Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 18 1 2 16 17 18
11kera11 #5243281 03/03/2012 19:22
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by NanekHKS
mozecie sobie wsadzic te 3 trickety gleboko w dupe papa puke oszusci
ale to co sie stalo sie, bo nie napisales


nie dopisali mi 3tricketow na turnieje gold rush

warunki spelnilem na 100% opierajac sie o ich tabelke smirk

po rozmowie na chacie z niejaka puke(to dla ciebie pizdo ) Adrianna ( nie kuma nic zakrecona strasznie raz mowi co innego a pozniej zmienia zdanie laugh zal)stracilem ponad 50min na darmo

Bonus: Unibet
Conrad #5243292 03/03/2012 19:27
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
caly Luty zbieralem punkty zeby zagrac w tych turkach w kazdy dzien a oni zamiast 3 wejsciowek dopisali mi 15e na konto puke smieszne tlumaczac sie: najpierw byla wersja ze na poczatku wybralem ze chce nagrode pieniezna (nic takiego nie wybieralem - nawet takiego wyboru z tego co pamietam nie bylo )gdy im oznajmilem ze nie dokonywalem takiego wyboru napisali mi "otrzymal Pan wyzsza nagrode i dopisalismy 15e do konta a nie trickety" puke

Verbatim #5243565 03/03/2012 21:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Originally Posted by Verbatim
Zleciłem w tym momencie Ppierwszą wypłate od nich od 2 lat. Zmieniłem dane adresowe ( nastapiła w tym okresie przeprowadzka) i zobaczymy jak to sie potoczy...

Wypłata zlecona w neidziele wieczor doszła na konto we wtorek po 10 rano. Jak zwykle nie zawiedli:)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by janko muzyk
Ja mam konto w Unibecie kolo 3 lat, w miedzy czasie jakos po roku rowniez zmienilem miejsce zamieszkania i z wyplata przed jak i po nigdy nie mialem zadnego problemu, a wyplacam u nich srednio raz na miesiac kwote wieksza niz 3000zl, moze dwa razy wyplacilem mniejsza i ze 2-3 miesiace mialem przerwe i nic nie wyplacalem, ani nie wplacalem. Gdyby nie ten zajebny live, ktory sie blokuje = robi na szaro w najwazniejszych momentach, to by byl to zajebisty buk wink

mam kurwa tego dość mad
wypadam na Bet365 wink

Conrad #5249494 07/03/2012 06:27
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Dawno nie grałem u nich.
Jak tam ostatnio z terminem wypłat na MB sobie radzą .

Czy już sytuacja sie ustabilizowała w stosunku do początku bieżącego roku?

Conrad #5272458 20/03/2012 02:30
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
wpłaciłem, wygrałem, wypłaciłem, część funduszy zostawiłem, udało się trochę pomnożyć, ale co by "kontrolować" nałóg się samowykluczyłem zapominając o zleceniu wypłaty, chciałem, żeby mi ręcznie wypłacili na konto lub mb, ale w odp dostałem info, żebym się z nimi skontaktował po 13.09.2012 smile no co za dziady! nie wiem może to normalne, ale z konkurencji mi kiedyś wypłacili...

Conrad #5273554 20/03/2012 23:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Akceptowanie zakładu przez 25min to chyba lekka przesada, czy może jestem nadgorliwy?

puke

_Korver_ #5273560 20/03/2012 23:35
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by _Korver_
Akceptowanie zakładu przez 25min to chyba lekka przesada, czy może jestem nadgorliwy?

puke


to bardzo dużo, ja nigdy tyle nie czekałem góra 5 minut

_Korver_ #5273561 20/03/2012 23:35
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Originally Posted by _Korver_
Akceptowanie zakładu przez 25min to chyba lekka przesada, czy może jestem nadgorliwy?

puke


a czy to pierwszy raz u nich ?

Conrad #5273564 20/03/2012 23:37
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No aż tak długo u nich nie czekałem jeszcze. Zazwyczaj w około 10 min się uwijali.

Odrzucili grin

Conrad #5273575 20/03/2012 23:49
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Mi sie zdarzalo na elitserien i to z 2-3 lata temu kwadrans byl standardem mozna powiedziec .... ogolnie to im juz od dluzszego czasu podziekowalem wink

A co tam pogrywales tongue ?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
mi ze dwa razy po 20 minut, tak to srednio kolo 10, przewaznie odrzucaja tongue

Conrad #5273868 21/03/2012 02:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Wypłata zlecona wczoraj o godzinie 20 57 . Potwierdzenie wypłaty na meila o godzinie 11 10. teraz puszczam przelewy z konta i widze pieniadze juz sa! Nigdy wczesniej nie mialem tak szybko wyplaty z zadnego buka az jestem w szoku. Kwota wyplaty niecale 1200 pln.

Strona 18 z 18 1 2 16 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 1,431 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1