|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Witam mam pytanko w poniedzialek zlecilem wyplate kasy przelewem ze sportingbetu na konto inteligo.Mozecie mi powiedziec ile bedzie szla kasa bo trwa to juz kilka dni. Powinno isc ok 3-4 dni bankowe , ale czasem zdarza sie ze nawet do tyg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Witam, wczoraj wpłaciłem z konta bph na konto inteligo i dzisiaj pieniadze powinny być czy dopiero w poniedziałek? I jeszcze jedno jest taka możliwość że z konta Inteligo do Inteligo pieniądze idą sekunde? a nie jak w innych bankach trzeba czekać 1 dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Pilnie potrzebuje pomocy bo nie wiem jak to rozwiązać Otwarłem konto na MB i weryfikuje karte visa. Problem w tym że na koncie odciągneli mi w PLN a ja musze mieć na weryfikacje w EURO Jak to rozwiązać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
I jeszcze jedno jest taka możliwość że z konta Inteligo do Inteligo pieniądze idą sekunde? a nie jak w innych bankach trzeba czekać 1 dzień. Dokładnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak samo zechowuje sie Inteligo przy wpłacie kartą do buków netowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poprostu miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
I jeszcze jedno jest taka możliwość że z konta Inteligo do Inteligo pieniądze idą sekunde? a nie jak w innych bankach trzeba czekać 1 dzień. Dokładnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tak samo zechowuje sie Inteligo przy wpłacie kartą do buków netowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poprostu miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> siema podjerzewam ze przy wplacie karta na buka to kazdy bank zachowuje sie tak samo wiec jesli to am byc reklama inteligo to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Pilnie potrzebuje pomocy bo nie wiem jak to rozwiązać Otwarłem konto na MB i weryfikuje karte visa. Problem w tym że na koncie odciągneli mi w PLN a ja musze mieć na weryfikacje w EURO Jak to rozwiązać? Ja mialem podobnie z netellerem, odciagneli mi w PLN na inteligo, wszedlem do historii rachunkow i tam przy ich nr konta na koncu widniala mala cyferka - okazalo sie ze to byla kwota w $ , wpisalem ją do weryfikacji i bylo OK. oze tak samo ebdzie u Ciebie. Jesli nie to pozostaje support do nich Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pytanie, wie ktos od jakiej kwoty wplat na konto w inteligo, banki rewiduja ta sume? czy tak jak wszedzie czyli od 10tys euro czy moze maja swoje "limity"? Chyba jeszcze nikt nie poruszyl tego tematu. Jesli ktos wie bardzo bym prosil o odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
Loony no niestety to było w PLN na inteligo<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> konto aktywowałem a na karte mam blokade 24 H na maile ani telefony inteligo nieodpowiada<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Loony no niestety to było w PLN na inteligo:( konto aktywowałem a na karte mam blokade 24 H na maile ani telefony inteligo nieodpowiada<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Inteligo nie odpowiada? przeciez jest specjalna linia dla klientow..chyba ze chodzi o MB, powinni Ci napisać co masz robić w takim przypadku, może przeliczyć tą kwotę po aktualnym kursie ojro i ta sumę wpisać do weryfikacji. Napewno CI poradzą co i jak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Loony no niestety to było w PLN na inteligo:( konto aktywowałem a na karte mam blokade 24 H na maile ani telefony inteligo nieodpowiada<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> poczekaj az Ci sie pokarze ta kwota w histori rachunku i bedziesz mial napisane ile EURO ci pociagneli, trwa to 2-3 dni od platnosci
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
poczekam i tak mam na to czas<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Loony właśnie tak próbowałem i mi blokneli...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> terz to już musze być pewny co do tej kwoty w euro<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123 |
[quote]poczekam i tak mam na to czas:D właśnie tak próbowałem i mi blokneli...:
hm.. u mnie to samo, czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520 |
Mam pytanie, jak wygląda kwestia wpłat i wypłat w SportingBet'cie ? Jak wiadomo SB ma konto w polskim banku, pieniądze chciałem wplacić przez vise, czy tutaj również obowiązuje ten 30-dniowy okres blokady środków po wypłacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Mam pytanie, jak wygląda kwestia wpłat i wypłat w SportingBet'cie ? Jak wiadomo SB ma konto w polskim banku, pieniądze chciałem wplacić przez vise, czy tutaj również obowiązuje ten 30-dniowy okres blokady środków po wypłacie? chcesz wyplacic "zwrot na karte" , wiec obowiazuje 30dni blokady, chyba ze cos ostatnio sie u nich zmienilo ale watpie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
Dostęp do serwisu WWW jest zablokowany. Dostęp do serwisu WWW jest zablokowany. Skontaktuj się z konsultantem Inteligo pod numerem 0 800 121 121 lub (81) 535 67 89 w celu aktywowania dostępu do serwisu WWW. Próbuje sie zalogowac na konto i wyskakuje takie cos. Mial ktos kiedys tak? Co moze byc przyczyną?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
Co do aktywowania to dostep mialem juz jakies kilka miesiecy nagle dzisiaj nie moge sie zalogowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Ja też tak miałem już pare razy, pewnie żle hasło wpisywałeś i oni blokują po 3 nie udanych próbach, musisz zadzwonić do nich i dostęp bedzie odblokowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
hmmm hasła napewno nie wpisywałem źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Widocznie ktoś próbował przytulć moje pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
może próbował sie ktoś na Twoje konto zalogować .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
Niedawno wplaciłem po raz pierwszy kase za pomocą karty z Inteligo. Chciałem wypłacić tą samą drogą wiec zrobiłem "zwrot na karte". Był on dwa razy wiekszy niż depozyt ale podobno nie powinno być z tym problemów. Możecie mi powiedzieć ile czasu mniej wiecej trwa taki zwrot? Zelciłem go w poniedziałek a do tej pory nie ma tych srodkow na inteligo. A może chodzi o tą 30sto dniową blokade? Ale wtedy chyba widziałbym wtedy na koncie Inteligo środki jako zablokowane prawda?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|