Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 28 1 2 3 4 27 28
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Cavior
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Cavior
Legia -2 @2.02 w Tobet polecam smile

Wychodzi dzisiaj calkiem silny sklad (podobno w koncu Ljuboja i Blanco razem), jakis czas temu sparingi z podobnej klasy rywalami wygrali 8:0 i 11:0. Trojeczka dzisiaj moim zdaniem minimum.


pierwszy mecz wygrali 3-0 i myślisz ze u siebie będą się bawić nabjanie bramek ?
za pewne wygrają ale czy aż 3-0 ... sądze ze wyjdzie młody skład bo jaki jest sens wystawiać Ljuboje ,Blanco do takiego meczu ... tylko kontuzja nie potrzeba do złapania .


Jakby sie bawili w nabijanie bramek, to by sie skonczylo dwucyfrowka. Jak dla mnie trzybramkowe zwyciestwo to nawet przy minimalnym nakladzie sil dzisiaj powinno pasc, murawa duzo lepsza niz tydzien temu. Blanco i Novo zagraja na pewno, inni rezerwowi typu Choto czy Kielbowicz takze, bo Skorza chce ich ogrywac w meczach, tak jak to bylo jakis czas temu kiedy nie bylo PP, tylko organizowali sparingi.


co do murawy to nie wiem czy taka lepsza.. na derbach wygladala ona jakby wielka pardubicka tam byla

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Tampines jazda !

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
3-0 spokojnie w zasięgu Legii.
A to, że mecz praktycznie o nic to tym bardziej Legia zagra na luzie i kilka bramek się może posypać. Gryf przyjedzie pewnie na wycieczkę turystyczną.
Co tu dużo mówić, jakby Legia chciała to dzisiaj może wygrać 5 czy 6-0 - zakładam jednak, że aż tak im się nie będzie chciało więc 3-0 jak najbardziej realne.

Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
Ja dzis gram tak:

Z cyklu gruby kurs za tysiaczka Sunderland win @ 3,16

Z cyklu sklejka: Legia(1,15) + Barcelona w kosza (1,10) + Barcelona w pilke(1,06) + Osasuna DNB (1,62) = ako 2,15

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Witam Pany piwo
Co myslicie dzisiaj o Reading i Birmingham ?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Kehl - Blaszczykowski, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski

Grün - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Fürstner, Prib - Klaus, Sararer - Occean, Nöthe.
BVB boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by **Łuki**
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Kehl - Blaszczykowski, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski

Grün - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Fürstner, Prib - Klaus, Sararer - Occean, Nöthe.
BVB boks

Furth boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Panowie na jakim kanale poleci Wisla - Lech ?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
Mala tasma za drobne

BVB , Porto x2 , Barca - 3 , Legia - 1 , Blackburn - Sunderland ov2.5

@13.01

Probuje zlozyc cos w miare pewnego z kursem 2 i chodz mi po glowie taki kupon
Porto strzeli 1.3
Barca -2 1.42
Barca kosz 1.1
@2.03

Jakies opinie ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Originally Posted by simons1986
Panowie na jakim kanale poleci Wisla - Lech ?


tvn turbo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Cavior
Originally Posted by simons1986
Panowie na jakim kanale poleci Wisla - Lech ?


tvn turbo

dzieki

Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
M. Muszyna - Kobiety @ 1.22
Borussia Dortmund awans @ 1.25
Marsylia awans@ 1.20
Lionel Messi @ 1.14
Legia Warszawa @ 1.14
Al Jazira SC v Al-Rayyan SC Powyżej2.5 @ 1.725
Artland Dragons v Fraport Skyliners Poniżej 153.0 @ 1.43

boks

Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
Originally Posted by kokorocco
Lionel Messi @ 1.14

What the fuck ?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
Poszedl dubel Porto strzeli + Barca - 2
@1.85

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Messi, że strzeli po 1,14-1,16 laugh

Jest gdzieś opcja, że nie strzeli?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
Tobet mial bodajze 1.3 do 3.2 w sprawie ov0.5 Messiego.
A ov1.5 po 2.05 ( under kolo 1.7 )

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Legia, Barca(-1), Barca(kosz) 1

chyba bez rewelacji co dane grin

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
w sumie to myslalem by wejsc mocniej w dubel Barca(-1) i Legia(-1) tylko jestem ciekaw czy Legii bedzie sie chcialo az tak bardzo, bo o Barce to jestem spokojny wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by 11kera11
tak czy siak tam wygrali 3:0 w 5 minut tu wygraja tyle samo w 90 minut tongue
dobrze2

Obojętnie jaki skład zagra to Gryf wyjedzie z bagażem bramek tongue

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by Robben1987
w sumie to myslalem by wejsc mocniej w dubel Barca(-1) i Legia(-1) tylko jestem ciekaw czy Legii bedzie sie chcialo az tak bardzo, bo o Barce to jestem spokojny wink

Siema!
Już był poruszany ten temat, Legia dwoma to powinna wygrać jakby wyszli w siedmiu.

Strona 2 z 28 1 2 3 4 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1