot bylby tylko i wylacznie wtedy, jakby od poczatku w ogole nie grala, takie jest moje zdanie tongue

Conrad #5246122 04/03/2012 23:08
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 974
mial ktos z nimi problem z rozliczeniem zakładu na rogi ? Gralem wyscig do 9 rogów w meczu Almeria-Elche i bylo 9-2 w rogach , a oni mi to uznali za przegrany zaklad.

Conrad #5246138 04/03/2012 23:14
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
ile idzie wyplata srednio na mb ?

Conrad #5248520 06/03/2012 17:55
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Troche mnie ostatnio bet365 wkurza, zwlaszcza z tych im kalendarzem na zywo, wpisuja w kalendarz ze mecz bedzie na zywo, mija godzina rozpoczecia meczu i meczu nie ma, kiedys tego typu wpadki zdarzaly sie bardzo rzadko a teraz mecze seriami ehh

Barto(L) #5248571 06/03/2012 19:19
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Originally Posted by Barto(L)
ile idzie wyplata srednio na mb ?
Wypłata już pewnie doszła wink ale odpowiem: kilka godzin.

Conrad #5250003 07/03/2012 19:12
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Spotkał się ktoś może z czymś takim, żeby danej osobie wydłużali czas na zaakceptowanie zakładu podczas wnoszenia go na mecze rozgrywane na żywo? Chodzi o to "kółeczko które się kręci". Od wczoraj zauważyłem, że czas na zaakceptowanie zakładu u niech wydłużył się do kilkunastu sekund (wcześniej zawsze kilka) co doprowadza do śmiesznych sytuacji - grając zakłady na żywo w szybkich dyscyplinach nie mogę zdążyć postawić bo kursy ciągle się zmieniają. Rozumiem, że ostatnio dobrze mi szło.. No ale chyba to nie mania prześladowcza mnie ogarnęła? hmm

venom #5252919 09/03/2012 17:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 315
Originally Posted by venom
Spotkał się ktoś może z czymś takim, żeby danej osobie wydłużali czas na zaakceptowanie zakładu podczas wnoszenia go na mecze rozgrywane na żywo? Chodzi o to "kółeczko które się kręci". Od wczoraj zauważyłem, że czas na zaakceptowanie zakładu u niech wydłużył się do kilkunastu sekund (wcześniej zawsze kilka) co doprowadza do śmiesznych sytuacji - grając zakłady na żywo w szybkich dyscyplinach nie mogę zdążyć postawić bo kursy ciągle się zmieniają. Rozumiem, że ostatnio dobrze mi szło.. No ale chyba to nie mania prześladowcza mnie ogarnęła? hmm

Pewnie jeszcze masz limity wygranej i brak mozliwości stawiania telefonicznego wink

Conrad #5252958 09/03/2012 18:22
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Pisałem na czacie i oczywiście wszystko jest w porządku z moim kontem (ich zdaniem). Ale oczywiście kolega stawiając te same mecze czeka na potwierdzenie zakładu 5-6 sekund, a ja 12-13 xD Limitów raczej nie zauważyłem. Przez telefon jeszcze nie stawiałem ale skuszę się na dniach bo w końcu dają bonus za to. Już wolałbym chyba limity gdyby zamykały się na wygraną rzędu 500-1500..

venom #5252960 09/03/2012 18:23
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by venom
Spotkał się ktoś może z czymś takim, żeby danej osobie wydłużali czas na zaakceptowanie zakładu podczas wnoszenia go na mecze rozgrywane na żywo? Chodzi o to "kółeczko które się kręci". Od wczoraj zauważyłem, że czas na zaakceptowanie zakładu u niech wydłużył się do kilkunastu sekund (wcześniej zawsze kilka) co doprowadza do śmiesznych sytuacji - grając zakłady na żywo w szybkich dyscyplinach nie mogę zdążyć postawić bo kursy ciągle się zmieniają. Rozumiem, że ostatnio dobrze mi szło.. No ale chyba to nie mania prześladowcza mnie ogarnęła? hmm


Jesteś pod stałą kontrolą wink! Limity się zbliżają..cop
Ogrywanie busia wychodzi !

Conrad #5252982 09/03/2012 18:52
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2007
Posty: 992
Szkoda tym bardziej, bo ich live jest bardzo dobry i w pełni mi odpowiada. Rozumiem, że te limity nie są na poziomie Unibeta gdzie maksymalna kwota mojej czystej wygranej mogła dojść (o ile dobrze pamiętam) do oszałamiającej kwoty 12zł? grin

Conrad #5253058 09/03/2012 20:21
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Mają chyba kilka stopni tych limitów, zależy też jakie dyscypliny grasz. Dla mnie duble z hokeja z lig europejskich z łącznym kursem ok 2.5 (nie żadne wynalazki) chcą przyjmować za jakieś 3zł laugh Teraz chciałem zagrać Austriaków top 3 w biathlonie i też max stake 3.37 smile
No i ta akceptacja zakładów live sprawia, że ciężko gra się tenis, a w siatkówce przeważnie udaje się zagrać dopiero podczas przerwy technicznej lub czasu. Z tym że ja mam dodatkowo zamulonego kompa, to też może mieć wpływ.

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1