|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
kto jest twoim przeciwnikiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Oryginalnie wysłał maycj: [qb]kto jest twoim przeciwnikiem?[/qb] Pewnie inni konkursowicze. I chyba nie ma opcji oglądania ich kuponów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
narazie sie wypytuje o te konkursy, bo nie wiem jak one dzialaja, ale chyba nie ma mozliwosci ogladania kuponow innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
W Expekt znowu promocja bonus od depozytu - 20% max. bonus 100 PLN. Rozbawiajaca notka na ich stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oferta jest adresowana tylko i wyłącznie do pełnoletnich klientów Expekt.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Niepełnoletni klienci Expekt.com znowu będą pokrzywdzeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ten Expekt to już naprawdę przegina
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2004
Posty: 33 |
Mam pytanko!!!Nie wiecie jaki SWIFT ma PKO.BP??? POZDRAWIAM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Oryginalnie wysłał szczupak: [qb]Mam pytanko!!!Nie wiecie jaki SWIFT ma PKO.BP??? POZDRAWIAM.[/qb] BPKOPLPW Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
A mnie dziś expekt pozytywnie zaskoczył. Wczoraj w nocy zażyczyłem sobie wypłaty, a dziś juz sa pieniążki na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oferta jest adresowana tylko i wyłącznie do pełnoletnich klientów Expekt.com z oferty można skorzystać tylko 1 raz w czasie trwania promocji, na 1 domostwo przysługuje 1 bonus .
Buhehehehe info zapewne skierowane do Polaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Aby dokonać wypłaty bonusu, należy go trzykrotnie zainwestować w naszym serwisie bukmacherskim, wraz z kwotą depozytu. czyli jak wplacam 500zl + ich 100 zl podarowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: to musze 3 razy zagrać za 600zl bo inaczej nie wypłace ??? Wypowiedzcie sie bo aż sie spociłem z tego wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Jak postawisz 300zakładów po 6 zł też będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ważne żebyś przed wypłatą zrobił obrót na przynajmniej 1800 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
eeee tam , to ja SR-am <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na taki interes.Połaszcze sie na setke a oni mi beda mowic co i jak... niedlugo beda takie opisy do bonusow :" Jezeli chcesz wypłacić bonus musisz go obrócić 5 krotnie wraz z depozytem w naszym serwisie , korzystając tylko z oferty American Sports i piłkarskich lig byłego związku radzieckiego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
No przecież promocję robią nie z powodów charytatywnych bynajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Muszą na czymś zarabiać. Niejeden się przejedzie na obracaniu tego bonusa, jestem pewnien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48 |
chciałbym sie dowiedzieć czy moge wypłacić pieniązki z expekta na konto w PKO Bank Polski??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
oczywiscie, ze możesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
chcesz mieć dodatkowe 10$ na koncie w expekcie... jedyny warunek - musisz mieć w tym momencie przynajmniej równowartość 5$ u nich na koncie! Zobacz do działu bonus w kasynach bez żadnego depozytu jak otrzymać 10$ za free w Piggspeak casino - za ten bonus możesz grać bez problemu w ich poker room'ie - teraz wystarczy tylko kolega który zaloguje się na twoje konto w expekt poker i wygra z tobą 10$, które będziesz mieć z piggspeak - teraz tylko transfer 15$ spowrotem na konto gracza i gotowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Expekt nie ma prawa się o to przyczepić(napewno nie zablokują ci konta - gwarantuje), conajwyżej Piggspeak - jednak tam jak narazie bonus jest przyznawany bez zadnych problemów, więc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał Vira: [qb]Expekt nie ma prawa się o to przyczepić(napewno nie zablokują ci konta - gwarantuje), conajwyżej Piggspeak - jednak tam jak narazie bonus jest przyznawany bez zadnych problemów, więc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] wiec... zadbajmy aby i ta promocja nie byla dostepna dla polakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Ta promocja jest ważna do 22 lutego... tak szybko managerowie kasyna nie zbanują polaków - tylko dlatego, że grają w pokera... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48 |
wiem ze to debilne pytanie. ale co mam wpisać przy wypłacie w adresie banku.. jednostke w krórym zakładałem konto czy główny oddział?? chodzi o pko bp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Adres korespondencyjny banku... czyli ten który przychodzi do Ciebie na kopercie z wyciągami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka