Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#52453 20/01/2006 11:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Witam mam pytanko w poniedzialek zlecilem wyplate kasy przelewem ze sportingbetu na konto inteligo.Mozecie mi powiedziec ile bedzie szla kasa bo trwa to juz kilka dni.

Powinno isc ok 3-4 dni bankowe , ale czasem zdarza sie ze nawet do tyg.

Bonus: Unibet
#52454 21/01/2006 11:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Witam, wczoraj wpłaciłem z konta bph na konto inteligo i dzisiaj pieniadze powinny być czy dopiero w poniedziałek?

I jeszcze jedno jest taka możliwość że z konta Inteligo do Inteligo pieniądze idą sekunde? a nie jak w innych bankach trzeba czekać 1 dzień.

#52455 25/01/2006 18:48
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Pilnie potrzebuje pomocy bo nie wiem jak to rozwiązać
Otwarłem konto na MB i weryfikuje karte visa.
Problem w tym że na koncie odciągneli mi w PLN a ja musze mieć na weryfikacje w EURO
Jak to rozwiązać?

#52456 25/01/2006 18:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Quote
I jeszcze jedno jest taka możliwość że z konta Inteligo do Inteligo pieniądze idą sekunde? a nie jak w innych bankach trzeba czekać 1 dzień.


Dokładnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak samo zechowuje sie Inteligo przy wpłacie kartą do buków netowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Poprostu miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52457 25/01/2006 19:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Quote
Quote
I jeszcze jedno jest taka możliwość że z konta Inteligo do Inteligo pieniądze idą sekunde? a nie jak w innych bankach trzeba czekać 1 dzień.


Dokładnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak samo zechowuje sie Inteligo przy wpłacie kartą do buków netowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Poprostu miodzio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


siema podjerzewam ze przy wplacie karta na buka to kazdy bank zachowuje sie tak samo wiec jesli to am byc reklama inteligo to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#52458 25/01/2006 23:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Pilnie potrzebuje pomocy bo nie wiem jak to rozwiązać
Otwarłem konto na MB i weryfikuje karte visa.
Problem w tym że na koncie odciągneli mi w PLN a ja musze mieć na weryfikacje w EURO
Jak to rozwiązać?

Ja mialem podobnie z netellerem, odciagneli mi w PLN na inteligo, wszedlem do historii rachunkow i tam przy ich nr konta na koncu widniala mala cyferka - okazalo sie ze to byla kwota w $ , wpisalem ją do weryfikacji i bylo OK. oze tak samo ebdzie u Ciebie. Jesli nie to pozostaje support do nich
Pozdrawiam

#52459 26/01/2006 13:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Mam pytanie, wie ktos od jakiej kwoty wplat na konto w inteligo, banki rewiduja ta sume? czy tak jak wszedzie czyli od 10tys euro czy moze maja swoje "limity"? Chyba jeszcze nikt nie poruszyl tego tematu. Jesli ktos wie bardzo bym prosil o odp.

#52460 26/01/2006 17:16
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Loony no niestety to było w PLN na inteligo<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
konto aktywowałem a na karte mam blokade 24 H
na maile ani telefony inteligo nieodpowiada<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#52461 26/01/2006 17:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Loony no niestety to było w PLN na inteligo:(
konto aktywowałem a na karte mam blokade 24 H
na maile ani telefony inteligo nieodpowiada<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Inteligo nie odpowiada? przeciez jest specjalna linia dla klientow..chyba ze chodzi o MB, powinni Ci napisać co masz robić w takim przypadku, może przeliczyć tą kwotę po aktualnym kursie ojro i ta sumę wpisać do weryfikacji. Napewno CI poradzą co i jak.

#52462 26/01/2006 17:38
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Loony no niestety to było w PLN na inteligo:(
konto aktywowałem a na karte mam blokade 24 H
na maile ani telefony inteligo nieodpowiada<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

poczekaj az Ci sie pokarze ta kwota w histori rachunku i bedziesz mial napisane ile EURO ci pociagneli, trwa to 2-3 dni od platnosci

#52463 26/01/2006 17:52
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
poczekam i tak mam na to czas<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Loony właśnie tak próbowałem i mi blokneli...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
terz to już musze być pewny co do tej kwoty w euro<img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

#52464 28/01/2006 10:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
[quote]poczekam i tak mam na to czas:D
właśnie tak próbowałem i mi blokneli...:

hm.. u mnie to samo, czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

#52465 04/02/2006 23:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 520
Mam pytanie, jak wygląda kwestia wpłat i wypłat w SportingBet'cie ? Jak wiadomo SB ma konto w polskim banku, pieniądze chciałem wplacić przez vise, czy tutaj również obowiązuje ten 30-dniowy okres blokady środków po wypłacie?

#52466 05/02/2006 11:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Mam pytanie, jak wygląda kwestia wpłat i wypłat w SportingBet'cie ? Jak wiadomo SB ma konto w polskim banku, pieniądze chciałem wplacić przez vise, czy tutaj również obowiązuje ten 30-dniowy okres blokady środków po wypłacie?

chcesz wyplacic "zwrot na karte" , wiec obowiazuje 30dni blokady, chyba ze cos ostatnio sie u nich zmienilo ale watpie

#52467 05/02/2006 14:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
Quote
Dostęp do serwisu WWW jest zablokowany.
Dostęp do serwisu WWW jest zablokowany. Skontaktuj się z konsultantem Inteligo pod numerem 0 800 121 121 lub (81) 535 67 89 w celu aktywowania dostępu do serwisu WWW.
Próbuje sie zalogowac na konto i wyskakuje takie cos. Mial ktos kiedys tak? Co moze byc przyczyną?

#52468 05/02/2006 14:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
Co do aktywowania to dostep mialem juz jakies kilka miesiecy nagle dzisiaj nie moge sie zalogowac

#52469 05/02/2006 14:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Ja też tak miałem już pare razy, pewnie żle hasło wpisywałeś i oni blokują po 3 nie udanych próbach, musisz zadzwonić do nich i dostęp bedzie odblokowany.

#52470 05/02/2006 14:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
hmmm hasła napewno nie wpisywałem źle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Widocznie ktoś próbował przytulć moje pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#52471 05/02/2006 14:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
może próbował sie ktoś na Twoje konto zalogować .

#52472 10/02/2006 23:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
Niedawno wplaciłem po raz pierwszy kase za pomocą karty z Inteligo. Chciałem wypłacić tą samą drogą wiec zrobiłem "zwrot na karte". Był on dwa razy wiekszy niż depozyt ale podobno nie powinno być z tym problemów. Możecie mi powiedzieć ile czasu mniej wiecej trwa taki zwrot? Zelciłem go w poniedziałek a do tej pory nie ma tych srodkow na inteligo. A może chodzi o tą 30sto dniową blokade? Ale wtedy chyba widziałbym wtedy na koncie Inteligo środki jako zablokowane prawda?

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,658 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1