|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Juz mnie powoli ten buk doprowadza do szaly. Jeszcze nie dostalem bonu LM seven a wyslalem meila do nich wczoraj rano i nic zadnej odpowiedzi wagule jak pisze do nich to mi nie odpsuja nie wiem czy moje maila do nich wagulk docieraja.
Napiszcie mi jeszcze raz chlopaki pod jakiego maila i co trzeba wpisac w tresci aby otrzymac tego bonusa. Pozdro ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> live@bet24.comw temacie : Twoj login,live-sevenPL,PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
Dobra,wszystko gra. Dzwoniłem do nich przed chwilą i znają już problem niedziałających kodów i będą dopisywać ręcznie lub wysyłać nowe kody(nie wiem,czy nie trzeba zgłosić problemu). Ci co nie dostali jeszcze voucherów muszą po prostu cierpliwie czekać - cały czas wysyłają i do wszystkich w końcu dojdzie. Mam nadzieję,że sobie poradzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
[i]Czy support z bet24.com na problemy z czytaniem ze zrozumieniem...rozumiem że mają mase maili i odpowiadają o po dniu ale skoro im pisze że wpłacam 150zł i to jest mój pierwszy depozyt i proszę o dopisanie mi 300zł na podstawie screenu przelewu (przesyłam im screen) a oni mi do konta 100zł dodają ;/ Napisałem im kolejnego maila i chyba odpowiedzi bede spodziewał się jutro ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
pisalem juz 2 razy rano im tego maila o tego bona i tez cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
A ja nadal nie dostałem bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Kupię bony do Bet24 w walucie Euro z promocji 90minut, Ligi Mistrzów i inne. Płacę przelwem.
Proszę o kontakt na PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
a.k.a. "szpaqu"
|
|
a.k.a. "szpaqu"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169 |
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
wyplacal ktos przez Netellera? ile czasu trwa przelew na niego?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 584
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 584 |
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24?? jesli sie nie myle to 150zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24?? jesli sie nie myle to 150zl Minimalnej WYPŁATY chyba nie ma.Minimalna WPŁATA to zdaje się 150zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
wyplacal ktos przez Netellera? ile czasu trwa przelew na niego? Ja na drugi dzien kase zawsze mialem do 24h, nie wiem jak jest teraz w tym zamieszaniu z bonami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
wyplacal ktos przez Netellera? ile czasu trwa przelew na niego? Ja na drugi dzien kase zawsze mialem do 24h, nie wiem jak jest teraz w tym zamieszaniu z bonami. no u mnie juz minelo 26h i narazie nie ma..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
mam dziwny problem,a mianowicie nie moge nic postawic!!?? po wybraniu jakiejs ligi czy to w kosza czy pilke nozna ukazuje sie puste okno!! tez tak macie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
a ja czekam juz na bona jakies 40 godzin, bo wyslalem maial zaraz po zakonczeniu srodowych spotkan.
do dzis nie mialem zadnych problemow ze strona, a teraz nie wyswietla mi sie oferta, klikam np na skoki narciarskie i nic, to samo z pilka itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124 |
Możecie teraz coś obstawaić?? Ja jestem zalogowany niby pokazują sie zakłaty ale kiedy kllikam żeby wybarac np. Hokej to wgrywa mi sie pusta strona. Wy też tak macie?? Co moge z tym zrobić???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786 |
mam tak samo fuck a chciałem postawić skoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Możecie teraz coś obstawaić?? Ja jestem zalogowany niby pokazują sie zakłaty ale kiedy kllikam żeby wybarac np. Hokej to wgrywa mi sie pusta strona. Wy też tak macie?? Co moge z tym zrobić??? tez tak mam nic nie chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 786 |
już jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
hejka! wie ktos jaka jest minimalna wyplata na bet24?? Minimalna wplata to 24,00 EUR / Transaction cost 2,00% /
|
|
|
Link skopiowany do schowka