Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 26 1 2 3 4 5 6 7 25 26
#527471 10/03/2006 11:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Quote
Juz mnie powoli ten buk doprowadza do szaly. Jeszcze nie dostalem bonu LM seven a wyslalem meila do nich wczoraj rano i nic zadnej odpowiedzi wagule jak pisze do nich to mi nie odpsuja nie wiem czy moje maila do nich wagulk docieraja.

Napiszcie mi jeszcze raz chlopaki pod jakiego maila i co trzeba wpisac w tresci aby otrzymac tego bonusa. Pozdro ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
live@bet24.com
w temacie : Twoj login,live-sevenPL,PLN

Bonus: Unibet
#527472 10/03/2006 11:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Dobra,wszystko gra.
Dzwoniłem do nich przed chwilą i znają już problem niedziałających kodów i będą dopisywać ręcznie lub wysyłać nowe kody(nie wiem,czy nie trzeba zgłosić problemu).
Ci co nie dostali jeszcze voucherów muszą po prostu cierpliwie czekać - cały czas wysyłają i do wszystkich w końcu dojdzie.
Mam nadzieję,że sobie poradzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#527473 10/03/2006 11:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Czy support z bet24.com na problemy z czytaniem ze zrozumieniem...rozumiem że mają mase maili i odpowiadają o po dniu ale skoro im pisze że wpłacam 150zł i to jest mój pierwszy depozyt i proszę o dopisanie mi 300zł na podstawie screenu przelewu (przesyłam im screen) a oni mi do konta 100zł dodają ;/ Napisałem im kolejnego maila i chyba odpowiedzi bede spodziewał się jutro ;(

#527474 10/03/2006 11:55
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
pisalem juz 2 razy rano im tego maila o tego bona i tez cisza

#527475 10/03/2006 12:18
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
A ja nadal nie dostałem bonusa

#527476 10/03/2006 12:31
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Brawo Kopytko

#527477 10/03/2006 12:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kupię bony do Bet24 w walucie Euro z promocji 90minut, Ligi Mistrzów i inne.
Płacę przelwem.

Proszę o kontakt na PW.

#527478 10/03/2006 13:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
F
a.k.a. "szpaqu"
a.k.a. "szpaqu"
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24??

#527479 10/03/2006 13:28
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
wyplacal ktos przez Netellera? ile czasu trwa przelew na niego?

#527480 10/03/2006 13:31
Dołączył: May 2005
Posty: 584
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 584
Quote
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24??

jesli sie nie myle to 150zl

#527481 10/03/2006 13:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Quote
Quote
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24??

jesli sie nie myle to 150zl
Minimalnej WYPŁATY chyba nie ma.Minimalna WPŁATA to zdaje się 150zł.

#527482 10/03/2006 13:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
wyplacal ktos przez Netellera? ile czasu trwa przelew na niego?

Ja na drugi dzien kase zawsze mialem do 24h, nie wiem jak jest teraz w tym zamieszaniu z bonami.

#527483 10/03/2006 13:45
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Quote
Quote
wyplacal ktos przez Netellera? ile czasu trwa przelew na niego?

Ja na drugi dzien kase zawsze mialem do 24h, nie wiem jak jest teraz w tym zamieszaniu z bonami.

no u mnie juz minelo 26h i narazie nie ma..

#527484 10/03/2006 13:48
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
mam dziwny problem,a mianowicie nie moge nic postawic!!?? po wybraniu jakiejs ligi czy to w kosza czy pilke nozna ukazuje sie puste okno!! tez tak macie?

#527485 10/03/2006 13:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
a ja czekam juz na bona jakies 40 godzin, bo wyslalem maial zaraz po zakonczeniu srodowych spotkan.

do dzis nie mialem zadnych problemow ze strona, a teraz nie wyswietla mi sie oferta, klikam np na skoki narciarskie i nic, to samo z pilka itd.

#527486 10/03/2006 13:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Możecie teraz coś obstawaić?? Ja jestem zalogowany niby pokazują sie zakłaty ale kiedy kllikam żeby wybarac np. Hokej to wgrywa mi sie pusta strona. Wy też tak macie?? Co moge z tym zrobić???

#527487 10/03/2006 13:55
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786
mam tak samo fuck a chciałem postawić skoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#527488 10/03/2006 13:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Możecie teraz coś obstawaić?? Ja jestem zalogowany niby pokazują sie zakłaty ale kiedy kllikam żeby wybarac np. Hokej to wgrywa mi sie pusta strona. Wy też tak macie?? Co moge z tym zrobić???
tez tak mam

nic nie chodzi

#527489 10/03/2006 14:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786
już jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#527490 10/03/2006 14:16
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24??

Minimalna wplata to 24,00 EUR / Transaction cost 2,00% /

Strona 5 z 26 1 2 3 4 5 6 7 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,876 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,843
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1