|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
jest nowy poker w bet24, mieli ze "starego" przeliczyc punkty Vip(100= 1 euro). Komu przeliczyli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
Bank Sort Code : dla polskich banków proszę wpisać : xxx co tu wpisac??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
moglby ktos podac adres mBanku ?? bo p... expekt tak muli ze... .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
co za <a href="stronka:///" target="_blank">stronka:///</a> albo wyskakuje blad albo nie moge zakladu zlozyc..:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
ja tez kliklem wyplata ok i korwa biale okno FUCK... sory za przeklenstwo ale juz mnie c.. strzela z ta strona
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
ja nie moge zlozyc zakaladu:/ a co do wyplaty to w 2 dni przyszly pieniadze:O:O:O
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ciekaw jestem kiedy te vauchery wyśla i kiedy będzie losowanie tych 4000 bo narazie cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
no ja tez czekam na ten działający,odpisałem do nich na ten adres co sie pisało z promocją live seven.Nie wiem zaczynam mieć mieszane uczucia o tym buku,tyle awari,tyle problemów sie pojawia,jak nie zaąłtwią tego dzisiaj to raczej stracą w oczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Orientuje sie ktos moze czy na jednym koncie beda dzialac zarowno bon z 90minut jak i z meczu legi albo akcji z innym klubem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
Ja dostałem kod, który po prostu nie działa! (WRONG CODE) Czyli nie chodzi tu raczej o walutę (mam EUR).
Zaczynają mnie wk...., szczególnie ich strona. he he teraz ma komunikat Code has either been already used or has expired cyrk. ma ktoś jakieś info, co się dzieje? To samo mnie wyskoczyło napisałem im maila zobaczymy co odpiszą Rowniez ten sam problem, ciekawe jak to wyjasnia... Mam nadzieje, ze kaski nie zabiora... Mam tak samo :-/ ma już ktoś jakieś info na ten temat??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Kupię jakikolwiek bon do Bet24 w walucie Euro. Płacę na Mbank.
Jeżeli ktoś ma do sprzedania to proszę o kontakt na PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
kurwa o mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> co to ma byc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
poczekajmy,dajmy czas jeszce do końca dnia,a potem trzeba zmienić o nich definitywnie zdanie,awarie jeszcze można zrozumieć i wytlumaczyc,zdarza sie i nikt nie jest perfekt,ale taką "organizacje " i promocje to my podziekujemy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Co jest qrwa grane, od godziny nie moge się zalogować. Chciałem pograć w pokerka, oni wymienili soft i chyba trzeba od nowa sie zarejestrować, a tu nie da rady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
ja juz wyplacilem meczylem sie baaardzo ale wkoncu dalem rade , teraz czekam az na konto przyjdzie kasa , ogolnie bet24 dobry buk tylko im strona muli czasem , i najlepiej dzwonic do supportu bo mail przez te promocje to dlugo odpisuja. te mulenie im przejdzie napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
[quote]Ja dostałem kod, który po prostu nie działa! (WRONG CODE) Czyli nie chodzi tu raczej o walutę (mam EUR).
Zaczynają mnie wk...., szczególnie ich strona. he he teraz ma komunikat Code has either been already used or has expired cyrk. ma ktoś jakieś info, co się dzieje? To samo mnie wyskoczyło napisałem im maila zobaczymy co odpiszą Rowniez ten sam problem, ciekawe jak to wyjasnia... Mam nadzieje, ze kaski nie zabiora... Mam tak samo :-/ ma już ktoś jakieś info na ten temat?? [/quote] nic. nie odpisują na e-mail. trzeba czekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 390 |
Wiecie co ten polski support jest beznadziejny ale to pewnie przez to że dużo polaków do nich pisze ja osobiście pisze po angielsku i ten główny support odpisuje po 1-3 godzinach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 425 |
Dostąłem voucher mi działa normalnie pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,093 |
Masakra! Jest ktoś kto nie dostał "wogóle" od nich tego vouchera związanego z ta promocją(75zł)?!?!? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka