Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#5272492 20/03/2012 02:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Witam,

Czy ktoś mógłby polecić solidnego, darmowego antywirusa. Na jednym z kompów mam zwykłego Nortona, ale to jednak koszt 70 Funtów rocznie, a drugi komp ostatnio zaczął mi wariować więc domyślam się, że nie omieszkał ktoś sprzedać mi robala.

Co polecacie?

Pozdrawiam,

SLAV

Bonus: Unibet
slav007o #5272496 20/03/2012 02:46
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Avira Free Antivirus

Sebastijan #5272598 20/03/2012 03:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Wielkie dzięki Sebastijan

Solidne to narzędzie? Mam na myśli, czy opcja basic w miarę dobrze chroni kompa?

Pozdrawiam,

SLAV

slav007o #5273009 20/03/2012 16:26
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
jeśli nie wkurza Cię, że raz na jakiś czas wyskoczy okienko informujące, że możesz kupić premium wersję, to powinno zdać egzamin.

podobno chroni dobrze... wg. mnie lepiej niż np. Panda (miałem premium to mnie wkurzała) skubana wywalała każdy podejrzany plik, np. chciałem wypakować cracka to ona od razu go wywalała, nawet po wyłączeniu Pandy, ona gdzieś tam w tle chodziła i wywalała pliki. Wkurzony wywaliłem Pandę smile i przeszedłem na Avirę smile

slav007o #5273210 20/03/2012 20:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Avast wykrywa wirusy,których inne łapią, na użytek niekomercyjny darmowy

slav007o #5273921 21/03/2012 02:39
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Okazało się, że miałem jakiegoś trojana, dlatego musiałem dodatkowo inny soft ściągnąć by się go pozbyć, narazie komp śmiga, ale będę musiał bardziej go zabezpieczyć na przyszłość.

Dzięki za pomoc

sHybki #5274398 21/03/2012 11:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by sHybki20
Avast wykrywa wirusy,których inne łapią, na użytek niekomercyjny darmowy

Avast to nie antywirus to tylko program który oszukuje windowsa ze jest zainstalowany antywir tylko po to aby windows nie upominał się przypomnieniami o instalacji/braku ochrony antywirusowej

slav007o #5274399 21/03/2012 11:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
dobre darmowe
Comodo http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-AntiVirus,Program,Windows,20404.html

Avira : http://www.dobreprogramy.pl/Avira-Free-Antivirus,Program,Windows,13119.html

Ale osobiście polecam NOD32 (płatny ale naprawdę skuteczny) + skaner online NOD32


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, aker, rafal08, burbon, JelineK, Lukasz111), 2,332 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1