|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Legia -2 @2.02 w Tobet polecam  Wychodzi dzisiaj calkiem silny sklad (podobno w koncu Ljuboja i Blanco razem), jakis czas temu sparingi z podobnej klasy rywalami wygrali 8:0 i 11:0. Trojeczka dzisiaj moim zdaniem minimum. pierwszy mecz wygrali 3-0 i myślisz ze u siebie będą się bawić nabjanie bramek ? za pewne wygrają ale czy aż 3-0 ... sądze ze wyjdzie młody skład bo jaki jest sens wystawiać Ljuboje ,Blanco do takiego meczu ... tylko kontuzja nie potrzeba do złapania . Jakby sie bawili w nabijanie bramek, to by sie skonczylo dwucyfrowka. Jak dla mnie trzybramkowe zwyciestwo to nawet przy minimalnym nakladzie sil dzisiaj powinno pasc, murawa duzo lepsza niz tydzien temu. Blanco i Novo zagraja na pewno, inni rezerwowi typu Choto czy Kielbowicz takze, bo Skorza chce ich ogrywac w meczach, tak jak to bylo jakis czas temu kiedy nie bylo PP, tylko organizowali sparingi. co do murawy to nie wiem czy taka lepsza.. na derbach wygladala ona jakby wielka pardubicka tam byla
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
3-0 spokojnie w zasięgu Legii. A to, że mecz praktycznie o nic to tym bardziej Legia zagra na luzie i kilka bramek się może posypać. Gryf przyjedzie pewnie na wycieczkę turystyczną. Co tu dużo mówić, jakby Legia chciała to dzisiaj może wygrać 5 czy 6-0 - zakładam jednak, że aż tak im się nie będzie chciało więc 3-0 jak najbardziej realne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2012
Posty: 246 |
Ja dzis gram tak:
Z cyklu gruby kurs za tysiaczka Sunderland win @ 3,16
Z cyklu sklejka: Legia(1,15) + Barcelona w kosza (1,10) + Barcelona w pilke(1,06) + Osasuna DNB (1,62) = ako 2,15
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Witam Pany Co myslicie dzisiaj o Reading i Birmingham ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Kehl - Blaszczykowski, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski Grün - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Fürstner, Prib - Klaus, Sararer - Occean, Nöthe. BVB 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Kehl - Blaszczykowski, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski Grün - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Fürstner, Prib - Klaus, Sararer - Occean, Nöthe. BVB  Furth 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Panowie na jakim kanale poleci Wisla - Lech ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
Mala tasma za drobne
BVB , Porto x2 , Barca - 3 , Legia - 1 , Blackburn - Sunderland ov2.5
@13.01
Probuje zlozyc cos w miare pewnego z kursem 2 i chodz mi po glowie taki kupon Porto strzeli 1.3 Barca -2 1.42 Barca kosz 1.1 @2.03
Jakies opinie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Panowie na jakim kanale poleci Wisla - Lech ? tvn turbo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Panowie na jakim kanale poleci Wisla - Lech ? tvn turbo dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829 |
M. Muszyna - Kobiety @ 1.22 Borussia Dortmund awans @ 1.25 Marsylia awans@ 1.20 Lionel Messi @ 1.14 Legia Warszawa @ 1.14 Al Jazira SC v Al-Rayyan SC Powyżej2.5 @ 1.725 Artland Dragons v Fraport Skyliners Poniżej 153.0 @ 1.43 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
Poszedl dubel Porto strzeli + Barca - 2 @1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Messi, że strzeli po 1,14-1,16  Jest gdzieś opcja, że nie strzeli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 738 |
Tobet mial bodajze 1.3 do 3.2 w sprawie ov0.5 Messiego. A ov1.5 po 2.05 ( under kolo 1.7 )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Legia, Barca(-1), Barca(kosz) 1 chyba bez rewelacji co dane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
w sumie to myslalem by wejsc mocniej w dubel Barca(-1) i Legia(-1) tylko jestem ciekaw czy Legii bedzie sie chcialo az tak bardzo, bo o Barce to jestem spokojny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
tak czy siak tam wygrali 3:0 w 5 minut tu wygraja tyle samo w 90 minut  Obojętnie jaki skład zagra to Gryf wyjedzie z bagażem bramek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
w sumie to myslalem by wejsc mocniej w dubel Barca(-1) i Legia(-1) tylko jestem ciekaw czy Legii bedzie sie chcialo az tak bardzo, bo o Barce to jestem spokojny  Siema! Już był poruszany ten temat, Legia dwoma to powinna wygrać jakby wyszli w siedmiu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|