Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
#527043 09/03/2006 14:22
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
jest nowy poker w bet24, mieli ze "starego" przeliczyc punkty Vip(100= 1 euro). Komu przeliczyli?

Bonus: Unibet
#527044 09/03/2006 14:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Bank Sort Code : dla polskich banków proszę wpisać : xxx
co tu wpisac??

#527045 09/03/2006 14:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
to co napisane xxx

#527046 09/03/2006 14:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
moglby ktos podac adres mBanku ?? bo p... expekt tak muli ze... .

#527047 09/03/2006 14:31
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
co za <a href="stronka:///" target="_blank">stronka:///</a> albo wyskakuje blad albo nie moge zakladu zlozyc..:/

#527048 09/03/2006 14:32
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
ja tez kliklem wyplata ok i korwa biale okno FUCK... sory za przeklenstwo ale juz mnie c.. strzela z ta strona

#527049 09/03/2006 14:36
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
ja nie moge zlozyc zakaladu:/ a co do wyplaty to w 2 dni przyszly pieniadze:O:O:O

#527050 09/03/2006 14:39
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Ciekaw jestem kiedy te vauchery wyśla i kiedy będzie losowanie tych 4000 bo narazie cisza

#527051 09/03/2006 14:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
no ja tez czekam na ten działający,odpisałem do nich na ten adres co sie pisało z promocją live seven.Nie wiem zaczynam mieć mieszane uczucia o tym buku,tyle awari,tyle problemów sie pojawia,jak nie zaąłtwią tego dzisiaj to raczej stracą w oczach.

#527052 09/03/2006 14:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Orientuje sie ktos moze czy na jednym koncie beda dzialac zarowno bon z 90minut jak i z meczu legi albo akcji z innym klubem?

#527053 09/03/2006 14:55
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Quote
Quote
Quote
Quote
Ja dostałem kod, który po prostu nie działa! (WRONG CODE)
Czyli nie chodzi tu raczej o walutę (mam EUR).

Zaczynają mnie wk...., szczególnie ich strona.

he he teraz ma komunikat
Code has either been already used or has expired
cyrk.

ma ktoś jakieś info, co się dzieje?

To samo mnie wyskoczyło napisałem im maila zobaczymy co odpiszą

Rowniez ten sam problem, ciekawe jak to wyjasnia... Mam nadzieje, ze kaski nie zabiora...
Mam tak samo :-/ ma już ktoś jakieś info na ten temat??

#527054 09/03/2006 14:59
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kupię jakikolwiek bon do Bet24 w walucie Euro.
Płacę na Mbank.

Jeżeli ktoś ma do sprzedania to proszę o kontakt na PW.

#527055 09/03/2006 14:59
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
kurwa o mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> co to ma byc?

#527056 09/03/2006 15:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
poczekajmy,dajmy czas jeszce do końca dnia,a potem trzeba zmienić o nich definitywnie zdanie,awarie jeszcze można zrozumieć i wytlumaczyc,zdarza sie i nikt nie jest perfekt,ale taką "organizacje " i promocje to my podziekujemy...

#527057 09/03/2006 15:09
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Co jest qrwa grane, od godziny nie moge się zalogować. Chciałem pograć w pokerka, oni wymienili soft i chyba trzeba od nowa sie zarejestrować, a tu nie da rady.

#527058 09/03/2006 15:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
ja juz wyplacilem meczylem sie baaardzo ale wkoncu dalem rade , teraz czekam az na konto przyjdzie kasa , ogolnie bet24 dobry buk tylko im strona muli czasem , i najlepiej dzwonic do supportu bo mail przez te promocje to dlugo odpisuja. te mulenie im przejdzie napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#527059 09/03/2006 15:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]Ja dostałem kod, który po prostu nie działa! (WRONG CODE)
Czyli nie chodzi tu raczej o walutę (mam EUR).

Zaczynają mnie wk...., szczególnie ich strona.

he he teraz ma komunikat
Code has either been already used or has expired
cyrk.

ma ktoś jakieś info, co się dzieje?

To samo mnie wyskoczyło napisałem im maila zobaczymy co odpiszą

Rowniez ten sam problem, ciekawe jak to wyjasnia... Mam nadzieje, ze kaski nie zabiora...
Mam tak samo :-/ ma już ktoś jakieś info na ten temat?? [/quote]

nic. nie odpisują na e-mail. trzeba czekać.

#527060 09/03/2006 15:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
Wiecie co ten polski support jest beznadziejny ale to pewnie przez to że dużo polaków do nich pisze ja osobiście pisze po angielsku i ten główny support odpisuje po 1-3 godzinach.

#527061 09/03/2006 15:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
Dostąłem voucher mi działa normalnie
pozdr.

#527062 09/03/2006 15:38
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Masakra! Jest ktoś kto nie dostał "wogóle" od nich tego vouchera związanego z ta promocją(75zł)?!?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, forty, rymoholik, rafal08, Lukasz111, alfa, cigar), 1,702 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,300
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1