Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#52631 17/02/2004 02:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
kto jest twoim przeciwnikiem?

Bonus: Unibet
#52632 17/02/2004 04:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Oryginalnie wysłał maycj:
[qb]kto jest twoim przeciwnikiem?[/qb]
Pewnie inni konkursowicze. I chyba nie ma opcji oglądania ich kuponów.

#52633 17/02/2004 11:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
narazie sie wypytuje o te konkursy, bo nie wiem jak one dzialaja, ale chyba nie ma mozliwosci ogladania kuponow innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#52634 17/02/2004 16:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
W Expekt znowu promocja bonus od depozytu - 20% max. bonus 100 PLN. Rozbawiajaca notka na ich stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Oferta jest adresowana tylko i wyłącznie do pełnoletnich klientów Expekt.com

#52635 17/02/2004 18:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Niepełnoletni klienci Expekt.com znowu będą pokrzywdzeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ten Expekt to już naprawdę przegina

#52636 17/02/2004 19:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 33
Mam pytanko!!!Nie wiecie jaki SWIFT ma PKO.BP??? POZDRAWIAM.

#52637 17/02/2004 21:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Quote
Oryginalnie wysłał szczupak:
[qb]Mam pytanko!!!Nie wiecie jaki SWIFT ma PKO.BP??? POZDRAWIAM.[/qb]
BPKOPLPW
Pozdrawiam

#52638 18/02/2004 00:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
A mnie dziś expekt pozytywnie zaskoczył.
Wczoraj w nocy zażyczyłem sobie wypłaty, a dziś juz sa pieniążki na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52639 18/02/2004 03:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Oferta jest adresowana tylko i wyłącznie do pełnoletnich klientów Expekt.com z oferty można skorzystać tylko 1 raz w czasie trwania promocji, na 1 domostwo przysługuje 1 bonus .

Buhehehehe info zapewne skierowane do Polaków

#52640 18/02/2004 18:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Aby dokonać wypłaty bonusu, należy go trzykrotnie zainwestować w naszym serwisie bukmacherskim, wraz z kwotą depozytu.
czyli jak wplacam 500zl + ich 100 zl podarowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: to musze 3 razy zagrać za 600zl bo inaczej nie wypłace ???
Wypowiedzcie sie bo aż sie spociłem z tego wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#52641 18/02/2004 18:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Jak postawisz 300zakładów po 6 zł też będzie dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ważne żebyś przed wypłatą zrobił obrót na przynajmniej 1800 zł.

#52642 18/02/2004 18:53
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
eeee tam , to ja SR-am <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na taki interes.Połaszcze sie na setke a oni mi beda mowic co i jak... niedlugo beda takie opisy do bonusow :" Jezeli chcesz wypłacić bonus musisz go obrócić 5 krotnie wraz z depozytem w naszym serwisie , korzystając tylko z oferty American Sports i piłkarskich lig byłego związku radzieckiego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#52643 18/02/2004 19:06
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
No przecież promocję robią nie z powodów charytatywnych bynajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Muszą na czymś zarabiać. Niejeden się przejedzie na obracaniu tego bonusa, jestem pewnien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#52644 19/02/2004 22:33
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
chciałbym sie dowiedzieć czy moge wypłacić pieniązki z expekta na konto w PKO Bank Polski??

#52645 19/02/2004 22:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
oczywiscie, ze możesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52646 20/02/2004 00:28
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
chcesz mieć dodatkowe 10$ na koncie w expekcie... jedyny warunek - musisz mieć w tym momencie przynajmniej równowartość 5$ u nich na koncie!
Zobacz do działu bonus w kasynach bez żadnego depozytu jak otrzymać 10$ za free w Piggspeak casino - za ten bonus możesz grać bez problemu w ich poker room'ie - teraz wystarczy tylko kolega który zaloguje się na twoje konto w expekt poker i wygra z tobą 10$, które będziesz mieć z piggspeak - teraz tylko transfer 15$ spowrotem na konto gracza i gotowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Expekt nie ma prawa się o to przyczepić(napewno nie zablokują ci konta - gwarantuje), conajwyżej Piggspeak - jednak tam jak narazie bonus jest przyznawany bez zadnych problemów, więc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52647 20/02/2004 00:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Vira:
[qb]Expekt nie ma prawa się o to przyczepić(napewno nie zablokują ci konta - gwarantuje), conajwyżej Piggspeak - jednak tam jak narazie bonus jest przyznawany bez zadnych problemów, więc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
wiec... zadbajmy aby i ta promocja nie byla dostepna dla polakow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#52648 20/02/2004 00:36
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Ta promocja jest ważna do 22 lutego... tak szybko managerowie kasyna nie zbanują polaków - tylko dlatego, że grają w pokera... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#52649 20/02/2004 00:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
wiem ze to debilne pytanie. ale co mam wpisać przy wypłacie w adresie banku.. jednostke w krórym zakładałem konto czy główny oddział?? chodzi o pko bp

#52650 20/02/2004 00:42
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Adres korespondencyjny banku... czyli ten który przychodzi do Ciebie na kopercie z wyciągami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1